ГоловнаОстанні новини26 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Освітяни об’єднаних територіальних громад озброюються знаннями з цивільного захисту

Опубліковано: 26.02.2018, 09:14

Начальники управлінь (відділів, секторів) освіти органів місцевого самоврядування пройшли навчання з цивільного захисту в період з 19 по 23 лютого 2018 року.

На сьогоднішній день в умовах децентралізації органів місцевого самоврядування навчання саме такої категорії слухачів є доречним та необхідним. Навчальні заклади відходять у підпорядкування об’єднаних територіальних громад і щоб правильно організувати їх подальшу роботу у сфері цивільного захисту, потрібно бути обізнаними з питань законодавчої бази і методики проведення заходів з питань цивільного захисту.

На лекціях та практичних заняттях викладачами обласних курсів та методистами обласного методичного кабінету Центру були доведені питання захисту працівників та учасників навчально-виховного процесу загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, які підпорядковані ОТГ від вражаючих чинників надзвичайних ситуацій, проведення практичної підготовки з персоналом навчального закладу та учнями в ході Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності та Дня цивільного захисту зокрема.

До розмови зі слухачами долучився головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Володимир Петренчук, який вказав на вимоги наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.02.2018 „Про підсумки виконання заходів цивільного захисту у 2017 році та завдання на 2018 рік”, а також важливість вчасної подачі інформації, щодо проведення заходів цивільного захисту.

Керівникам галузі освіти ОТГ було наголошено на необхідності проведення тренувань з цивільного захисту під час Дня ЦЗ та практичних тренувань з безпечної та оперативної евакуації учасників навчально-виховного процесу при виникненні пожежі не рідше одного разу на півроку (на вимогу наказу МОН України від 15.08.2016 №974 „Про затвердження правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України”), тобто в ході Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у жовтні-листопаді та квітні-травні.

Також Володимир Петренчук зауважив, що актуальним на сьогоднішній день є озброєність знаннями щодо дій у разі виникнення загрози терористичних та диверсійних актів і відпрацювання ввідної з даної теми в ході практичних тренувань під час Дня ЦЗ.

Слухачі подякували за здобуті знання і вичерпну інформаційно- консультативну допомогу та склали залік у формі підсумкового тестового контролю.

IMG_20180223_103411.jpgIMG_20180223_103348.jpg

Наталія Зищук, методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
5 Грудня10:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підвищення кваліфікації – надійне підґрунтя для педагогічної діяльності
4 Грудня16:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тренінг тактичної медицини
4 Грудня16:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Національний урок безпеки
4 Грудня16:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Заняття відповідальних осіб з питань пожежної безпеки в закладах освіти міста Херсон
4 Грудня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Педагогічні працівники Центру долучилися до обговорення актуальних питань в рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека життєдіяльності в XXI столітті"
4 Грудня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство»
4 Грудня16:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Студентам Луцького коледжу про СНІД
4 Грудня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. На Хмельниччині проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Практичні семінари з питань цивільного захисту
3 Грудня17:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
3 Грудня10:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у командно-штабному навчанні
30 Листопада10:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вчимо та навчаємось самі
30 Листопада10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. День професійної майстерності
29 Листопада13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. План комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту 2018 року виконано
29 Листопада11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська безпека в бібліотеці
Останні новини