ГоловнаОстанні новини5 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищення рівня готовності органів управління цивільного захисту до дій при виникненні надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 05.04.2018, 16:13

В управлінні з питань цивільного захисту Кіровоградської обласної державної адміністрації з метою підвищення рівня готовності органів управління цивільного захисту до дій при виникненні надзвичайних ситуацій відбувся навчально-методичний семінар з посадовими особами райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, міських, селищних, сільських рад, об'єднаних територіальних громад, які відповідають за організацію та здійснення заходів цивільного захисту, начальниками відділів (управлінь) з питань цивільного захисту міськвиконкомів області.

Під час семінару до присутніх доводились вимоги щодо розробки Планів реагування на надзвичайні ситуації та Планів цивільного захисту в особливий період, організації проведення командно-штабних навчань та штабних тренувань з органами управління цивільного захисту ланок територіальної підсистеми, організації планування основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Також були доведені вимоги щодо створення спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту, розробки Планів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей та Планів прийому еваконаселення в особливий період.

З присутніми була обговорена організація роботи місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

Методист навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Александрова Т.Ф. довела присутнім про стан мережі консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеної в області та забезпечення її функціонування. Александрова Т.Ф. проаналізувала теперішній стан консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування в області, вплив їх стану на загальну оцінку готовності територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ до дій в надзвичайних ситуаціях. Вказані були також недоліки в організації консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування, які виявляють під час перевірок. Увагу присутніх акцентували на шляхах удосконалення даної роботи та роль Центру у здійсненні навчально-методичного забезпечення заходів з навчання непрацюючого населення.

В рамках проведення семінару відбулось обговорення проблемних питань, у ході якого були винайдені оптимальні шляхи їх вирішення.
ASN100_3033.JPGASN100_3036.JPG

Методист обласного методичного кабінету В. Нестеренко


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини