ГоловнаОстанні новини10 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показове спеціальне об’єктове навчання на ДП «Любешівське лісомисливське господарство»

Опубліковано: 10.04.2018, 09:11

04 квітня у Любешівському районі відбулось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на території ДП «Любешівське ЛМГ», першочерговою метою якого було досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства при виконанні заходів по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації. Методичний супровід на даному об’єкті здійснював майстер виробничого навчання обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів Сергій Надашкевич.

Адміністрація підприємства з усією відповідальністю віднеслась до означеного заходу, адже у випадку реальної загрози від правильних рішень керівника, від чітких і злагоджених дій учасників ліквідації залежить безпека працівників, а також збереження матеріального фонду організації.

В ході показового спеціального об’єктового навчання були відпрацьовані наступні ввідні: виникнення пожежі на території підприємства; пожежа на трансформаторі КТП-246; на території промбази виявлено підозрілий пакет. По всіх ввідних відпрацьовані рішення.

На підприємстві діє служба, яка здійснює оповіщення органів управління цивільного захисту, місцевих органів влади і ДСНС про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. В ході навчання керівний склад за сигналами оповіщення зібраний у встановлений термін. Пункт управління з ліквідації НС був розгорнутий в кабінеті директора.

В ході навчання заходи з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж проводились силами та засобами підприємства. При відпрацюванні ввідних залучались сили ДСНС району, екстреної медичної допомоги, філії ПрАТ «Волиньобленерго», районного сектору поліції.

Органи управління цивільного захисту, керівники структурних підрозділів в ході навчань, на місцях проведення практичних робіт особисто контролювали дії підлеглих і оперативно реагували на ті ввідні, які ставились.

В ході навчання перевірені практичні навички щодо:

- організації оповіщення на підприємстві при виникненні надзвичайної ситуації;

- дій керівного складу підприємства в умовах виникнення надзвичайної ситуації,

- роботи об’єктового штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

- евакуація працівників при пожежі.

Посередником під час проведення навчання були начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області підполковник цивільного захисту Деркач В.М., головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації.

Підводячи підсумки навчань, начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області підполковник цивільного захисту Деркач В.М., окреслив усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі навчання. Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації НС стануть запорукою безпеки працівників підприємства.

DSCN3761.JPGDSCN3723.JPGDSCN3692.JPGDSCN3649.JPG
 
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області
Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
11 Грудня14:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області.Розпочато підготовку резерву служби цивільного захисту
5 Грудня10:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підвищення кваліфікації – надійне підґрунтя для педагогічної діяльності
4 Грудня16:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тренінг тактичної медицини
4 Грудня16:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Національний урок безпеки
4 Грудня16:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Заняття відповідальних осіб з питань пожежної безпеки в закладах освіти міста Херсон
4 Грудня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Педагогічні працівники Центру долучилися до обговорення актуальних питань в рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека життєдіяльності в XXI столітті"
4 Грудня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство»
4 Грудня16:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Студентам Луцького коледжу про СНІД
4 Грудня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. На Хмельниччині проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Практичні семінари з питань цивільного захисту
3 Грудня17:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
3 Грудня10:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у командно-штабному навчанні
30 Листопада10:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вчимо та навчаємось самі
30 Листопада10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. День професійної майстерності
29 Листопада13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. План комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту 2018 року виконано
Останні новини