ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Атестація педагогічних працівників Центру

Опубліковано: 11.04.2018, 13:25

На виконання статті 54 Закону України «Про освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 06.10.2010 № 930, наказу ДСНС України від 21.09.2017р. № 506 «Про проведення атестації педагогічних працівників навчальних закладів, навчального та навчально-методичних центрів сфері цивільного захисту у 2017/2018 навчальному році» та з метою активізації творчої професійної діяльності педагогічних працівників, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, підвищення відповідальності педагогічних працівників 30 березня 2018 року була проведена атестація педагогічних працівників НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області.

Обов`язковою умовою організації та проведення атестації педагогічних працівників було дотримання законодавчих та нормативних вимог, об`єктивність в оцінюванні діяльності педагогів. Слід зазначити, що в НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області системний підхід до атестації педагогічних працівників, який складається з планування атестаційної роботи, суворого дотримання етапів проведення атестації, виконання нормативного режиму під час організації і проведення атестації, відпрацювання загальних вимог до педагогічного працівника, які дозволяють об`єктивно оцінювати кожного педагога, що атестується.

Аналіз підсумків атестації педагогічних працівників свідчить про те, що атестація стала чинником професійного зростання педагогів Центру. Цьому сприяла низка заходів, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення педагогічного досвіду через проведення відкритих уроків, позакласних заходів, виступи на педагогічних радах, семінарах, проведення майстер – класів, творчих звітів.

За планом була запланована атестація 7 педагогічних працівників:

- Духанін Олександр Іванович, завідувач кабінету навчального (інформаційних технологій) обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів , атестувався на відповідність займаній посаді.

- Попова Роза Гумарівна, завідувач лабораторії (наочних засобів навчання) обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії, атестувалася на відповідність займаній посаді та встановлення найвищого тарифного розряду.

- Олійник Ольга Вікторівна, методист обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії, атестувалася на відповідність займаній посаді, присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст ІІ категорії».

- Мінін Федір Федорович, майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії, атестувався на відповідність займаній посаді та претендує на присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії».

- Макаров Володимир Павлович, завідувач пункту (навчально-консультаційного у м. Чорноморську), атестувався на відповідність займаній посаді.

- Тішаєв Олександр Анатолійович, методист обласного методичного кабінету, атестувався на відповідність займаній посаді, присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

- Сєргєй Ірини Володимирівни, методист обласного методичного кабінету, атестувалася на відповідність займаній посаді, відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

Атестація педагогічних працівників у Центрі проходила відкрито, з дотриманням норм та правил проходження атестації, конструктивно та результативно.

IMG_0121.JPGIMG_0122.JPG
IMG_E0095.JPGIMG_E0097.JPG
Секретар атестаційної комісії
НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області І. В. Сєргєй


   
Останні новини
20 Вересня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Методисти Центру досліджують нові шляхи удосконалення навчального процесу
18 Вересня11:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Просвітницько-інформаційна робота і пропаганда знань з питань цивільного захисту
18 Вересня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Участь НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області у святкових заходах, присвячених Дню міста
18 Вересня08:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відзначили професійне свято – День рятівника
14 Вересня16:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День рятівника в Палаці дітей та юнацтва
13 Вересня14:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабні навчання з органами управління та силами ЦЗ Бердянської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту
13 Вересня11:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Підведені підсумки роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області у І півріччі 2018 року
12 Вересня16:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Участь у благодійному фестивалі для дітей «Мама + Я»
11 Вересня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Напередодні командно-штабних навчань (продовження)
10 Вересня12:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Проведено КОНКУРС малюнків про БЕЗПЕКУ біля ЗАЛІЗНИЦІ
10 Вересня12:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Заходи з підготовки плану комплектування Маріупольських курсів ІІ категорії НМЦ
7 Вересня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виховуємо культуру безпеки у дітей
7 Вересня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Тренінг «Домедична допомога»
4 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вікно безпеки
3 Вересня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у штабних тренуваннях з питань цивільного захисту
Останні новини