ГоловнаОстанні новини2 Березня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Відкрите заняття на обласних курсах удосконалення керівних кадрів

Опубліковано: 02.03.2018, 14:14

16.02.2018 на обласних курсах керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області відбулось відкрите заняття на тему: «Організація управління спеціалізованою службою цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування», яке провів викладач Олександр Ходирєв.

На занятті були присутні керівництво Центру, представники обласних курсів удосконалення керівних кадрів та обласного методичного кабінету.

Метою заняття було надати слухачам додаткові знання та вміння, необхідні для виконання обов’язків керівників спеціалізованої служби цивільного захисту, удосконалити вміння у вирішенні основних завдань відповідно до функцій та обов'язків, що виконуються ними згідно з посадою у складі ланок територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

Тема, мета та план заняття повністю відповідали робочій навчальній програмі.

Мотивацію слухачів до роботи викладач забезпечував через інноваційні методи навчання, такі, як «Очікування», «Асоціативний кущ».

Практичне заняття проводилось методом ситуативного аналізу. Олександр Ходирєв побудував заняття так, щоб конкретні навчальні результати тісно корелювались з потребами учасників. Так, навчання слухачів акцентувалось на розвитку в них умінь та практичних навичок з метою безпосереднього та негайного застосування в робочому середовищі.

Інформація подавалась в доступній, ясній та чіткій формі, при цьому з учасниками забезпечувався зворотній зв'язок. Спостерігалась послідовність та логічність у комунікації, зацікавленість та активність слухачів. На занятті вдало застосовувались роздавальний матеріал та технічні засоби навчання.

Отже, мета практичного заняття була досягнута, викладач на досить високому рівні оволодів інноваційними освітніми технологіями, а саме – «криголам», «метод ситуативного аналізу», «з чим я йду», «дискусія у малих групах» тощо.

DSC00914.JPGDSC00918.JPGDSC00921.JPGDSC00928.JPGDSC00933.JPG


Олена Єфімова, методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області   
Останні новини
17 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
17 Січня14:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
17 Грудня10:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Небезпечна піротехніка
14 Грудня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. В рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України
Останні новини