ГоловнаОстанні новини17 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. День цивільного захисту у закладі освіти

Опубліковано: 17.04.2018, 08:49

З 16 по 20 квітня 2018 року в закладах освіти області проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Жити цікаво та безпечно». В рамках Тижня в загальноосвітніх та професійно-технічних закладах освіти проводиться День цивільного захисту, а в дошкільних закладах освіти – Тиждень безпеки дитини.

Так, 16 квітня День цивільного захисту був проведений у навчально-виховному комплексі "Кіровоградський колегіум-спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-центр естетичного виховання". Для проведення заходів Дня цивільного захисту залучались педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області та працівники Управління ДСНС в області.

В рамках Дня в закладі проводились тематичні класні години, вікторини, уроки з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. За сигналом оповіщення, при виникненні умовної пожежі у кабінеті фізики на 2-му поверсі, була проведена евакуація учасників освітнього процесу на подвір’я школи. Пожежний караул, який залучався до заходів, продемонстрував присутнім порятунок потерпілого та гасіння пожежі на подвір’ї закладу. Умовному потерпілому медичний працівник школи надавав домедичну допомогу.

Також учні мали змогу оглянути пожежний автомобіль та його оснащення, поспілкуватись із бійцями караулу, які безпосередньо виїжджають на ліквідацію надзвичайних подій і використовують це оснащення у своїй роботі.

Найбільш очікуваною подією для учнів закладів освіти під час Дня цивільного захисту завжди є проведення конкурсів та змагань. Діти із запалом намагались випередити суперників в одяганні протигазу, бойового одягу бійців ДСНС, розгортанні пожежних рукавів.

Для учнів 9-10 класів був проведений пізнавальний квест за тематикою безпеки життєдіяльності, який є одночасно і розвагою, і навчанням. Під час виконання завдань квесту діти пригадали правила безпеки, порядок дій та способи самопорятунку й порятунку постраждалих у різних екстремальних ситуаціях.

Сподіваємось, що проведення таких заходів під час Дня цивільного захисту сприятиме виробленню в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту здоров'я та життя.

DSC_1156.JPGDSC_1117.JPG

Методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області В. Нестеренко

 

 


   
Останні новини
17 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
17 Січня14:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
17 Грудня10:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Небезпечна піротехніка
14 Грудня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. В рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України
Останні новини