ГоловнаОстанні новини17 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. День цивільного захисту у закладі освіти

Опубліковано: 17.04.2018, 08:49

З 16 по 20 квітня 2018 року в закладах освіти області проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Жити цікаво та безпечно». В рамках Тижня в загальноосвітніх та професійно-технічних закладах освіти проводиться День цивільного захисту, а в дошкільних закладах освіти – Тиждень безпеки дитини.

Так, 16 квітня День цивільного захисту був проведений у навчально-виховному комплексі "Кіровоградський колегіум-спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-центр естетичного виховання". Для проведення заходів Дня цивільного захисту залучались педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області та працівники Управління ДСНС в області.

В рамках Дня в закладі проводились тематичні класні години, вікторини, уроки з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. За сигналом оповіщення, при виникненні умовної пожежі у кабінеті фізики на 2-му поверсі, була проведена евакуація учасників освітнього процесу на подвір’я школи. Пожежний караул, який залучався до заходів, продемонстрував присутнім порятунок потерпілого та гасіння пожежі на подвір’ї закладу. Умовному потерпілому медичний працівник школи надавав домедичну допомогу.

Також учні мали змогу оглянути пожежний автомобіль та його оснащення, поспілкуватись із бійцями караулу, які безпосередньо виїжджають на ліквідацію надзвичайних подій і використовують це оснащення у своїй роботі.

Найбільш очікуваною подією для учнів закладів освіти під час Дня цивільного захисту завжди є проведення конкурсів та змагань. Діти із запалом намагались випередити суперників в одяганні протигазу, бойового одягу бійців ДСНС, розгортанні пожежних рукавів.

Для учнів 9-10 класів був проведений пізнавальний квест за тематикою безпеки життєдіяльності, який є одночасно і розвагою, і навчанням. Під час виконання завдань квесту діти пригадали правила безпеки, порядок дій та способи самопорятунку й порятунку постраждалих у різних екстремальних ситуаціях.

Сподіваємось, що проведення таких заходів під час Дня цивільного захисту сприятиме виробленню в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту здоров'я та життя.

DSC_1156.JPGDSC_1117.JPG

Методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області В. Нестеренко

 

 


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини