ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показовий День цивільного захисту

Опубліковано: 02.04.2018, 15:06

30 березня на базі опорного навчального закладу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області – Боголюбської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся показовий День цивільного захисту для керівників загальноосвітніх навчальних закладів Луцького району. Методичний супровід даного заходу здійснювали методисти обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області.

Напередодні педпрацівниками центру були підготовлені та запропоновані до проведення показового Дня цивільного захисту цікаві бесіди для учнів, вікторини, конкурси, мультимедійні презентації: «Натовп-убивця», «Знай, умій, дій», «Цікаві факти про небезпеки» «Обережно, вибухонебезпечні предмети!», а також надані навчальні фільми на тематику безпеки життєдіяльності.

День цивільного захисту розпочався із загальношкільної лінійки, на якій перед присутніми виступили директор Боголюбської школи Олена Довгальова, начальник гуманітарного відділу Заборольської сільської ради Олександр Томаченко, методист Луцького районного управління освіти Микола Калиш. Виступаючі відмітили важливість такого заходу, його актуальність та практичну спрямованість та побажали учасникам навчально-виховного процесу плідної роботи та отримання нових практичних навичок.

В ході теоретичної частини директор школи презентувала начальний заклад та розповіла про організацію цивільного захисту в ньому. Особливу увагу виступу було зосереджено на основних організаційно-розпорядчих та плануючих документах з підготовки та проведення вище зазначених заходів.

Після завершення теоретичної частини присутніх було запрошено до перегляду показових заходів з цивільного захисту у молодшій, середній та старшій ланці. Педагоги розповідали дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах тощо. Протягом Дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми, виставки плакатів та малюнків. Особливо вразив запрошених гостей школи виступ агітбригади «Пожежі скажем «Ні!» та спортивна естафета серед учнів 5-х -7-их класів.

При відпрацюванні дій за сигналом «Увага всім!» було проведено організовану евакуацію учнів та працівників школи, в ході якої було продемонстровано високу виконавчу дисципліну, що визначає в цілому готовність навчального закладу до реалізації плану реагування на надзвичайні ситуації. Приємним сюрпризом для усіх учнів та гостей став приїзд рятувальників.

Вони навчали дітей основам пожежної справи та розповіли про секрети бойової роботи. Учні із задоволенням оглянули пожежно-рятувальне спорядження та спецобладнання, яке використовують рятувальники під час небезпечних ситуацій.

На заключному етапі заходу проведено підсумкову лінійку, на якій були підведені підсумки проведення показового Дня цивільного захисту та відмічено кращих учнів і педагогів.

Сподіваємось, що проведені показові заходи стануть корисними не лише для учнів та працівників школи, а й для запрошених відповідальних осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів Луцького району, які зможуть використати їх як своєрідний «наочний матеріал», який допоможе внести корективи та вдосконалити дану роботу у своєму навчальному закладі.
DSCN2198.JPGDSCN2203.JPGDSCN2226.JPGDSCN2240.JPGDSCN2244.JPG
 

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини