ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ ТА БЖД м. Києва. Підведення підсумків роботи НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва у першому кварталі 2018 року

Опубліковано: 02.04.2018, 11:20

29 березня 2018 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва ( далі – Центр) відбулась нарада з підведення підсумків роботи у першому кварталі 2018 року.
foto 1.JPG

Зі вступним словом на початку заходу виступив начальник Центру полковник служби цивільного захисту Войтенко В.В. Про підсумки курсового функціонального навчання, виконання плану комплектування доповів методист курсів удосконалення керівних кадрів Григор’єв В.Л.

Начальник циклу практичної підготовки підполковник служби цивільного захисту Баландін О.С. розповів про підсумки методичного супроводу проведення суб’єктами господарювання міста Києва практичних заходів з цивільного заходу у І кварталі 2018 року, наголосив на проблемних питаннях та шляхах їх вирішення. Його співдоповідачі, майстри виробничого навчання Каніболоцький Ю.М. та Смірнов Д.О., доповіли про особливості методичного супроводу проведення суб’єктами господарювання Солом’янського та Деснянського районів міста Києва практичних заходів з цивільного заходу за вказаний період.

Завідувач центрального методичного кабінету Іванов А.В. проінформував присутніх про методичну роботу, яка здійснювалась педпрацівниками Центру та окреслив завдання щодо продовження створення матеріалів методичного супроводу суб’єктів господарювання з питань цивільного захисту.

Про результати роботи своїх структурних підрозділів доповіли начальник фінансово-економічної групи Твердохліб Н.В., фахівець з МТЗ Сукачов В.Б., фахівець з персоналу Сімонова Л.М.

На завершення підсумкової наради начальник Центру окреслив шляхи взаємодії з ГУ ДСНС України у м. Києві, органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, визначив основні пріоритети на наступний квартал та висловив упевненість у тому, що кожен працівник усвідомлює важливість поставлених перед колективом завдань і відповідально поставиться до їх виконання.
foto 2.JPG

Матеріал підготовлено методистом центрального методичного кабінету НМЦ ЦЗ ТА БЖД м. Києва Ільченко Н.В.


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини