ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показове спеціальне об’єктове навчання на ПрАТ «Луцьк Фудз»

Опубліковано: 02.04.2018, 11:43

 29 березня у м. Луцьку відбулось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на території ПрАТ «Луцьк Фудз», першочерговою метою якого було досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства під час виконання заходів щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Методичний супровід на цьому об’єкті здійснював майстер виробничого навчання обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Сергій Надашкевич. Варто відмітити, що ПрАТ «Луцьк Фудз» – український виробник бакалійної продукції, який спеціалізується на виробництві високоякісних продуктів харчування з 1945 року.

Адміністрація об’єкта з усією відповідальністю поставилась до означеного заходу, адже у випадку реальної загрози від правильних рішень керівника, від чітких і злагоджених дій учасників ліквідації залежить безпека працівників, а також збереження матеріального фонду підприємства.

Під час показового спеціального об’єктового навчання були відпрацьовані наступні ввідні: збір керівного та особового складу формувань ЦЗ за сигналом «Збір», виявлення підозрілого предмета, схожого на вибуховий пристрій, припинення подачі газу, пожежа в пакувальному відділенні соусного цеху, виникнення тріщини на трубопроводі подачі концентрованої оцтової кислоти. За всіма ввідними відпрацьовані рішення.

Слід зазначити, що керівний склад підприємства за сигналами оповіщення був зібраний у встановлений термін. Пункт управління з ліквідації надзвичайних ситуацій був розгорнутий в кабінеті голови правління підприємства.

Заходи з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж, аварій проводились силами і засобами об’єкта. Під час навчання перевірені практичні навички щодо: організації оповіщення на підприємстві у разі виникнення надзвичайної ситуації; дій керівного складу підприємства в умовах виникнення надзвичайної ситуації; роботи об’єктового штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації; евакуації працівників під час пожежі, розливі концентрованої оцтової кислоти та у разі виявлення підозрілого предмета.

У показовому навчанні також взяли участь представники суб’єктів господарювання Луцького району, які планують цього року проводити аналогічні навчання на своїх об’єктах для вивчення досвіду підготовки та організації їх проведення.

Підбиваючи підсумки навчань, начальник циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру Степан Ковальчук та представник управління ДСНС України у Волинській області Віктор Левчук окреслили усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі навчання.

Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації надзвичайної ситуації стануть запорукою безпеки працівників підприємства.

DSCN2173.JPGDSCN2180.JPGDSCN2185.JPG
 
Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини