ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ ТА БЖД м. Києва. Підведення підсумків роботи НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва у першому кварталі 2018 року

Опубліковано: 02.04.2018, 11:20

29 березня 2018 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва ( далі – Центр) відбулась нарада з підведення підсумків роботи у першому кварталі 2018 року.
foto 1.JPG

Зі вступним словом на початку заходу виступив начальник Центру полковник служби цивільного захисту Войтенко В.В. Про підсумки курсового функціонального навчання, виконання плану комплектування доповів методист курсів удосконалення керівних кадрів Григор’єв В.Л.

Начальник циклу практичної підготовки підполковник служби цивільного захисту Баландін О.С. розповів про підсумки методичного супроводу проведення суб’єктами господарювання міста Києва практичних заходів з цивільного заходу у І кварталі 2018 року, наголосив на проблемних питаннях та шляхах їх вирішення. Його співдоповідачі, майстри виробничого навчання Каніболоцький Ю.М. та Смірнов Д.О., доповіли про особливості методичного супроводу проведення суб’єктами господарювання Солом’янського та Деснянського районів міста Києва практичних заходів з цивільного заходу за вказаний період.

Завідувач центрального методичного кабінету Іванов А.В. проінформував присутніх про методичну роботу, яка здійснювалась педпрацівниками Центру та окреслив завдання щодо продовження створення матеріалів методичного супроводу суб’єктів господарювання з питань цивільного захисту.

Про результати роботи своїх структурних підрозділів доповіли начальник фінансово-економічної групи Твердохліб Н.В., фахівець з МТЗ Сукачов В.Б., фахівець з персоналу Сімонова Л.М.

На завершення підсумкової наради начальник Центру окреслив шляхи взаємодії з ГУ ДСНС України у м. Києві, органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, визначив основні пріоритети на наступний квартал та висловив упевненість у тому, що кожен працівник усвідомлює важливість поставлених перед колективом завдань і відповідально поставиться до їх виконання.
foto 2.JPG

Матеріал підготовлено методистом центрального методичного кабінету НМЦ ЦЗ ТА БЖД м. Києва Ільченко Н.В.


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини