ГоловнаОстанні новини12 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. У Бердянських закладах загальної середньої освіти розпочалися заходи з питань цивільного захисту

Опубліковано: 12.04.2018, 16:53

12 квітня 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти №1 відбувся показовий День цивільного захисту з працівниками та учнями школи.

День цивільного захисту розпочався з проведення загальношкільної урочистої лінійки на подвір’ї школи.

Серед запрошених гостей були: депутат міської ради, заступник керівника відділу освіти – Безродня Ж.В., головний спеціаліст відділу з питань НС ЦЗ населення та охорони праці – Тарапата Д.О., головний спеціаліст відділу освіти – Ієговська М.І., працівники Бердянських курсів ІІІ категорії, керівники та завучі закладів загальної середньої освіти міста.

Присутніх привітали шкільна агітбригада та директор закладу освіти Волкова Н.А. Овсяннікова І.В., ознайомила школярів з метою та завданнями Дня цивільного захисту.

Програма показового Дня цивільного захисту в школі була цікавою й насиченою.

Згідно  плану проведення Дня цивільного захисту на першому уроці діти знайомились із корисною інформацією, щодо їх дій під час виникнення будь-яких  небезпечних ситуацій. Класні керівники в цікавій та змістовній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, яку безпеку несуть у собі вибухові знахідки, дії під час радіаційної небезпеки, про правила безпечної поведінки на морі, провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні фільми та мультфільми, виставки плакатів, стіннівок, малюнків, відвідати виставку на якій були представлені засоби захисту органів дихання та шкіри, прилади хімічної розвідки та радіаційного контролю та вибухонебезпечні предмети.

Бібліотекарем була організована книжкова виставка.

Першокласники продемонстрували свої таланти в конкурсі «Малюнок на асфальті».

Учні, окрім теоретичних знань отримали практичні навички, які застосовували під час занять.

У завершальній практичній частині учасники заходу спостерігали за діями керівників, працівників та школярів під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Згідно  першій  увідній, – дії за сигналом «Увага Всім! Виявлення підозрілого невідомого предмету» в одному з приміщень школи, виявлено підозрілий предмет, схожий на вибуховий пристрій. Керівником закладу освіти було прийняте рішення про евакуацію учнів та працівників школи. Ланки пожежна, матеріально-технічного забезпечення, охорони громадського порядку, медична та зв’язку і оповіщення отримали завдання відповідно до своїх функціональних обов’язків. Ланка охорони громадського порядку організувала охорону невідомого предмету до прибуття спеціальних служб.

Учні під керівництвом учителів та працівники організовано, без паніки, згідно з планом евакуації, покинули приміщення школи та вийшли на подвір’я.

Відповідно до другої ввідної, (умовно) розпочалася  пожежа на другому поверсі школи. Силами пожежної ланки була здійснена спроба, використовуючи вогнегасники, загасити полум’я. Але тільки завдяки втручанню професійної пожежної служби, вогонь було поборено. На жаль, був один (умовно) постраждалий. До прибуття швидкої допомоги командир медичної ланки надала першу домедичну допомогу.

По завершенню заходу школярів на вулиці чекав сюрприз. Вони могли зблизька подивитись на справжню пожежну машину, розглянути всі предмети в ній. Рятувальники продемонстрували бойове розгортання та подали воду для гасіння умовної пожежі.

Родзинкою Дня цивільного захисту стали змагання учнів 10-11 класів. Під час різного роду естафет старшокласники продемонстрували високий рівень фізичного та патріотичного виховання. Переможених не було. Взаємодопомога, підтримка та обізнаність учнів були пріоритетом на змаганнях.

Завершенням заходу стала лінійка, на якій були підведені підсумки проведення показового Дня цивільного захисту.

Вчителі, класи, окремі учні, формування цивільного захисту, які відзначилися під час виконання заходів з цивільного захисту, нагороджені призами та грамотами.

Високу оцінку з боку присутніх фахівців та гостей за організацію та проведення заходу отримала керівник закладу Волкова Н.А. В свою чергу вона подякувала всім присутнім, відзначивши у своїй промові працівників Бердянських курсів ІІІ категорії, які надали методичну допомогу у роботі щодо підготовки та проведенні Дня цивільного захисту.

На згадку у дітей залишились не лише емоції, а й міцні знання з правил безпеки життєдіяльності.

Сподіваємось на відповідальне відношення посадових осіб з питань цивільного захисту та усього персоналу закладів освіти до якісної підготовки і проведення Днів цивільного захисту.

Бажаємо всім мирного неба та жодних надзвичайних ситуацій у житті.

IMG_2345.JPGIMG_2339.JPGIMG_2319.JPGIMG_2309.JPGIMG_2297.JPGIMG_2293.JPG


Бердянські курси ІІІ категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
5 Грудня10:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підвищення кваліфікації – надійне підґрунтя для педагогічної діяльності
4 Грудня16:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тренінг тактичної медицини
4 Грудня16:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Національний урок безпеки
4 Грудня16:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Заняття відповідальних осіб з питань пожежної безпеки в закладах освіти міста Херсон
4 Грудня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Педагогічні працівники Центру долучилися до обговорення актуальних питань в рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека життєдіяльності в XXI столітті"
4 Грудня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство»
4 Грудня16:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Студентам Луцького коледжу про СНІД
4 Грудня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. На Хмельниччині проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Практичні семінари з питань цивільного захисту
3 Грудня17:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
3 Грудня10:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у командно-штабному навчанні
30 Листопада10:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вчимо та навчаємось самі
30 Листопада10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. День професійної майстерності
29 Листопада13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. План комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту 2018 року виконано
29 Листопада11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська безпека в бібліотеці
Останні новини