ГоловнаОстанні новини2 Березня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Відкрите заняття на обласних курсах удосконалення керівних кадрів

Опубліковано: 02.03.2018, 14:14

16.02.2018 на обласних курсах керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області відбулось відкрите заняття на тему: «Організація управління спеціалізованою службою цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування», яке провів викладач Олександр Ходирєв.

На занятті були присутні керівництво Центру, представники обласних курсів удосконалення керівних кадрів та обласного методичного кабінету.

Метою заняття було надати слухачам додаткові знання та вміння, необхідні для виконання обов’язків керівників спеціалізованої служби цивільного захисту, удосконалити вміння у вирішенні основних завдань відповідно до функцій та обов'язків, що виконуються ними згідно з посадою у складі ланок територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

Тема, мета та план заняття повністю відповідали робочій навчальній програмі.

Мотивацію слухачів до роботи викладач забезпечував через інноваційні методи навчання, такі, як «Очікування», «Асоціативний кущ».

Практичне заняття проводилось методом ситуативного аналізу. Олександр Ходирєв побудував заняття так, щоб конкретні навчальні результати тісно корелювались з потребами учасників. Так, навчання слухачів акцентувалось на розвитку в них умінь та практичних навичок з метою безпосереднього та негайного застосування в робочому середовищі.

Інформація подавалась в доступній, ясній та чіткій формі, при цьому з учасниками забезпечувався зворотній зв'язок. Спостерігалась послідовність та логічність у комунікації, зацікавленість та активність слухачів. На занятті вдало застосовувались роздавальний матеріал та технічні засоби навчання.

Отже, мета практичного заняття була досягнута, викладач на досить високому рівні оволодів інноваційними освітніми технологіями, а саме – «криголам», «метод ситуативного аналізу», «з чим я йду», «дискусія у малих групах» тощо.

DSC00914.JPGDSC00918.JPGDSC00921.JPGDSC00928.JPGDSC00933.JPG


Олена Єфімова, методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області   
Останні новини
24 Травня11:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Учнівська молодь Херсонщини до дії у НС готова!
24 Травня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Функціональне навчання у сфері цивільного захисту
24 Травня10:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено семінар із відповідальними особами за базові (опорні) з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності заклади професійно - технічної, загальної середньої та дошкільної освіти області
22 Травня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Подяка з нагоди Дня науки
22 Травня15:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Завершився Тиждень безпеки дитини
21 Травня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Чергове засідання педагогічної ради Центру
21 Травня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий Тиждень безпеки дитини
21 Травня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Проведено тренування тренування ланки органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кам’янко Дніпровського району
21 Травня11:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області.Семінар-практикум з проведення «Тижня безпеки дитини», об’єктового та протипожежного тренування
21 Травня11:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області.«Семінар-практикум з проведення «Тижня безпеки дитини» та протипожежного тренування для керівників закладів дошкільної освіти Слобідського району м. Харкова»
18 Травня13:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчати учнів безпечній поведінці
18 Травня13:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Обласна студентська олімпіада з БЖД
18 Травня12:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. День цивільного захисту у Запорізькій гімназії № 5
17 Травня10:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Участь методистів центру в обласній методичній сесії з питань оновлення змісту нової української школи
17 Травня09:57 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підведені підсумки обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості "Безпека у житті – життя у безпеці"
Останні новини