ГоловнаОстанні новини12 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік

Опубліковано: 12.01.2018, 16:54

З метою забезпечення виконання вимог розпорядження голови облдержадміністрації від 20 листопада 2017 року № 1183/2017 - р, яким затверджено „План комплектування слухачами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області на 2018 рік” з 09 по 18 січня 2018 року у на базі Центру розпочато функціональне навчання з посадовими особами керівного складу Головного управління Держспоживслужби в Хмельницькій області.

Заняття розпочала начальник Центру підполковник служби цивільного захисту Мул А.М., яка довела основні нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію політики держави у сфері цивільного захисту, поняття про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням та характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, інформацію про надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території нашої області, про потенційно небезпечні об’єкти.

Особливу увагу викладацьким складом Центру та начальником курсів Гринчуком М.С. було приділено засобам колективного та індивідуального захисту та питанням надання першої медичної допомоги при різних типах ушкоджень, зокрема, алгоритмам дій для проведення серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотеч, іммобілізації переломів тощо.

Особливості техногенної безпеки та цивільного захисту населення, сезонні небезпеки, характерні для зимового періоду довів начальник управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Данилюк Є . Д .

На завершення теоретичного навчання, з метою виявлення рівня засвоєних знань, викладачем Мартинюк Ю.П. було проведено проміжне тестування та групова вправа, у виконанні яких слухачі прийняли активну участь.

Для ефективного проведення самостійної роботи та підготовки до здачі заліків слухачі отримали методичні матеріали, пам’ятки, відеоматеріали, які підготували педагогічні працівники Центру.

Під час підведення підсумків навчальних занять слухачі висловили одностайну думку щодо необхідності та ефективності проведення таких заходів, які надають можливість безпосередньо поспілкуватись із фахівцями різних служб області, отримати вичерпну відповідь на хвилюючі питання, використати отримані знання, як у навчальному процесі, так і у повсякденному житті.

DfD_3.jpgDfD_2.jpgDfD_1.jpg

Заступник завідувача ( з навчальної роботи) обласних та міста Хмельницький курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії О. І. Чорний


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини