ГоловнаОстанні новини14 Березня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. На Волині стартував Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 14.03.2018, 11:17

Проблема безпеки дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була і залишається наріжним і актуальним питанням у системі виховання. Саме починаючи з дитячого садка дітям слід прищеплювати навички щодо безпечної поведінки на водоймах, в лісі, на дорогах, в побуті, наодинці вдома, в довкіллі.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області тісно співпрацює з дошкільними закладами обласного центру. Робота в цьому напрямку ведеться систематично.

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який розпочався з 12 березня були проведені різноманітні заходи як з персоналом садочків, так і з вихованцями. Заняття, конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності, бесіди та лекції, групові вправи із залученням методистів Навчально - методичного центру-це не весь широкий спектр презентаційних заходів.

Так, наприклад, у ДНЗ № 14 діти мали нагоду подивитись виставу «Дорожні правила вивчай, добре ти їх пам’ятай» та пригадати правила поведінки на дорозі , у ДНЗ № 31 цікавою була групова вправа із персоналом садка, де спільно із методистом центру вихователі відпрацювали дії в разі загрози радіаційного забруднення та повторили основи проведення йодної профілактики.

Педагогічні працівники Центру постійно беруть активну участь у наданні практичної допомоги керівникам закладів освіти щодо підготовки та проведення заходів, пов’язаних з безпекою життєдіяльності дітей дошкільного віку та школярів.

Грецькі філософи говорили: «Щоб правильно діяти, необхідно багато знати, а щоб знати, треба навчатись». Тому ми, дорослі, повинні усвідомлювати важливість цієї справи – роботи з дітьми з питань безпеки життєдіяльності.

Ми повинні зробити все можливе для того, щоб надзвичайних ситуацій в житті кожного з нас було якомога менше, а якщо вони все ж таки сталися, то наслідки від них були мінімальними. Тому тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем чи однією розмовою, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються підростаючому поколінню сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

 

 IMG_20180313_101529.jpgIMG_20180313_100939.jpg

IMG_20180313_095805.jpg

Навчально-методичний центр
ЦЗ та БЖД Волинської області
Обласний методичний кабінет

 
 


   
Останні новини
21 Червня11:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні заходи з ЦЗ в таборах відпочинку
21 Червня11:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Юним волинянам про безпеку
21 Червня09:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дитини влітку – відповідальність дорослих!
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
Останні новини