ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Заняття з учнівською молоддю

Опубліковано: 02.04.2018, 11:31

Педагогічним колективом навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області систематично проводяться навчальні заходи з учнями та студентами закладів освіти Кіровоградської області з метою попередження нещасних випадків та вироблення умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

У березні поточного року педагогічні працівники Центру прийняли участь у роботі виїзного «Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи», який був організований Кіровоградським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В рамках даного заходу педагогічними працівниками були проведені заняття з учнями загальноосвітніх закладів освіти Петрівського та Знам’янського районів Кіровоградської області на тему: «Безпечна поведінка з вибухонебезпечними предметами. Оповіщення у випадку надзвичайних ситуацій»

У ході заняття дітям показали на слайдах зразки вибухонебезпечних предметів, навели приклади замаскованої вибухівки, нагадали про небезпеку у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та розглянули порядок дій при виявленні таких предметів для збереження свого життя і здоров’я та оточуючих. Також учнів ознайомили з факторами, які збільшують вірогідність виникнення надзвичайних ситуацій в даних районах області та навчили дітей порядку дій при отриманні сигналу «Увага всім».

Для закріплення розглянутих питань серед учнів були розповсюдженні пам’ятки з правилами поведінки в екстремальних ситуаціях.

DSN30032018.jpg

Методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області В. Нестеренко


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини