ГоловнаОстанні новини19 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Спеціальні об’єктові навчання в Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго»

Опубліковано: 19.02.2018, 14:00

15 лютого відповідно до План-графіка проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях Ратнівського района в 2018 році в Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго» проводилось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту.

Відповідно до задуму навчання підприємство отримало від диспетчерської служби РДА сигнал «Штормове попередження». Перший заступник голови Ратнівської РДА Євген Савлук провів засідання комісії з надзвичайних ситуацій, поставив завдання підлеглим.

Внаслідок негоди трапилось замикання на електропідстанції «Ратне» з виливом та займанням мастила. Працівники підприємства повідомили про небезпечну подію чергового диспетчера, а той в свою чергу повідомив рятувальну службу ДСНС.

Прибувши на місто події рятувальники, разом з працівниками підприємства, розгорнули свої бойові розрахунки та приступили до гасіння «пожежі». В ході навчання відпрацьовувалась взаємодія спеціалізованих служб підприємства із рятувальною службою району. Керував цією ланкою роботи начальник Ратнівського районного сектору УДСНС у Волинській області О. С. Мацюк.

Наступне питання яке відпрацьовували працівники підприємства: пожежа в гаражі. Пожежна дружина підприємства швидко та уміло за допомогою вогнегасників та розгорнутих рукавів від пожежних кранів загасили умовну «пожежу».

В той же час працівники «швидкої допомоги» забезпечили винос, надання допомоги потерпілому.

Третє питання, яке відпрацьовувалось – це виявлення пакунку з предметом схожим на вибухонебезпечний. Керівництво підприємства швидко організували евакуацію працівників з адміністративного приміщення та викликали працівників Національної поліції.

По закінченню навчання медичні працівники показали майстер – клас по наданню долікарської медичної допомоги.

На показовому навчанні були присутні керівники підприємств, установ, організацій району, які в 2018 році будуть проводити аналогічні навчання. В ході проведення навчання запрошені ознайомлювалися зі зразками документів, які відпрацьовувалися при підготовці та при відпрацюванні практичних питань навчання.

IMG_20180215_142601.jpgIMG_20180215_123916.jpg


НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області
Майстер виробничого навчання Куришев С.О.

 


   
Останні новини
5 Грудня10:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підвищення кваліфікації – надійне підґрунтя для педагогічної діяльності
4 Грудня16:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тренінг тактичної медицини
4 Грудня16:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Національний урок безпеки
4 Грудня16:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Заняття відповідальних осіб з питань пожежної безпеки в закладах освіти міста Херсон
4 Грудня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Педагогічні працівники Центру долучилися до обговорення актуальних питань в рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека життєдіяльності в XXI столітті"
4 Грудня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство»
4 Грудня16:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Студентам Луцького коледжу про СНІД
4 Грудня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. На Хмельниччині проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Практичні семінари з питань цивільного захисту
3 Грудня17:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
3 Грудня10:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у командно-штабному навчанні
30 Листопада10:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вчимо та навчаємось самі
30 Листопада10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. День професійної майстерності
29 Листопада13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. План комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту 2018 року виконано
29 Листопада11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська безпека в бібліотеці
Останні новини