ГоловнаОстанні новини17 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. День цивільного захисту у закладі освіти

Опубліковано: 17.04.2018, 08:49

З 16 по 20 квітня 2018 року в закладах освіти області проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Жити цікаво та безпечно». В рамках Тижня в загальноосвітніх та професійно-технічних закладах освіти проводиться День цивільного захисту, а в дошкільних закладах освіти – Тиждень безпеки дитини.

Так, 16 квітня День цивільного захисту був проведений у навчально-виховному комплексі "Кіровоградський колегіум-спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-центр естетичного виховання". Для проведення заходів Дня цивільного захисту залучались педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області та працівники Управління ДСНС в області.

В рамках Дня в закладі проводились тематичні класні години, вікторини, уроки з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. За сигналом оповіщення, при виникненні умовної пожежі у кабінеті фізики на 2-му поверсі, була проведена евакуація учасників освітнього процесу на подвір’я школи. Пожежний караул, який залучався до заходів, продемонстрував присутнім порятунок потерпілого та гасіння пожежі на подвір’ї закладу. Умовному потерпілому медичний працівник школи надавав домедичну допомогу.

Також учні мали змогу оглянути пожежний автомобіль та його оснащення, поспілкуватись із бійцями караулу, які безпосередньо виїжджають на ліквідацію надзвичайних подій і використовують це оснащення у своїй роботі.

Найбільш очікуваною подією для учнів закладів освіти під час Дня цивільного захисту завжди є проведення конкурсів та змагань. Діти із запалом намагались випередити суперників в одяганні протигазу, бойового одягу бійців ДСНС, розгортанні пожежних рукавів.

Для учнів 9-10 класів був проведений пізнавальний квест за тематикою безпеки життєдіяльності, який є одночасно і розвагою, і навчанням. Під час виконання завдань квесту діти пригадали правила безпеки, порядок дій та способи самопорятунку й порятунку постраждалих у різних екстремальних ситуаціях.

Сподіваємось, що проведення таких заходів під час Дня цивільного захисту сприятиме виробленню в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту здоров'я та життя.

DSC_1156.JPGDSC_1117.JPG

Методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області В. Нестеренко

 

 


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини