ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти Приморського району

Опубліковано: 11.04.2018, 14:17

Минулого тижня до Міжнародного Дня просвіти щодо мінної безпеки та допомоги у протимінній діяльності в закладі дошкільної освіти «Ясла-садку №153 «Черемушка» Маріупольської міської ради Донецької області», який визначений опорним з питань цивільного захисту в Приморському районі було проведено семінар – практикум для керівників закладів дошкільної освіти Приморського району.

На початку семінару завідувач закладу Пшенкіна В.В. ознайомила присутніх з «Положенням про функціональну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту». Вихователь-методист Денисова І.В. запропонувала слухачам семінару матеріали щодо впровадження функціональної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у дошкільному закладі.

На семінарі були присутні представник Департаменту освіти Маріупольської міської ради Узун О.В. та майстер виробничого навчання Маріупольських курсів цивільного захисту Ушкалов М.І., методичні рекомендації яких стануть в нагоді для роботи з цивільного захисту в дошкільних закладах.

Photo1.jpg

Запрошений на семінар керівник загону швидкого регулювання Бінковський К.П. провів лекцію з частковим демонструванням різних видів ситуацій , які можуть виникнути в дитячому садку, або просто на вулиці із сторонньою людиною. На прикладі робота – тренажера « Тарас» , Бінковський К.П. показав прийоми непрямого масажу серця, штучного дихання, засобів індивідуального захисту під час надання домедичної допомоги, а також розповів про надання домедичної допомоги щодо кровотечі та втрати свідомості. Особливу увагу було звернено на небайдужість сторонніх осіб, які опиняються поряд з постраждалим.

Photo2.jpgPhoto3.jpg

Начальник групи запобігання НС 23 пожежного загону Втіц Г.В. ознайомив з правилами поведінки в разі виявлення вибухо-небезпечних предметів.

З «Основами пожежної безпеки у ЗДО» ознайомила присутніх інспектор відділення пожежної безпеки Пандіді Л.В.

Всі присутні мали змогу подивитися відео- презентацію «Організація роботи ЗДО з цивільного захисту», а потім провели екскурсію по групах закладу, де ознайомились із інформаційним матеріалом в куточках цивільного захисту та ОБЖД. Постійно діючий у закладі кабінет ЦЗ та ОБЖД має все необхідне оснащення (нормативно-правові матеріали, конспекти занять та дидактичних ігор, журнали та плани занять з ЦЗ, мапи з визначеними небезпечними об'єктами м. Маріуполя та Донецької області, засоби індивідуального захисту, макети сховищ та інші наочно-демонстраційні матеріали).

Photo4.jpg

Керівники відзначили цікавим семінар-практикум, висловили подяку адміністрації закладу дошкільної освіти № 153.

 


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини