ГоловнаОстанні новини10 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показове спеціальне об’єктове навчання на ДП «Любешівське лісомисливське господарство»

Опубліковано: 10.04.2018, 09:11

04 квітня у Любешівському районі відбулось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на території ДП «Любешівське ЛМГ», першочерговою метою якого було досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства при виконанні заходів по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації. Методичний супровід на даному об’єкті здійснював майстер виробничого навчання обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів Сергій Надашкевич.

Адміністрація підприємства з усією відповідальністю віднеслась до означеного заходу, адже у випадку реальної загрози від правильних рішень керівника, від чітких і злагоджених дій учасників ліквідації залежить безпека працівників, а також збереження матеріального фонду організації.

В ході показового спеціального об’єктового навчання були відпрацьовані наступні ввідні: виникнення пожежі на території підприємства; пожежа на трансформаторі КТП-246; на території промбази виявлено підозрілий пакет. По всіх ввідних відпрацьовані рішення.

На підприємстві діє служба, яка здійснює оповіщення органів управління цивільного захисту, місцевих органів влади і ДСНС про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. В ході навчання керівний склад за сигналами оповіщення зібраний у встановлений термін. Пункт управління з ліквідації НС був розгорнутий в кабінеті директора.

В ході навчання заходи з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж проводились силами та засобами підприємства. При відпрацюванні ввідних залучались сили ДСНС району, екстреної медичної допомоги, філії ПрАТ «Волиньобленерго», районного сектору поліції.

Органи управління цивільного захисту, керівники структурних підрозділів в ході навчань, на місцях проведення практичних робіт особисто контролювали дії підлеглих і оперативно реагували на ті ввідні, які ставились.

В ході навчання перевірені практичні навички щодо:

- організації оповіщення на підприємстві при виникненні надзвичайної ситуації;

- дій керівного складу підприємства в умовах виникнення надзвичайної ситуації,

- роботи об’єктового штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

- евакуація працівників при пожежі.

Посередником під час проведення навчання були начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області підполковник цивільного захисту Деркач В.М., головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації.

Підводячи підсумки навчань, начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області підполковник цивільного захисту Деркач В.М., окреслив усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі навчання. Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації НС стануть запорукою безпеки працівників підприємства.

DSCN3761.JPGDSCN3723.JPGDSCN3692.JPGDSCN3649.JPG
 
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області
Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини