ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показове спеціальне об’єктове навчання на ПрАТ «Луцьк Фудз»

Опубліковано: 02.04.2018, 11:43

 29 березня у м. Луцьку відбулось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на території ПрАТ «Луцьк Фудз», першочерговою метою якого було досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства під час виконання заходів щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Методичний супровід на цьому об’єкті здійснював майстер виробничого навчання обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Сергій Надашкевич. Варто відмітити, що ПрАТ «Луцьк Фудз» – український виробник бакалійної продукції, який спеціалізується на виробництві високоякісних продуктів харчування з 1945 року.

Адміністрація об’єкта з усією відповідальністю поставилась до означеного заходу, адже у випадку реальної загрози від правильних рішень керівника, від чітких і злагоджених дій учасників ліквідації залежить безпека працівників, а також збереження матеріального фонду підприємства.

Під час показового спеціального об’єктового навчання були відпрацьовані наступні ввідні: збір керівного та особового складу формувань ЦЗ за сигналом «Збір», виявлення підозрілого предмета, схожого на вибуховий пристрій, припинення подачі газу, пожежа в пакувальному відділенні соусного цеху, виникнення тріщини на трубопроводі подачі концентрованої оцтової кислоти. За всіма ввідними відпрацьовані рішення.

Слід зазначити, що керівний склад підприємства за сигналами оповіщення був зібраний у встановлений термін. Пункт управління з ліквідації надзвичайних ситуацій був розгорнутий в кабінеті голови правління підприємства.

Заходи з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж, аварій проводились силами і засобами об’єкта. Під час навчання перевірені практичні навички щодо: організації оповіщення на підприємстві у разі виникнення надзвичайної ситуації; дій керівного складу підприємства в умовах виникнення надзвичайної ситуації; роботи об’єктового штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації; евакуації працівників під час пожежі, розливі концентрованої оцтової кислоти та у разі виявлення підозрілого предмета.

У показовому навчанні також взяли участь представники суб’єктів господарювання Луцького району, які планують цього року проводити аналогічні навчання на своїх об’єктах для вивчення досвіду підготовки та організації їх проведення.

Підбиваючи підсумки навчань, начальник циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру Степан Ковальчук та представник управління ДСНС України у Волинській області Віктор Левчук окреслили усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі навчання.

Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації надзвичайної ситуації стануть запорукою безпеки працівників підприємства.

DSCN2173.JPGDSCN2180.JPGDSCN2185.JPG
 
Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини