ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти Приморського району

Опубліковано: 11.04.2018, 14:17

Минулого тижня до Міжнародного Дня просвіти щодо мінної безпеки та допомоги у протимінній діяльності в закладі дошкільної освіти «Ясла-садку №153 «Черемушка» Маріупольської міської ради Донецької області», який визначений опорним з питань цивільного захисту в Приморському районі було проведено семінар – практикум для керівників закладів дошкільної освіти Приморського району.

На початку семінару завідувач закладу Пшенкіна В.В. ознайомила присутніх з «Положенням про функціональну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту». Вихователь-методист Денисова І.В. запропонувала слухачам семінару матеріали щодо впровадження функціональної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у дошкільному закладі.

На семінарі були присутні представник Департаменту освіти Маріупольської міської ради Узун О.В. та майстер виробничого навчання Маріупольських курсів цивільного захисту Ушкалов М.І., методичні рекомендації яких стануть в нагоді для роботи з цивільного захисту в дошкільних закладах.

Photo1.jpg

Запрошений на семінар керівник загону швидкого регулювання Бінковський К.П. провів лекцію з частковим демонструванням різних видів ситуацій , які можуть виникнути в дитячому садку, або просто на вулиці із сторонньою людиною. На прикладі робота – тренажера « Тарас» , Бінковський К.П. показав прийоми непрямого масажу серця, штучного дихання, засобів індивідуального захисту під час надання домедичної допомоги, а також розповів про надання домедичної допомоги щодо кровотечі та втрати свідомості. Особливу увагу було звернено на небайдужість сторонніх осіб, які опиняються поряд з постраждалим.

Photo2.jpgPhoto3.jpg

Начальник групи запобігання НС 23 пожежного загону Втіц Г.В. ознайомив з правилами поведінки в разі виявлення вибухо-небезпечних предметів.

З «Основами пожежної безпеки у ЗДО» ознайомила присутніх інспектор відділення пожежної безпеки Пандіді Л.В.

Всі присутні мали змогу подивитися відео- презентацію «Організація роботи ЗДО з цивільного захисту», а потім провели екскурсію по групах закладу, де ознайомились із інформаційним матеріалом в куточках цивільного захисту та ОБЖД. Постійно діючий у закладі кабінет ЦЗ та ОБЖД має все необхідне оснащення (нормативно-правові матеріали, конспекти занять та дидактичних ігор, журнали та плани занять з ЦЗ, мапи з визначеними небезпечними об'єктами м. Маріуполя та Донецької області, засоби індивідуального захисту, макети сховищ та інші наочно-демонстраційні матеріали).

Photo4.jpg

Керівники відзначили цікавим семінар-практикум, висловили подяку адміністрації закладу дошкільної освіти № 153.

 


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини