ГоловнаОстанні новини5 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчально-методична діяльність Центру у січні

Опубліковано: 05.02.2018, 15:49

Педагогічний колектив НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області протягом січня проводив навчально-методичну діяльність відповідно плану роботи Центру, нормативно-правових документів, завдань: проведення функціонального навчання керівного складу та фахівців, здійснення методичного супроводу практичної підготовки на підприємствах, в установах та організаціях, що проводять спеціальні об’єктові навчання і тренування, розроблення інформаційно-довідкових матеріалів, пам’яток тощо.

Педагогічні працівники обласних та м. Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії прийняли участь у нарадах посадових осіб (керівників підрозділів) з питань ЦЗ у районах міста (Київський, Малиновський, Приморський, Суворовський), де розглядалися питання щодо підсумків роботи та стану цивільного захисту у 2017 році та основні завдання на 2018 рік. Обговорено результати проведення практичної підготовки керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів ЦЗ на суб’єктах господарювання за січень 2018 р. та організації спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

Майстер виробничого навчання П’ятниця В.В. надав керівництву, посадовій особі з питань ЦЗ КУ «Дитяча міська поліклініка № 5» консультаційно-методичну допомогу з підготовки та проведення спеціального об’єктового тренування формувань. Оговорені питання щодо визначення учасників тренування, ходу тренування, підготовки відповідних документів.

Старший майстер виробничого навчання Дорол. О.О. в перший день практичного навчання на базі фізико-хімічного інституту ім. Богатського провів консультування посадових осіб з питань підготовки та проведення спеціального об’єктового тренування формувань ЦЗ, розробки документів проведення практичного заходу, зокрема: підготовка Плану – графіку, тактичних завдань формуванням цивільного захисту зі схемою практичного виконання робіт.


За планом НМЦ проведено єдине засідання методичної комісії секції викладачів, секції майстрів виробничого навчання, завідувачів НКП Центру.

Розглянуто питання щодо організації роботи методичної комісії Центру по здійсненню навчально-методичного забезпечення навчального процесу.

З підсумками щодо проведення функціонального навчання на обласних та міста Одеса курсах удосконалення керівних кадрів І категорії у січні виступили педагогічні працівники НМЦ.

Також присутніми обговорено питання організації курсового та індивідуального навчання працівників суб’єктів господарювання діям у разі загрози та проявів надзвичайних ситуацій.


Обговорено пропозиції щодо роботи педагогічного колективу над ІІІ етапом науково-методичної проблеми для внесення їх на розгляд педагогічної ради Центру.

Члени методичної комісії обговорили питання єдиного формату ведення журналів обліку занять з практичної підготовки, переліки навчально-виробних робіт, пов’язаних з проведенням інструктивно-методичних занять та інструктажів при здійсненні практичної підготовки підприємств, установ, організацій з проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

В рамках роботи мобільного навчально-консультаційного пункту щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях методистами Центру спільно з учасниками ДОЮР «Школа безпеки», під час проведення масових купань на Водохрещу, було розповсюджено інформаційні матеріали та пам’ятки для населення, актуальні для даної пори року: «Будьте обережні під час ожеледиці», «Грип (пам’ятка для батьків)», «Як уникнути застуди», «Пам’ятка дітям про небезпеку на льоду», «Кір – небезпечне вірусне захворювання» та ін.

Обласний методичний кабінет Центру був співорганізатором конкурсу дитячого малюнку та соціального плакату «Безпека в житті – життя у безпеці», який присвячений 10-річчю КУ «Рятувально-водолазної служби Одеської міської ради». На базі обласного методичного кабінету пройшло засідання оргкомітету, щодо визначення переможців конкурсу. Оголошення переможців та їх нагородження буде проведено під час міських змагань (водного етапу) «Школа безпеки».

І, надалі педагогічний колектив НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області буде проводити освітню діяльність для забезпечення підвищення готовності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в мирний час та в особливий період.

Dorol.jpgIMG_20180119_105719.jpg

IMG_20180123_162434.jpg IMG_20180119_110003.jpg

P1000228.JPGIMG_3219 (3).JPG

IMG_20180125_104011.jpgIMG_20180123_162401.jpg

Yasnosekirskiy.JPGIMG_0471.JPG

 

З повагою,
НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області
ЗНКІТ О.І.Духанін


   
Останні новини
10 Серпня13:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показове спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Данон Дніпро»
7 Серпня15:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультативний пункт – ефективний захід з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях
6 Серпня13:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. З поглядом у майбутнє
31 Липня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На ,,Новомалинській Любаві” працював мобільний навчально-консультаційний пункт
31 Липня08:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
27 Липня15:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Тренування органів управління та сил цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області
27 Липня15:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Заняття щодо планування заходів цивільного захисту з фахівцями з питань цивільного захисту від районних державних адміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад Одеської області
27 Липня09:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Літо-пора не лише відпочинку, а й навчання дітей та молоді
27 Липня09:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Заняття з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при сільських (селищних) радах Новгородківського району Кіровоградської області
26 Липня16:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічна Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція
25 Липня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Обговорюємо зміни у законодавстві з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях
25 Липня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Корисний відпочинок
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
Останні новини