ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Нарада з директорами ЗОШ Приморського району м. Одеса

Опубліковано: 11.04.2018, 13:50

Забезпечення виконання заходів у сфері цивільного захисту в навчальних закладах, у значній мір, залежить від рівня планування заходів цивільного захисту в навчальному закладі. Воно полягає в правильній розробці документів з організації заходів цивільного захисту та навчання працівників навчального закладу до дій у надзвичайних ситуаціях, а також під час проведення об’єктових тренувань з питань цивільного захисту.

Педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області прийняли участь у нараді директорів навчальних закладів Приморського району м.Одеса, де розглядались питання організації та проведення Днів ЦЗ, об’єктових тренувань.

Завідувач обласного методичного кабінету Центру Васильченко С.Б. звернула увагу учасників наради на особисту відповідальність директорів навчальних закладів щодо постійної готовності навчального закладу до функціонування в умовах надзвичайної ситуації, у відповідності до чинного законодавства з ЦЗ, на директора ЗОШ – начальника ЦЗ навчального закладу покладається відповідальність за підготовку учасників навчально-виховного процесу та персоналу до дій у надзвичайних ситуаціях, планування та проведення ефективних попереджувальних заходів задля забезпечення техногенної та пожежної безпеки, що створюють загрозу життю і здоров’ю людей.

Основна мета планування заходів ЦЗ це створення системи планових документів, які визначають зміст та певний порядок дій для недопущення надзвичайних ситуацій та забезпечення ефективного реагування на НС.

Педагогічними працівниками обласного методичного кабінету та майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії Мініним Ф.Ф. відповідно до наказу ДСНС України від 12.07.2016 року № 335 «Примірний перелік документів цивільного захисту, що розробляються центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання», наказу начальника ЦЗ м. Одеса від 07.03.2014 року № 9 «Перелік документів ЦЗ, які відпрацьовуються в органах управління, організаціях (установах, закладах) підприємства міста незалежно від форм власності та підпорядкування» підготовлено примірний перелік документів з ЦЗ (з посиланням на нормативно-правові документи) для розроблення в навчальних закладах.

Обласним методичним кабінетом Центру та КУ «Рятувально-водолазною службою Одеської міської ради» проведено конкурс дитячого малюнку «Правила поведінки на водних об’єктах», визначено переможців.


Директору ЗОШ № 94 Приморського району м.Одеса було передано грамоти для вручення переможцям, на лінійці, під час проведення Дня ЦЗ.
IMG_0125.JPGIMG_0130.JPG

IMG_0133.JPGIMG_0688.JPG

Завідувач ОМК НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області С. Васильченко


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини