ГоловнаОстанні новини1 Березня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Навчаємо працівників лісового господарства

Опубліковано: 01.03.2018, 15:36

Відповідно до Плану комплектування Центру на 2018 рік та у тісній взаємодії з обласним управлінням лісового та мисливського господарства протягом лютого були проведені функціональні навчання у сфері цивільного захисту з керівниками, заступниками та керівниками робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій лісогосподарських підприємств області. Всього підготовлено 77 керівних працівників лісового господарства.

Починаючи з першого заняття «Модуль вступ», керівництво Центру, викладачі змогли зацікавити та вмотивувати слухачів на якісне опанування навчального матеріалу та вжиття практичних заходів щодо покращання стану цивільного захисту лісогосподарських підприємств області. Під час занять вони мали можливість прослухати курс лекцій з питань основ та порядку організації цивільного захисту, удосконалити уміння щодо прийняття управлінських рішень в умовах надзвичайних ситуацій, практично відпрацювали алгоритми вирішення основних завдань відповідно до функцій та обов’язків у різних режимах функціонування єдиної держаної системи цивільного захисту.

Заняття проводили викладачі Центру, застосовуючи різноманітні форми, методи та використовуючи інноваційні технології у навчальному процесі. Особлива увага приділялась питанням організації планування, оповіщення, евакуації та розробці алгоритмів дій керівних кадрів у разі виникнення надзвичайних ситуацій, реагування та ліквідації їх наслідків, навчання населення тощо. Викладачі вели активний діалог з аудиторією, спонукаючи слухачів до дискусій на актуальні теми.

На початку і в останній день занять слухачі пройшли тест-контроль щодо визначення рівня знань, який вони отримали в процесі навчання.

Питання для проведення підсумкового тестування диференційовані з урахуванням категорії слухачів, що дозволяє оцінити рівень професійної компетентності у питаннях цивільного захисту з урахуванням специфіки посадових обов’язків кожної категорії слухачів та проаналізувати результативність функціонального навчання в контексті підвищення рівня теоретичних знань та навичок посадових осіб з питань цивільного захисту. Система тестування дозволяє скоротити час проведення контрольних заходів і фактично миттєво отримати інформацію щодо результатів тестування на серверному комп’ютері робочого місця викладача.

За результатами проведеного підсумкового контролю слухачі продемонстрували гарні знання вимог чинного законодавства з питань цивільного захисту, отримали вичерпні відповіді та рекомендації від педагогічних працівників курсів.

Аналогічні заняття цього року проведені з головами, заступниками голів райдержадміністрацій та міських голів, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій і виконкомів міських рад, головами об’єднаних територіальних громад, керівниками районних та міських управлінь Державної казначейської служби, навчальних та медичних закладів області, фахівцями з питань цивільного захисту установ, підприємств, організацій, які поглибили теоретичні знання, набули практичних умінь і навичок, необхідних для проведення заходів з цивільного захисту.

DSCN2120.JPG

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області
Завідувач кабінету навчального
(інформаційних технологій) Л.В.Вовдюк


   
Останні новини
21 Червня11:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні заходи з ЦЗ в таборах відпочинку
21 Червня11:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Юним волинянам про безпеку
21 Червня09:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дитини влітку – відповідальність дорослих!
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
Останні новини