ГоловнаОстанні новини8 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Семінар для директорів та призначених осіб з питань цивільного захисту закладів загальної середньої освіти Крижопільського району

Опубліковано: 08.02.2018, 15:46

06 лютого 2018 року на базі Крижопільського Будинку школяра був проведений інструктивно-методичний семінар для директорів та призначених осіб з питань цивільного захисту закладів загальної середньоїосвіти Крижопільського району. Захід підготовлений і проведений методистами обласного методичного кабінету (ОМК) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області спільно з керівництвом відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської районної державної адміністрації.

Тема семінару: «Організація і проведення «Дня цивільного захисту»; організація, підготовка та проведення основних заходів з цивільного захисту в закладах загальної середньоїосвіти». Мета заходу:

ознайомленнякерівників та призначених осіб з питань цивільного захисту закладів загальної середньоїосвітиКрижопільського району з:

документами, які регламентують організацію роботи з цивільного захисту в закладах загальної середньоїосвіти;

плануванням роботи з цивільного захисту в закладах загальної середньоїосвіти;

надання практичної допомоги щодо організації та проведення «Дня цивільного захисту» - підсумкового заходу з цивільного захисту в закладі;

удосконалення якості навчально-виховної роботи з учнівською молоддю щодо особистої і колективної безпеки та підготовки дітей до вмілих дій у разі загрози або виникнення надзвичайних, нестандартних побутових ситуацій;

привернення уваги педпрацівників до створення безпечних умов перебування учнів у навчальному закладі;

надання учасникам семінару методичної допомоги щодо навчально-методичного забезпечення заходів цивільного захисту в закладах загальної середньоїосвітита оснащення і обладнання інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту.

Після оголошення теми і мети заходу начальником відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської РДАВалерієм Кушніром почалася теоретична частина семінару. Методист ОМК НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області (Центру)Ольга Гловацька ознайомила присутніх зі станом природно-техногенної безпеки Вінницької області за 2017 рік, наголосивши на найбільш резонансних подіях. Далі методист ОМК Центру Рустам Гатауллін довів вимоги керівних документів, які регламентують організацію і проведення заходів з цивільного захисту в закладах загальної середньоїосвіти, а методист Ольга Гловацька докладно розповіла про планування основних заходів з цивільного захисту в закладах загальної середньоїосвіти.

В практичної частині методистами Центру було детально роз’яснено учасникам семінару про організацію і проведення «Дня цивільного захисту» - підсумкового заходу з цивільного захисту в закладі освіти. Були висвітлені усі особливості щодо планування Дня цивільного захисту, детально розібрані заходи, які проводяться безпосередньо в цей день, на що необхідно звернути особливу увагу керівникам під час проведення цієї роботи. Учасникам семінару було надано зразки усіх документів і рекомендації для якісної підготовки і проведення Дня цивільного захисту, продемонстровано найбільш успішні приклади проведення даного заходу в закладах загальної середньоїосвітиВінницької області.

Окремим питанням було винесено створення та обладнання інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту. Методист Центру Рустам Гатауллін детально роз’яснив присутнім про особливості наповнення елементів куточка відповідною інформацією, акцентувавши увагу на необхідності розміщення матеріалів, по змісту максимально наближених до реалій конкретного навчального закладу.

Під час «Круглого столу» учасники семінару обмінялись досвідом з організації та проведення роботи з цивільного захисту в закладах загальної середньоїосвіти.

Завершуючи семінар, начальник Відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської РДА Валерій Кушнір подякував всім учасникам за плідну роботу і висловив надію, що отриманні знання дозволятьвивести цей дуже важливий напрямок діяльності в навчальних закладах району на новий, більш якісний рівень.

P1010776.JPGP1010777.JPGP1010800.JPG


Методист Обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області
Р.Г. Гатауллін


   
Останні новини
22 Жовтня16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. На Одещині «Тижні знань безпеки життєдіяльності» у самому розпалі
22 Жовтня15:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. «Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту формування цивільного захисту в ТОВ «Херсонхолод»
22 Жовтня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр провів обласний семінар-практикум з педагогами дошкільної освіти
22 Жовтня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. У взаємодії із закладами культури дбаємо про безпеку підростаючого покоління
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
Останні новини