ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ ТА БЖД м. Києва. Підведення підсумків роботи НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва у першому кварталі 2018 року

Опубліковано: 02.04.2018, 11:20

29 березня 2018 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва ( далі – Центр) відбулась нарада з підведення підсумків роботи у першому кварталі 2018 року.
foto 1.JPG

Зі вступним словом на початку заходу виступив начальник Центру полковник служби цивільного захисту Войтенко В.В. Про підсумки курсового функціонального навчання, виконання плану комплектування доповів методист курсів удосконалення керівних кадрів Григор’єв В.Л.

Начальник циклу практичної підготовки підполковник служби цивільного захисту Баландін О.С. розповів про підсумки методичного супроводу проведення суб’єктами господарювання міста Києва практичних заходів з цивільного заходу у І кварталі 2018 року, наголосив на проблемних питаннях та шляхах їх вирішення. Його співдоповідачі, майстри виробничого навчання Каніболоцький Ю.М. та Смірнов Д.О., доповіли про особливості методичного супроводу проведення суб’єктами господарювання Солом’янського та Деснянського районів міста Києва практичних заходів з цивільного заходу за вказаний період.

Завідувач центрального методичного кабінету Іванов А.В. проінформував присутніх про методичну роботу, яка здійснювалась педпрацівниками Центру та окреслив завдання щодо продовження створення матеріалів методичного супроводу суб’єктів господарювання з питань цивільного захисту.

Про результати роботи своїх структурних підрозділів доповіли начальник фінансово-економічної групи Твердохліб Н.В., фахівець з МТЗ Сукачов В.Б., фахівець з персоналу Сімонова Л.М.

На завершення підсумкової наради начальник Центру окреслив шляхи взаємодії з ГУ ДСНС України у м. Києві, органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, визначив основні пріоритети на наступний квартал та висловив упевненість у тому, що кожен працівник усвідомлює важливість поставлених перед колективом завдань і відповідально поставиться до їх виконання.
foto 2.JPG

Матеріал підготовлено методистом центрального методичного кабінету НМЦ ЦЗ ТА БЖД м. Києва Ільченко Н.В.


   
Останні новини
23 Жовтня16:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено вокшоп на тему «Із безпекою на «ти»
23 Жовтня12:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Об’єктове тренування з питань ЦЗ в Запорізькому державному медичному університеті
23 Жовтня09:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області . Подарунок для малечі
22 Жовтня16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. На Одещині «Тижні знань безпеки життєдіяльності» у самому розпалі
22 Жовтня15:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. «Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту формування цивільного захисту в ТОВ «Херсонхолод»
22 Жовтня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр провів обласний семінар-практикум з педагогами дошкільної освіти
22 Жовтня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. У взаємодії із закладами культури дбаємо про безпеку підростаючого покоління
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
Останні новини