ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показове спеціальне об’єктове навчання на ПрАТ «Луцьк Фудз»

Опубліковано: 02.04.2018, 11:43

 29 березня у м. Луцьку відбулось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на території ПрАТ «Луцьк Фудз», першочерговою метою якого було досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства під час виконання заходів щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Методичний супровід на цьому об’єкті здійснював майстер виробничого навчання обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Сергій Надашкевич. Варто відмітити, що ПрАТ «Луцьк Фудз» – український виробник бакалійної продукції, який спеціалізується на виробництві високоякісних продуктів харчування з 1945 року.

Адміністрація об’єкта з усією відповідальністю поставилась до означеного заходу, адже у випадку реальної загрози від правильних рішень керівника, від чітких і злагоджених дій учасників ліквідації залежить безпека працівників, а також збереження матеріального фонду підприємства.

Під час показового спеціального об’єктового навчання були відпрацьовані наступні ввідні: збір керівного та особового складу формувань ЦЗ за сигналом «Збір», виявлення підозрілого предмета, схожого на вибуховий пристрій, припинення подачі газу, пожежа в пакувальному відділенні соусного цеху, виникнення тріщини на трубопроводі подачі концентрованої оцтової кислоти. За всіма ввідними відпрацьовані рішення.

Слід зазначити, що керівний склад підприємства за сигналами оповіщення був зібраний у встановлений термін. Пункт управління з ліквідації надзвичайних ситуацій був розгорнутий в кабінеті голови правління підприємства.

Заходи з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж, аварій проводились силами і засобами об’єкта. Під час навчання перевірені практичні навички щодо: організації оповіщення на підприємстві у разі виникнення надзвичайної ситуації; дій керівного складу підприємства в умовах виникнення надзвичайної ситуації; роботи об’єктового штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації; евакуації працівників під час пожежі, розливі концентрованої оцтової кислоти та у разі виявлення підозрілого предмета.

У показовому навчанні також взяли участь представники суб’єктів господарювання Луцького району, які планують цього року проводити аналогічні навчання на своїх об’єктах для вивчення досвіду підготовки та організації їх проведення.

Підбиваючи підсумки навчань, начальник циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру Степан Ковальчук та представник управління ДСНС України у Волинській області Віктор Левчук окреслили усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі навчання.

Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації надзвичайної ситуації стануть запорукою безпеки працівників підприємства.

DSCN2173.JPGDSCN2180.JPGDSCN2185.JPG
 
Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області


   
Останні новини
17 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
17 Січня14:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
17 Грудня10:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Небезпечна піротехніка
14 Грудня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. В рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України
Останні новини