ГоловнаОстанні новини5 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчально-методична діяльність Центру у січні

Опубліковано: 05.02.2018, 15:49

Педагогічний колектив НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області протягом січня проводив навчально-методичну діяльність відповідно плану роботи Центру, нормативно-правових документів, завдань: проведення функціонального навчання керівного складу та фахівців, здійснення методичного супроводу практичної підготовки на підприємствах, в установах та організаціях, що проводять спеціальні об’єктові навчання і тренування, розроблення інформаційно-довідкових матеріалів, пам’яток тощо.

Педагогічні працівники обласних та м. Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії прийняли участь у нарадах посадових осіб (керівників підрозділів) з питань ЦЗ у районах міста (Київський, Малиновський, Приморський, Суворовський), де розглядалися питання щодо підсумків роботи та стану цивільного захисту у 2017 році та основні завдання на 2018 рік. Обговорено результати проведення практичної підготовки керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів ЦЗ на суб’єктах господарювання за січень 2018 р. та організації спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

Майстер виробничого навчання П’ятниця В.В. надав керівництву, посадовій особі з питань ЦЗ КУ «Дитяча міська поліклініка № 5» консультаційно-методичну допомогу з підготовки та проведення спеціального об’єктового тренування формувань. Оговорені питання щодо визначення учасників тренування, ходу тренування, підготовки відповідних документів.

Старший майстер виробничого навчання Дорол. О.О. в перший день практичного навчання на базі фізико-хімічного інституту ім. Богатського провів консультування посадових осіб з питань підготовки та проведення спеціального об’єктового тренування формувань ЦЗ, розробки документів проведення практичного заходу, зокрема: підготовка Плану – графіку, тактичних завдань формуванням цивільного захисту зі схемою практичного виконання робіт.


За планом НМЦ проведено єдине засідання методичної комісії секції викладачів, секції майстрів виробничого навчання, завідувачів НКП Центру.

Розглянуто питання щодо організації роботи методичної комісії Центру по здійсненню навчально-методичного забезпечення навчального процесу.

З підсумками щодо проведення функціонального навчання на обласних та міста Одеса курсах удосконалення керівних кадрів І категорії у січні виступили педагогічні працівники НМЦ.

Також присутніми обговорено питання організації курсового та індивідуального навчання працівників суб’єктів господарювання діям у разі загрози та проявів надзвичайних ситуацій.


Обговорено пропозиції щодо роботи педагогічного колективу над ІІІ етапом науково-методичної проблеми для внесення їх на розгляд педагогічної ради Центру.

Члени методичної комісії обговорили питання єдиного формату ведення журналів обліку занять з практичної підготовки, переліки навчально-виробних робіт, пов’язаних з проведенням інструктивно-методичних занять та інструктажів при здійсненні практичної підготовки підприємств, установ, організацій з проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

В рамках роботи мобільного навчально-консультаційного пункту щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях методистами Центру спільно з учасниками ДОЮР «Школа безпеки», під час проведення масових купань на Водохрещу, було розповсюджено інформаційні матеріали та пам’ятки для населення, актуальні для даної пори року: «Будьте обережні під час ожеледиці», «Грип (пам’ятка для батьків)», «Як уникнути застуди», «Пам’ятка дітям про небезпеку на льоду», «Кір – небезпечне вірусне захворювання» та ін.

Обласний методичний кабінет Центру був співорганізатором конкурсу дитячого малюнку та соціального плакату «Безпека в житті – життя у безпеці», який присвячений 10-річчю КУ «Рятувально-водолазної служби Одеської міської ради». На базі обласного методичного кабінету пройшло засідання оргкомітету, щодо визначення переможців конкурсу. Оголошення переможців та їх нагородження буде проведено під час міських змагань (водного етапу) «Школа безпеки».

І, надалі педагогічний колектив НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області буде проводити освітню діяльність для забезпечення підвищення готовності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в мирний час та в особливий період.

Dorol.jpgIMG_20180119_105719.jpg

IMG_20180123_162434.jpg IMG_20180119_110003.jpg

P1000228.JPGIMG_3219 (3).JPG

IMG_20180125_104011.jpgIMG_20180123_162401.jpg

Yasnosekirskiy.JPGIMG_0471.JPG

 

З повагою,
НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області
ЗНКІТ О.І.Духанін


   
Останні новини
22 Жовтня16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. На Одещині «Тижні знань безпеки життєдіяльності» у самому розпалі
22 Жовтня15:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. «Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту формування цивільного захисту в ТОВ «Херсонхолод»
22 Жовтня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр провів обласний семінар-практикум з педагогами дошкільної освіти
22 Жовтня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. У взаємодії із закладами культури дбаємо про безпеку підростаючого покоління
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
Останні новини