ГоловнаОстанні новини5 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчально-методична діяльність Центру у січні

Опубліковано: 05.02.2018, 15:49

Педагогічний колектив НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області протягом січня проводив навчально-методичну діяльність відповідно плану роботи Центру, нормативно-правових документів, завдань: проведення функціонального навчання керівного складу та фахівців, здійснення методичного супроводу практичної підготовки на підприємствах, в установах та організаціях, що проводять спеціальні об’єктові навчання і тренування, розроблення інформаційно-довідкових матеріалів, пам’яток тощо.

Педагогічні працівники обласних та м. Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії прийняли участь у нарадах посадових осіб (керівників підрозділів) з питань ЦЗ у районах міста (Київський, Малиновський, Приморський, Суворовський), де розглядалися питання щодо підсумків роботи та стану цивільного захисту у 2017 році та основні завдання на 2018 рік. Обговорено результати проведення практичної підготовки керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів ЦЗ на суб’єктах господарювання за січень 2018 р. та організації спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

Майстер виробничого навчання П’ятниця В.В. надав керівництву, посадовій особі з питань ЦЗ КУ «Дитяча міська поліклініка № 5» консультаційно-методичну допомогу з підготовки та проведення спеціального об’єктового тренування формувань. Оговорені питання щодо визначення учасників тренування, ходу тренування, підготовки відповідних документів.

Старший майстер виробничого навчання Дорол. О.О. в перший день практичного навчання на базі фізико-хімічного інституту ім. Богатського провів консультування посадових осіб з питань підготовки та проведення спеціального об’єктового тренування формувань ЦЗ, розробки документів проведення практичного заходу, зокрема: підготовка Плану – графіку, тактичних завдань формуванням цивільного захисту зі схемою практичного виконання робіт.


За планом НМЦ проведено єдине засідання методичної комісії секції викладачів, секції майстрів виробничого навчання, завідувачів НКП Центру.

Розглянуто питання щодо організації роботи методичної комісії Центру по здійсненню навчально-методичного забезпечення навчального процесу.

З підсумками щодо проведення функціонального навчання на обласних та міста Одеса курсах удосконалення керівних кадрів І категорії у січні виступили педагогічні працівники НМЦ.

Також присутніми обговорено питання організації курсового та індивідуального навчання працівників суб’єктів господарювання діям у разі загрози та проявів надзвичайних ситуацій.


Обговорено пропозиції щодо роботи педагогічного колективу над ІІІ етапом науково-методичної проблеми для внесення їх на розгляд педагогічної ради Центру.

Члени методичної комісії обговорили питання єдиного формату ведення журналів обліку занять з практичної підготовки, переліки навчально-виробних робіт, пов’язаних з проведенням інструктивно-методичних занять та інструктажів при здійсненні практичної підготовки підприємств, установ, організацій з проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

В рамках роботи мобільного навчально-консультаційного пункту щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях методистами Центру спільно з учасниками ДОЮР «Школа безпеки», під час проведення масових купань на Водохрещу, було розповсюджено інформаційні матеріали та пам’ятки для населення, актуальні для даної пори року: «Будьте обережні під час ожеледиці», «Грип (пам’ятка для батьків)», «Як уникнути застуди», «Пам’ятка дітям про небезпеку на льоду», «Кір – небезпечне вірусне захворювання» та ін.

Обласний методичний кабінет Центру був співорганізатором конкурсу дитячого малюнку та соціального плакату «Безпека в житті – життя у безпеці», який присвячений 10-річчю КУ «Рятувально-водолазної служби Одеської міської ради». На базі обласного методичного кабінету пройшло засідання оргкомітету, щодо визначення переможців конкурсу. Оголошення переможців та їх нагородження буде проведено під час міських змагань (водного етапу) «Школа безпеки».

І, надалі педагогічний колектив НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області буде проводити освітню діяльність для забезпечення підвищення готовності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в мирний час та в особливий період.

Dorol.jpgIMG_20180119_105719.jpg

IMG_20180123_162434.jpg IMG_20180119_110003.jpg

P1000228.JPGIMG_3219 (3).JPG

IMG_20180125_104011.jpgIMG_20180123_162401.jpg

Yasnosekirskiy.JPGIMG_0471.JPG

 

З повагою,
НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області
ЗНКІТ О.І.Духанін


   
Останні новини
20 Лютого12:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-методична рада з питань ЦЗ та БЖД на Волині
19 Лютого16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Інструктивно-методичні заняття – ефективна форма вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників навчально-методичного центру
19 Лютого16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Організація та проведення заходів цивільного захисту в базовому (опорному) закладі освіти
19 Лютого14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Засідання педагогічної ради Центру
19 Лютого12:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Заради безпеки людини
18 Лютого09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання керівного складу підприємств міста Запоріжжя
15 Лютого14:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Навчено працівників, які залучаються до проведення інструктажів, навчання та перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки на Новокаховських міських курсах
15 Лютого14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Що може бути ціннішим за здоров’я й життя дитини?
15 Лютого12:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Відкрите заняття на обласних та міста Запоріжжя курсах удосконалення керівних кадрів І категорії
13 Лютого16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Нові вимоги до викладання у сфері підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту
11 Лютого10:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Семінар-нарада з посадовими особами з питань цивільного захисту закладів освіти
8 Лютого12:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Заняття з питань цивільного захисту в «Школі гуманітарної праці» Херсонської обласної ради
8 Лютого10:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дітей – справа дорослих
8 Лютого10:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Навчатися, щоб знати, знати, щоб діяти…
8 Лютого10:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Здоров'я та життя дитини – найвища цінність Нової української школи
Останні новини