ГоловнаОстанні новини12 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік

Опубліковано: 12.01.2018, 16:54

З метою забезпечення виконання вимог розпорядження голови облдержадміністрації від 20 листопада 2017 року № 1183/2017 - р, яким затверджено „План комплектування слухачами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області на 2018 рік” з 09 по 18 січня 2018 року у на базі Центру розпочато функціональне навчання з посадовими особами керівного складу Головного управління Держспоживслужби в Хмельницькій області.

Заняття розпочала начальник Центру підполковник служби цивільного захисту Мул А.М., яка довела основні нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію політики держави у сфері цивільного захисту, поняття про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням та характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, інформацію про надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території нашої області, про потенційно небезпечні об’єкти.

Особливу увагу викладацьким складом Центру та начальником курсів Гринчуком М.С. було приділено засобам колективного та індивідуального захисту та питанням надання першої медичної допомоги при різних типах ушкоджень, зокрема, алгоритмам дій для проведення серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотеч, іммобілізації переломів тощо.

Особливості техногенної безпеки та цивільного захисту населення, сезонні небезпеки, характерні для зимового періоду довів начальник управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Данилюк Є . Д .

На завершення теоретичного навчання, з метою виявлення рівня засвоєних знань, викладачем Мартинюк Ю.П. було проведено проміжне тестування та групова вправа, у виконанні яких слухачі прийняли активну участь.

Для ефективного проведення самостійної роботи та підготовки до здачі заліків слухачі отримали методичні матеріали, пам’ятки, відеоматеріали, які підготували педагогічні працівники Центру.

Під час підведення підсумків навчальних занять слухачі висловили одностайну думку щодо необхідності та ефективності проведення таких заходів, які надають можливість безпосередньо поспілкуватись із фахівцями різних служб області, отримати вичерпну відповідь на хвилюючі питання, використати отримані знання, як у навчальному процесі, так і у повсякденному житті.

DfD_3.jpgDfD_2.jpgDfD_1.jpg

Заступник завідувача ( з навчальної роботи) обласних та міста Хмельницький курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії О. І. Чорний


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини