ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Атестація педагогічних працівників Центру

Опубліковано: 11.04.2018, 13:25

На виконання статті 54 Закону України «Про освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 06.10.2010 № 930, наказу ДСНС України від 21.09.2017р. № 506 «Про проведення атестації педагогічних працівників навчальних закладів, навчального та навчально-методичних центрів сфері цивільного захисту у 2017/2018 навчальному році» та з метою активізації творчої професійної діяльності педагогічних працівників, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, підвищення відповідальності педагогічних працівників 30 березня 2018 року була проведена атестація педагогічних працівників НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області.

Обов`язковою умовою організації та проведення атестації педагогічних працівників було дотримання законодавчих та нормативних вимог, об`єктивність в оцінюванні діяльності педагогів. Слід зазначити, що в НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області системний підхід до атестації педагогічних працівників, який складається з планування атестаційної роботи, суворого дотримання етапів проведення атестації, виконання нормативного режиму під час організації і проведення атестації, відпрацювання загальних вимог до педагогічного працівника, які дозволяють об`єктивно оцінювати кожного педагога, що атестується.

Аналіз підсумків атестації педагогічних працівників свідчить про те, що атестація стала чинником професійного зростання педагогів Центру. Цьому сприяла низка заходів, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення педагогічного досвіду через проведення відкритих уроків, позакласних заходів, виступи на педагогічних радах, семінарах, проведення майстер – класів, творчих звітів.

За планом була запланована атестація 7 педагогічних працівників:

- Духанін Олександр Іванович, завідувач кабінету навчального (інформаційних технологій) обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів , атестувався на відповідність займаній посаді.

- Попова Роза Гумарівна, завідувач лабораторії (наочних засобів навчання) обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії, атестувалася на відповідність займаній посаді та встановлення найвищого тарифного розряду.

- Олійник Ольга Вікторівна, методист обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії, атестувалася на відповідність займаній посаді, присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст ІІ категорії».

- Мінін Федір Федорович, майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії, атестувався на відповідність займаній посаді та претендує на присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії».

- Макаров Володимир Павлович, завідувач пункту (навчально-консультаційного у м. Чорноморську), атестувався на відповідність займаній посаді.

- Тішаєв Олександр Анатолійович, методист обласного методичного кабінету, атестувався на відповідність займаній посаді, присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

- Сєргєй Ірини Володимирівни, методист обласного методичного кабінету, атестувалася на відповідність займаній посаді, відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

Атестація педагогічних працівників у Центрі проходила відкрито, з дотриманням норм та правил проходження атестації, конструктивно та результативно.

IMG_0121.JPGIMG_0122.JPG
IMG_E0095.JPGIMG_E0097.JPG
Секретар атестаційної комісії
НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області І. В. Сєргєй


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини