ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показове спеціальне об’єктове навчання на ПрАТ «Луцьк Фудз»

Опубліковано: 02.04.2018, 11:43

 29 березня у м. Луцьку відбулось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на території ПрАТ «Луцьк Фудз», першочерговою метою якого було досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства під час виконання заходів щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Методичний супровід на цьому об’єкті здійснював майстер виробничого навчання обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Сергій Надашкевич. Варто відмітити, що ПрАТ «Луцьк Фудз» – український виробник бакалійної продукції, який спеціалізується на виробництві високоякісних продуктів харчування з 1945 року.

Адміністрація об’єкта з усією відповідальністю поставилась до означеного заходу, адже у випадку реальної загрози від правильних рішень керівника, від чітких і злагоджених дій учасників ліквідації залежить безпека працівників, а також збереження матеріального фонду підприємства.

Під час показового спеціального об’єктового навчання були відпрацьовані наступні ввідні: збір керівного та особового складу формувань ЦЗ за сигналом «Збір», виявлення підозрілого предмета, схожого на вибуховий пристрій, припинення подачі газу, пожежа в пакувальному відділенні соусного цеху, виникнення тріщини на трубопроводі подачі концентрованої оцтової кислоти. За всіма ввідними відпрацьовані рішення.

Слід зазначити, що керівний склад підприємства за сигналами оповіщення був зібраний у встановлений термін. Пункт управління з ліквідації надзвичайних ситуацій був розгорнутий в кабінеті голови правління підприємства.

Заходи з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж, аварій проводились силами і засобами об’єкта. Під час навчання перевірені практичні навички щодо: організації оповіщення на підприємстві у разі виникнення надзвичайної ситуації; дій керівного складу підприємства в умовах виникнення надзвичайної ситуації; роботи об’єктового штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації; евакуації працівників під час пожежі, розливі концентрованої оцтової кислоти та у разі виявлення підозрілого предмета.

У показовому навчанні також взяли участь представники суб’єктів господарювання Луцького району, які планують цього року проводити аналогічні навчання на своїх об’єктах для вивчення досвіду підготовки та організації їх проведення.

Підбиваючи підсумки навчань, начальник циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру Степан Ковальчук та представник управління ДСНС України у Волинській області Віктор Левчук окреслили усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі навчання.

Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації надзвичайної ситуації стануть запорукою безпеки працівників підприємства.

DSCN2173.JPGDSCN2180.JPGDSCN2185.JPG
 
Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області


   
Останні новини
23 Жовтня16:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено вокшоп на тему «Із безпекою на «ти»
23 Жовтня12:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Об’єктове тренування з питань ЦЗ в Запорізькому державному медичному університеті
23 Жовтня09:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області . Подарунок для малечі
22 Жовтня16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. На Одещині «Тижні знань безпеки життєдіяльності» у самому розпалі
22 Жовтня15:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. «Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту формування цивільного захисту в ТОВ «Херсонхолод»
22 Жовтня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр провів обласний семінар-практикум з педагогами дошкільної освіти
22 Жовтня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. У взаємодії із закладами культури дбаємо про безпеку підростаючого покоління
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
Останні новини