ГоловнаОстанні новини12 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік

Опубліковано: 12.01.2018, 16:54

З метою забезпечення виконання вимог розпорядження голови облдержадміністрації від 20 листопада 2017 року № 1183/2017 - р, яким затверджено „План комплектування слухачами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області на 2018 рік” з 09 по 18 січня 2018 року у на базі Центру розпочато функціональне навчання з посадовими особами керівного складу Головного управління Держспоживслужби в Хмельницькій області.

Заняття розпочала начальник Центру підполковник служби цивільного захисту Мул А.М., яка довела основні нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію політики держави у сфері цивільного захисту, поняття про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням та характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, інформацію про надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території нашої області, про потенційно небезпечні об’єкти.

Особливу увагу викладацьким складом Центру та начальником курсів Гринчуком М.С. було приділено засобам колективного та індивідуального захисту та питанням надання першої медичної допомоги при різних типах ушкоджень, зокрема, алгоритмам дій для проведення серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотеч, іммобілізації переломів тощо.

Особливості техногенної безпеки та цивільного захисту населення, сезонні небезпеки, характерні для зимового періоду довів начальник управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Данилюк Є . Д .

На завершення теоретичного навчання, з метою виявлення рівня засвоєних знань, викладачем Мартинюк Ю.П. було проведено проміжне тестування та групова вправа, у виконанні яких слухачі прийняли активну участь.

Для ефективного проведення самостійної роботи та підготовки до здачі заліків слухачі отримали методичні матеріали, пам’ятки, відеоматеріали, які підготували педагогічні працівники Центру.

Під час підведення підсумків навчальних занять слухачі висловили одностайну думку щодо необхідності та ефективності проведення таких заходів, які надають можливість безпосередньо поспілкуватись із фахівцями різних служб області, отримати вичерпну відповідь на хвилюючі питання, використати отримані знання, як у навчальному процесі, так і у повсякденному житті.

DfD_3.jpgDfD_2.jpgDfD_1.jpg

Заступник завідувача ( з навчальної роботи) обласних та міста Хмельницький курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії О. І. Чорний


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини