ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Нарада з директорами ЗОШ Приморського району м. Одеса

Опубліковано: 11.04.2018, 13:50

Забезпечення виконання заходів у сфері цивільного захисту в навчальних закладах, у значній мір, залежить від рівня планування заходів цивільного захисту в навчальному закладі. Воно полягає в правильній розробці документів з організації заходів цивільного захисту та навчання працівників навчального закладу до дій у надзвичайних ситуаціях, а також під час проведення об’єктових тренувань з питань цивільного захисту.

Педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області прийняли участь у нараді директорів навчальних закладів Приморського району м.Одеса, де розглядались питання організації та проведення Днів ЦЗ, об’єктових тренувань.

Завідувач обласного методичного кабінету Центру Васильченко С.Б. звернула увагу учасників наради на особисту відповідальність директорів навчальних закладів щодо постійної готовності навчального закладу до функціонування в умовах надзвичайної ситуації, у відповідності до чинного законодавства з ЦЗ, на директора ЗОШ – начальника ЦЗ навчального закладу покладається відповідальність за підготовку учасників навчально-виховного процесу та персоналу до дій у надзвичайних ситуаціях, планування та проведення ефективних попереджувальних заходів задля забезпечення техногенної та пожежної безпеки, що створюють загрозу життю і здоров’ю людей.

Основна мета планування заходів ЦЗ це створення системи планових документів, які визначають зміст та певний порядок дій для недопущення надзвичайних ситуацій та забезпечення ефективного реагування на НС.

Педагогічними працівниками обласного методичного кабінету та майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії Мініним Ф.Ф. відповідно до наказу ДСНС України від 12.07.2016 року № 335 «Примірний перелік документів цивільного захисту, що розробляються центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання», наказу начальника ЦЗ м. Одеса від 07.03.2014 року № 9 «Перелік документів ЦЗ, які відпрацьовуються в органах управління, організаціях (установах, закладах) підприємства міста незалежно від форм власності та підпорядкування» підготовлено примірний перелік документів з ЦЗ (з посиланням на нормативно-правові документи) для розроблення в навчальних закладах.

Обласним методичним кабінетом Центру та КУ «Рятувально-водолазною службою Одеської міської ради» проведено конкурс дитячого малюнку «Правила поведінки на водних об’єктах», визначено переможців.


Директору ЗОШ № 94 Приморського району м.Одеса було передано грамоти для вручення переможцям, на лінійці, під час проведення Дня ЦЗ.
IMG_0125.JPGIMG_0130.JPG

IMG_0133.JPGIMG_0688.JPG

Завідувач ОМК НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області С. Васильченко


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини