ГоловнаОстанні новини26 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Засідання педагогічної ради навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області

Опубліковано: 26.02.2018, 11:23

22 лютого 2018 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Харківської області відбулося чергове засідання педагогічної ради, основним лейтмотивом якої було обговорення питання щодо  впровадження у навчальний процес сучасних освітніх технологій. В заході взяли участь усі педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД.

Відкрив засідання педагогічної ради начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області Тесленко О.М. Після оголошення порядку денного та узгодження регламенту засідання педагогічної ради, він надав слово завідувачу обласного методичного кабінету Рачкову С.М.

У своїй доповіді завідувач обласного методичного кабінету особливу увагу приділив аналізу сучасних освітніх технологій і необхідності їх застосування у повсякденній педагогічній діяльності Навчально-методичного центру під час проведення теоретичних і практичних занять зі слухачами. Окремо були розглянуті інтерактивні освітні технології, диференційоване, проблемне навчання, технології навчання у співпраці, проектне навчання та ігрові навчальні технології.

Обговорення доповіді викликало живу дискусію серед присутніх. Із зазначеного питання виступили завідувач навчально-консультаційного пункту м. Ізюма Кантор О.І., завідувач навчально-консультаційного пункту м. Лозова Тимошенко А.А., викладачі обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів Олійник Г.І., Крохмаль М.В. та Вигляд О.Н.

Далі педагогічні працівники заслухали секретаря атестаційної комісії Центру Костюка Ю.Г. про досвід роботи педагогічних працівників, які атестуються у 2018 році.

Також педагогічному колективу були представлені для схвалення навчально-методичний посібник авторів Рашкевича С.А. Прохоренка В.І. «Підготовка працівників, що входять до складу формувань цивільного захисту до дій у надзвичайних ситуаціях за програмою спеціальної підготовки. Загальна тематика.

Частина четверта. Взаємодія особового складу формувань при проведенні робіт у районах надзвичайних ситуацій.

Дії формувань при загрозі та ліквідації наслідків терористичних актів» та методичні рекомендації: «Сили цивільного захисту закладу освіти, як основний ресурс ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» (автори Шишкін О.Л., Бабенко В.І., Тесленко О.М., Горпинченко В.М., Костюк Ю.Г.).


Після обговорення питань порядку денного педагогічна рада одноголосно прийняла відповідну постанову.

1. IMG_0006.JPG2. IMG_0001.JPG3. IMG_0010.JPG4. IMG_0012.JPG5. IMG_0019.JPG

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області


   
Останні новини
21 Червня11:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні заходи з ЦЗ в таборах відпочинку
21 Червня11:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Юним волинянам про безпеку
21 Червня09:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дитини влітку – відповідальність дорослих!
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
Останні новини