ГоловнаОстанні новини10 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показове спеціальне об’єктове навчання на ДП «Любешівське лісомисливське господарство»

Опубліковано: 10.04.2018, 09:11

04 квітня у Любешівському районі відбулось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на території ДП «Любешівське ЛМГ», першочерговою метою якого було досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства при виконанні заходів по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації. Методичний супровід на даному об’єкті здійснював майстер виробничого навчання обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів Сергій Надашкевич.

Адміністрація підприємства з усією відповідальністю віднеслась до означеного заходу, адже у випадку реальної загрози від правильних рішень керівника, від чітких і злагоджених дій учасників ліквідації залежить безпека працівників, а також збереження матеріального фонду організації.

В ході показового спеціального об’єктового навчання були відпрацьовані наступні ввідні: виникнення пожежі на території підприємства; пожежа на трансформаторі КТП-246; на території промбази виявлено підозрілий пакет. По всіх ввідних відпрацьовані рішення.

На підприємстві діє служба, яка здійснює оповіщення органів управління цивільного захисту, місцевих органів влади і ДСНС про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. В ході навчання керівний склад за сигналами оповіщення зібраний у встановлений термін. Пункт управління з ліквідації НС був розгорнутий в кабінеті директора.

В ході навчання заходи з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж проводились силами та засобами підприємства. При відпрацюванні ввідних залучались сили ДСНС району, екстреної медичної допомоги, філії ПрАТ «Волиньобленерго», районного сектору поліції.

Органи управління цивільного захисту, керівники структурних підрозділів в ході навчань, на місцях проведення практичних робіт особисто контролювали дії підлеглих і оперативно реагували на ті ввідні, які ставились.

В ході навчання перевірені практичні навички щодо:

- організації оповіщення на підприємстві при виникненні надзвичайної ситуації;

- дій керівного складу підприємства в умовах виникнення надзвичайної ситуації,

- роботи об’єктового штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

- евакуація працівників при пожежі.

Посередником під час проведення навчання були начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області підполковник цивільного захисту Деркач В.М., головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації.

Підводячи підсумки навчань, начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області підполковник цивільного захисту Деркач В.М., окреслив усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі навчання. Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації НС стануть запорукою безпеки працівників підприємства.

DSCN3761.JPGDSCN3723.JPGDSCN3692.JPGDSCN3649.JPG
 
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області
Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини