ГоловнаОстанні новини26 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Освітяни об’єднаних територіальних громад озброюються знаннями з цивільного захисту

Опубліковано: 26.02.2018, 09:14

Начальники управлінь (відділів, секторів) освіти органів місцевого самоврядування пройшли навчання з цивільного захисту в період з 19 по 23 лютого 2018 року.

На сьогоднішній день в умовах децентралізації органів місцевого самоврядування навчання саме такої категорії слухачів є доречним та необхідним. Навчальні заклади відходять у підпорядкування об’єднаних територіальних громад і щоб правильно організувати їх подальшу роботу у сфері цивільного захисту, потрібно бути обізнаними з питань законодавчої бази і методики проведення заходів з питань цивільного захисту.

На лекціях та практичних заняттях викладачами обласних курсів та методистами обласного методичного кабінету Центру були доведені питання захисту працівників та учасників навчально-виховного процесу загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, які підпорядковані ОТГ від вражаючих чинників надзвичайних ситуацій, проведення практичної підготовки з персоналом навчального закладу та учнями в ході Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності та Дня цивільного захисту зокрема.

До розмови зі слухачами долучився головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Володимир Петренчук, який вказав на вимоги наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.02.2018 „Про підсумки виконання заходів цивільного захисту у 2017 році та завдання на 2018 рік”, а також важливість вчасної подачі інформації, щодо проведення заходів цивільного захисту.

Керівникам галузі освіти ОТГ було наголошено на необхідності проведення тренувань з цивільного захисту під час Дня ЦЗ та практичних тренувань з безпечної та оперативної евакуації учасників навчально-виховного процесу при виникненні пожежі не рідше одного разу на півроку (на вимогу наказу МОН України від 15.08.2016 №974 „Про затвердження правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України”), тобто в ході Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у жовтні-листопаді та квітні-травні.

Також Володимир Петренчук зауважив, що актуальним на сьогоднішній день є озброєність знаннями щодо дій у разі виникнення загрози терористичних та диверсійних актів і відпрацювання ввідної з даної теми в ході практичних тренувань під час Дня ЦЗ.

Слухачі подякували за здобуті знання і вичерпну інформаційно- консультативну допомогу та склали залік у формі підсумкового тестового контролю.

IMG_20180223_103411.jpgIMG_20180223_103348.jpg

Наталія Зищук, методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
21 Червня11:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні заходи з ЦЗ в таборах відпочинку
21 Червня11:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Юним волинянам про безпеку
21 Червня09:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дитини влітку – відповідальність дорослих!
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
Останні новини