ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Нарада з директорами ЗОШ Приморського району м. Одеса

Опубліковано: 11.04.2018, 13:50

Забезпечення виконання заходів у сфері цивільного захисту в навчальних закладах, у значній мір, залежить від рівня планування заходів цивільного захисту в навчальному закладі. Воно полягає в правильній розробці документів з організації заходів цивільного захисту та навчання працівників навчального закладу до дій у надзвичайних ситуаціях, а також під час проведення об’єктових тренувань з питань цивільного захисту.

Педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області прийняли участь у нараді директорів навчальних закладів Приморського району м.Одеса, де розглядались питання організації та проведення Днів ЦЗ, об’єктових тренувань.

Завідувач обласного методичного кабінету Центру Васильченко С.Б. звернула увагу учасників наради на особисту відповідальність директорів навчальних закладів щодо постійної готовності навчального закладу до функціонування в умовах надзвичайної ситуації, у відповідності до чинного законодавства з ЦЗ, на директора ЗОШ – начальника ЦЗ навчального закладу покладається відповідальність за підготовку учасників навчально-виховного процесу та персоналу до дій у надзвичайних ситуаціях, планування та проведення ефективних попереджувальних заходів задля забезпечення техногенної та пожежної безпеки, що створюють загрозу життю і здоров’ю людей.

Основна мета планування заходів ЦЗ це створення системи планових документів, які визначають зміст та певний порядок дій для недопущення надзвичайних ситуацій та забезпечення ефективного реагування на НС.

Педагогічними працівниками обласного методичного кабінету та майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії Мініним Ф.Ф. відповідно до наказу ДСНС України від 12.07.2016 року № 335 «Примірний перелік документів цивільного захисту, що розробляються центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання», наказу начальника ЦЗ м. Одеса від 07.03.2014 року № 9 «Перелік документів ЦЗ, які відпрацьовуються в органах управління, організаціях (установах, закладах) підприємства міста незалежно від форм власності та підпорядкування» підготовлено примірний перелік документів з ЦЗ (з посиланням на нормативно-правові документи) для розроблення в навчальних закладах.

Обласним методичним кабінетом Центру та КУ «Рятувально-водолазною службою Одеської міської ради» проведено конкурс дитячого малюнку «Правила поведінки на водних об’єктах», визначено переможців.


Директору ЗОШ № 94 Приморського району м.Одеса було передано грамоти для вручення переможцям, на лінійці, під час проведення Дня ЦЗ.
IMG_0125.JPGIMG_0130.JPG

IMG_0133.JPGIMG_0688.JPG

Завідувач ОМК НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області С. Васильченко


   
Останні новини
5 Грудня10:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підвищення кваліфікації – надійне підґрунтя для педагогічної діяльності
4 Грудня16:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тренінг тактичної медицини
4 Грудня16:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Національний урок безпеки
4 Грудня16:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Заняття відповідальних осіб з питань пожежної безпеки в закладах освіти міста Херсон
4 Грудня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Педагогічні працівники Центру долучилися до обговорення актуальних питань в рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека життєдіяльності в XXI столітті"
4 Грудня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство»
4 Грудня16:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Студентам Луцького коледжу про СНІД
4 Грудня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. На Хмельниччині проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Практичні семінари з питань цивільного захисту
3 Грудня17:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
3 Грудня10:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у командно-штабному навчанні
30 Листопада10:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вчимо та навчаємось самі
30 Листопада10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. День професійної майстерності
29 Листопада13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. План комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту 2018 року виконано
29 Листопада11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська безпека в бібліотеці
Останні новини