ГоловнаОстанні новини14 Березня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. На Волині стартував Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 14.03.2018, 11:17

Проблема безпеки дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була і залишається наріжним і актуальним питанням у системі виховання. Саме починаючи з дитячого садка дітям слід прищеплювати навички щодо безпечної поведінки на водоймах, в лісі, на дорогах, в побуті, наодинці вдома, в довкіллі.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області тісно співпрацює з дошкільними закладами обласного центру. Робота в цьому напрямку ведеться систематично.

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який розпочався з 12 березня були проведені різноманітні заходи як з персоналом садочків, так і з вихованцями. Заняття, конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності, бесіди та лекції, групові вправи із залученням методистів Навчально - методичного центру-це не весь широкий спектр презентаційних заходів.

Так, наприклад, у ДНЗ № 14 діти мали нагоду подивитись виставу «Дорожні правила вивчай, добре ти їх пам’ятай» та пригадати правила поведінки на дорозі , у ДНЗ № 31 цікавою була групова вправа із персоналом садка, де спільно із методистом центру вихователі відпрацювали дії в разі загрози радіаційного забруднення та повторили основи проведення йодної профілактики.

Педагогічні працівники Центру постійно беруть активну участь у наданні практичної допомоги керівникам закладів освіти щодо підготовки та проведення заходів, пов’язаних з безпекою життєдіяльності дітей дошкільного віку та школярів.

Грецькі філософи говорили: «Щоб правильно діяти, необхідно багато знати, а щоб знати, треба навчатись». Тому ми, дорослі, повинні усвідомлювати важливість цієї справи – роботи з дітьми з питань безпеки життєдіяльності.

Ми повинні зробити все можливе для того, щоб надзвичайних ситуацій в житті кожного з нас було якомога менше, а якщо вони все ж таки сталися, то наслідки від них були мінімальними. Тому тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем чи однією розмовою, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються підростаючому поколінню сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

 

 IMG_20180313_101529.jpgIMG_20180313_100939.jpg

IMG_20180313_095805.jpg

Навчально-методичний центр
ЦЗ та БЖД Волинської області
Обласний методичний кабінет

 
 


   
Останні новини
5 Грудня10:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підвищення кваліфікації – надійне підґрунтя для педагогічної діяльності
4 Грудня16:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тренінг тактичної медицини
4 Грудня16:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Національний урок безпеки
4 Грудня16:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Заняття відповідальних осіб з питань пожежної безпеки в закладах освіти міста Херсон
4 Грудня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Педагогічні працівники Центру долучилися до обговорення актуальних питань в рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека життєдіяльності в XXI столітті"
4 Грудня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство»
4 Грудня16:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Студентам Луцького коледжу про СНІД
4 Грудня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. На Хмельниччині проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Практичні семінари з питань цивільного захисту
3 Грудня17:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
3 Грудня10:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у командно-штабному навчанні
30 Листопада10:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вчимо та навчаємось самі
30 Листопада10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. День професійної майстерності
29 Листопада13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. План комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту 2018 року виконано
29 Листопада11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська безпека в бібліотеці
Останні новини