ГоловнаОстанні новини5 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчально-методична діяльність Центру у січні

Опубліковано: 05.02.2018, 15:49

Педагогічний колектив НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області протягом січня проводив навчально-методичну діяльність відповідно плану роботи Центру, нормативно-правових документів, завдань: проведення функціонального навчання керівного складу та фахівців, здійснення методичного супроводу практичної підготовки на підприємствах, в установах та організаціях, що проводять спеціальні об’єктові навчання і тренування, розроблення інформаційно-довідкових матеріалів, пам’яток тощо.

Педагогічні працівники обласних та м. Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії прийняли участь у нарадах посадових осіб (керівників підрозділів) з питань ЦЗ у районах міста (Київський, Малиновський, Приморський, Суворовський), де розглядалися питання щодо підсумків роботи та стану цивільного захисту у 2017 році та основні завдання на 2018 рік. Обговорено результати проведення практичної підготовки керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів ЦЗ на суб’єктах господарювання за січень 2018 р. та організації спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

Майстер виробничого навчання П’ятниця В.В. надав керівництву, посадовій особі з питань ЦЗ КУ «Дитяча міська поліклініка № 5» консультаційно-методичну допомогу з підготовки та проведення спеціального об’єктового тренування формувань. Оговорені питання щодо визначення учасників тренування, ходу тренування, підготовки відповідних документів.

Старший майстер виробничого навчання Дорол. О.О. в перший день практичного навчання на базі фізико-хімічного інституту ім. Богатського провів консультування посадових осіб з питань підготовки та проведення спеціального об’єктового тренування формувань ЦЗ, розробки документів проведення практичного заходу, зокрема: підготовка Плану – графіку, тактичних завдань формуванням цивільного захисту зі схемою практичного виконання робіт.


За планом НМЦ проведено єдине засідання методичної комісії секції викладачів, секції майстрів виробничого навчання, завідувачів НКП Центру.

Розглянуто питання щодо організації роботи методичної комісії Центру по здійсненню навчально-методичного забезпечення навчального процесу.

З підсумками щодо проведення функціонального навчання на обласних та міста Одеса курсах удосконалення керівних кадрів І категорії у січні виступили педагогічні працівники НМЦ.

Також присутніми обговорено питання організації курсового та індивідуального навчання працівників суб’єктів господарювання діям у разі загрози та проявів надзвичайних ситуацій.


Обговорено пропозиції щодо роботи педагогічного колективу над ІІІ етапом науково-методичної проблеми для внесення їх на розгляд педагогічної ради Центру.

Члени методичної комісії обговорили питання єдиного формату ведення журналів обліку занять з практичної підготовки, переліки навчально-виробних робіт, пов’язаних з проведенням інструктивно-методичних занять та інструктажів при здійсненні практичної підготовки підприємств, установ, організацій з проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

В рамках роботи мобільного навчально-консультаційного пункту щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях методистами Центру спільно з учасниками ДОЮР «Школа безпеки», під час проведення масових купань на Водохрещу, було розповсюджено інформаційні матеріали та пам’ятки для населення, актуальні для даної пори року: «Будьте обережні під час ожеледиці», «Грип (пам’ятка для батьків)», «Як уникнути застуди», «Пам’ятка дітям про небезпеку на льоду», «Кір – небезпечне вірусне захворювання» та ін.

Обласний методичний кабінет Центру був співорганізатором конкурсу дитячого малюнку та соціального плакату «Безпека в житті – життя у безпеці», який присвячений 10-річчю КУ «Рятувально-водолазної служби Одеської міської ради». На базі обласного методичного кабінету пройшло засідання оргкомітету, щодо визначення переможців конкурсу. Оголошення переможців та їх нагородження буде проведено під час міських змагань (водного етапу) «Школа безпеки».

І, надалі педагогічний колектив НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області буде проводити освітню діяльність для забезпечення підвищення готовності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в мирний час та в особливий період.

Dorol.jpgIMG_20180119_105719.jpg

IMG_20180123_162434.jpg IMG_20180119_110003.jpg

P1000228.JPGIMG_3219 (3).JPG

IMG_20180125_104011.jpgIMG_20180123_162401.jpg

Yasnosekirskiy.JPGIMG_0471.JPG

 

З повагою,
НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області
ЗНКІТ О.І.Духанін


   
Останні новини
22 Лютого13:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в клубах за місцем проживання
22 Лютого13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Інструктивно-методичне заняття з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти
20 Лютого17:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Заняття з питань пожежної безпеки у Чернівецькому прикордонному загоні
20 Лютого16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Підготовка помічників вожатих з питань безпеки життєдіяльності
19 Лютого14:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Навчально-методичний семінар з методистами районних управлінь освіти та керівниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова
19 Лютого14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Спеціальні об’єктові навчання в Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго»
19 Лютого13:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Масляна в Sky UP – про безпеку на відпочинку
19 Лютого10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вчилися діяти при пожежі на автогазозаправній станції
16 Лютого15:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчально-методичний кабінет - вагомий внесок у навчання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
16 Лютого15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Початок роботи оновленого кабінету навчального (інформаційних технологій)
14 Лютого16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
14 Лютого15:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Прийняв удар на себе, і врятував дівчинку
14 Лютого14:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність педагогічних працівників
14 Лютого13:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Майстерність від майстрів: спеціальне об’єктове навчання на Волині
12 Лютого08:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Освітяни продовжують вивчати цивільний захист
Останні новини