ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показовий День цивільного захисту

Опубліковано: 02.04.2018, 15:06

30 березня на базі опорного навчального закладу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області – Боголюбської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся показовий День цивільного захисту для керівників загальноосвітніх навчальних закладів Луцького району. Методичний супровід даного заходу здійснювали методисти обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області.

Напередодні педпрацівниками центру були підготовлені та запропоновані до проведення показового Дня цивільного захисту цікаві бесіди для учнів, вікторини, конкурси, мультимедійні презентації: «Натовп-убивця», «Знай, умій, дій», «Цікаві факти про небезпеки» «Обережно, вибухонебезпечні предмети!», а також надані навчальні фільми на тематику безпеки життєдіяльності.

День цивільного захисту розпочався із загальношкільної лінійки, на якій перед присутніми виступили директор Боголюбської школи Олена Довгальова, начальник гуманітарного відділу Заборольської сільської ради Олександр Томаченко, методист Луцького районного управління освіти Микола Калиш. Виступаючі відмітили важливість такого заходу, його актуальність та практичну спрямованість та побажали учасникам навчально-виховного процесу плідної роботи та отримання нових практичних навичок.

В ході теоретичної частини директор школи презентувала начальний заклад та розповіла про організацію цивільного захисту в ньому. Особливу увагу виступу було зосереджено на основних організаційно-розпорядчих та плануючих документах з підготовки та проведення вище зазначених заходів.

Після завершення теоретичної частини присутніх було запрошено до перегляду показових заходів з цивільного захисту у молодшій, середній та старшій ланці. Педагоги розповідали дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах тощо. Протягом Дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми, виставки плакатів та малюнків. Особливо вразив запрошених гостей школи виступ агітбригади «Пожежі скажем «Ні!» та спортивна естафета серед учнів 5-х -7-их класів.

При відпрацюванні дій за сигналом «Увага всім!» було проведено організовану евакуацію учнів та працівників школи, в ході якої було продемонстровано високу виконавчу дисципліну, що визначає в цілому готовність навчального закладу до реалізації плану реагування на надзвичайні ситуації. Приємним сюрпризом для усіх учнів та гостей став приїзд рятувальників.

Вони навчали дітей основам пожежної справи та розповіли про секрети бойової роботи. Учні із задоволенням оглянули пожежно-рятувальне спорядження та спецобладнання, яке використовують рятувальники під час небезпечних ситуацій.

На заключному етапі заходу проведено підсумкову лінійку, на якій були підведені підсумки проведення показового Дня цивільного захисту та відмічено кращих учнів і педагогів.

Сподіваємось, що проведені показові заходи стануть корисними не лише для учнів та працівників школи, а й для запрошених відповідальних осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів Луцького району, які зможуть використати їх як своєрідний «наочний матеріал», який допоможе внести корективи та вдосконалити дану роботу у своєму навчальному закладі.
DSCN2198.JPGDSCN2203.JPGDSCN2226.JPGDSCN2240.JPGDSCN2244.JPG
 

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області


   
Останні новини
23 Жовтня16:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено вокшоп на тему «Із безпекою на «ти»
23 Жовтня12:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Об’єктове тренування з питань ЦЗ в Запорізькому державному медичному університеті
23 Жовтня09:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області . Подарунок для малечі
22 Жовтня16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. На Одещині «Тижні знань безпеки життєдіяльності» у самому розпалі
22 Жовтня15:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. «Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту формування цивільного захисту в ТОВ «Херсонхолод»
22 Жовтня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр провів обласний семінар-практикум з педагогами дошкільної освіти
22 Жовтня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. У взаємодії із закладами культури дбаємо про безпеку підростаючого покоління
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
Останні новини