ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Атестація педагогічних працівників Центру

Опубліковано: 11.04.2018, 13:25

На виконання статті 54 Закону України «Про освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 06.10.2010 № 930, наказу ДСНС України від 21.09.2017р. № 506 «Про проведення атестації педагогічних працівників навчальних закладів, навчального та навчально-методичних центрів сфері цивільного захисту у 2017/2018 навчальному році» та з метою активізації творчої професійної діяльності педагогічних працівників, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, підвищення відповідальності педагогічних працівників 30 березня 2018 року була проведена атестація педагогічних працівників НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області.

Обов`язковою умовою організації та проведення атестації педагогічних працівників було дотримання законодавчих та нормативних вимог, об`єктивність в оцінюванні діяльності педагогів. Слід зазначити, що в НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області системний підхід до атестації педагогічних працівників, який складається з планування атестаційної роботи, суворого дотримання етапів проведення атестації, виконання нормативного режиму під час організації і проведення атестації, відпрацювання загальних вимог до педагогічного працівника, які дозволяють об`єктивно оцінювати кожного педагога, що атестується.

Аналіз підсумків атестації педагогічних працівників свідчить про те, що атестація стала чинником професійного зростання педагогів Центру. Цьому сприяла низка заходів, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення педагогічного досвіду через проведення відкритих уроків, позакласних заходів, виступи на педагогічних радах, семінарах, проведення майстер – класів, творчих звітів.

За планом була запланована атестація 7 педагогічних працівників:

- Духанін Олександр Іванович, завідувач кабінету навчального (інформаційних технологій) обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів , атестувався на відповідність займаній посаді.

- Попова Роза Гумарівна, завідувач лабораторії (наочних засобів навчання) обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії, атестувалася на відповідність займаній посаді та встановлення найвищого тарифного розряду.

- Олійник Ольга Вікторівна, методист обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії, атестувалася на відповідність займаній посаді, присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст ІІ категорії».

- Мінін Федір Федорович, майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії, атестувався на відповідність займаній посаді та претендує на присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії».

- Макаров Володимир Павлович, завідувач пункту (навчально-консультаційного у м. Чорноморську), атестувався на відповідність займаній посаді.

- Тішаєв Олександр Анатолійович, методист обласного методичного кабінету, атестувався на відповідність займаній посаді, присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

- Сєргєй Ірини Володимирівни, методист обласного методичного кабінету, атестувалася на відповідність займаній посаді, відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

Атестація педагогічних працівників у Центрі проходила відкрито, з дотриманням норм та правил проходження атестації, конструктивно та результативно.

IMG_0121.JPGIMG_0122.JPG
IMG_E0095.JPGIMG_E0097.JPG
Секретар атестаційної комісії
НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області І. В. Сєргєй


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини