ГоловнаОстанні новини10 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показове спеціальне об’єктове навчання на ДП «Любешівське лісомисливське господарство»

Опубліковано: 10.04.2018, 09:11

04 квітня у Любешівському районі відбулось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на території ДП «Любешівське ЛМГ», першочерговою метою якого було досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства при виконанні заходів по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації. Методичний супровід на даному об’єкті здійснював майстер виробничого навчання обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів Сергій Надашкевич.

Адміністрація підприємства з усією відповідальністю віднеслась до означеного заходу, адже у випадку реальної загрози від правильних рішень керівника, від чітких і злагоджених дій учасників ліквідації залежить безпека працівників, а також збереження матеріального фонду організації.

В ході показового спеціального об’єктового навчання були відпрацьовані наступні ввідні: виникнення пожежі на території підприємства; пожежа на трансформаторі КТП-246; на території промбази виявлено підозрілий пакет. По всіх ввідних відпрацьовані рішення.

На підприємстві діє служба, яка здійснює оповіщення органів управління цивільного захисту, місцевих органів влади і ДСНС про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. В ході навчання керівний склад за сигналами оповіщення зібраний у встановлений термін. Пункт управління з ліквідації НС був розгорнутий в кабінеті директора.

В ході навчання заходи з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж проводились силами та засобами підприємства. При відпрацюванні ввідних залучались сили ДСНС району, екстреної медичної допомоги, філії ПрАТ «Волиньобленерго», районного сектору поліції.

Органи управління цивільного захисту, керівники структурних підрозділів в ході навчань, на місцях проведення практичних робіт особисто контролювали дії підлеглих і оперативно реагували на ті ввідні, які ставились.

В ході навчання перевірені практичні навички щодо:

- організації оповіщення на підприємстві при виникненні надзвичайної ситуації;

- дій керівного складу підприємства в умовах виникнення надзвичайної ситуації,

- роботи об’єктового штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

- евакуація працівників при пожежі.

Посередником під час проведення навчання були начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області підполковник цивільного захисту Деркач В.М., головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації.

Підводячи підсумки навчань, начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області підполковник цивільного захисту Деркач В.М., окреслив усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі навчання. Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації НС стануть запорукою безпеки працівників підприємства.

DSCN3761.JPGDSCN3723.JPGDSCN3692.JPGDSCN3649.JPG
 
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області
Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
20 Вересня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Методисти Центру досліджують нові шляхи удосконалення навчального процесу
18 Вересня11:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Просвітницько-інформаційна робота і пропаганда знань з питань цивільного захисту
18 Вересня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Участь НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області у святкових заходах, присвячених Дню міста
18 Вересня08:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відзначили професійне свято – День рятівника
14 Вересня16:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День рятівника в Палаці дітей та юнацтва
13 Вересня14:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабні навчання з органами управління та силами ЦЗ Бердянської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту
13 Вересня11:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Підведені підсумки роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області у І півріччі 2018 року
12 Вересня16:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Участь у благодійному фестивалі для дітей «Мама + Я»
11 Вересня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Напередодні командно-штабних навчань (продовження)
10 Вересня12:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Проведено КОНКУРС малюнків про БЕЗПЕКУ біля ЗАЛІЗНИЦІ
10 Вересня12:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Заходи з підготовки плану комплектування Маріупольських курсів ІІ категорії НМЦ
7 Вересня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виховуємо культуру безпеки у дітей
7 Вересня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Тренінг «Домедична допомога»
4 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вікно безпеки
3 Вересня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у штабних тренуваннях з питань цивільного захисту
Останні новини