ГоловнаОстанні новини17 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. День цивільного захисту у закладі освіти

Опубліковано: 17.04.2018, 08:49

З 16 по 20 квітня 2018 року в закладах освіти області проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Жити цікаво та безпечно». В рамках Тижня в загальноосвітніх та професійно-технічних закладах освіти проводиться День цивільного захисту, а в дошкільних закладах освіти – Тиждень безпеки дитини.

Так, 16 квітня День цивільного захисту був проведений у навчально-виховному комплексі "Кіровоградський колегіум-спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-центр естетичного виховання". Для проведення заходів Дня цивільного захисту залучались педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області та працівники Управління ДСНС в області.

В рамках Дня в закладі проводились тематичні класні години, вікторини, уроки з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. За сигналом оповіщення, при виникненні умовної пожежі у кабінеті фізики на 2-му поверсі, була проведена евакуація учасників освітнього процесу на подвір’я школи. Пожежний караул, який залучався до заходів, продемонстрував присутнім порятунок потерпілого та гасіння пожежі на подвір’ї закладу. Умовному потерпілому медичний працівник школи надавав домедичну допомогу.

Також учні мали змогу оглянути пожежний автомобіль та його оснащення, поспілкуватись із бійцями караулу, які безпосередньо виїжджають на ліквідацію надзвичайних подій і використовують це оснащення у своїй роботі.

Найбільш очікуваною подією для учнів закладів освіти під час Дня цивільного захисту завжди є проведення конкурсів та змагань. Діти із запалом намагались випередити суперників в одяганні протигазу, бойового одягу бійців ДСНС, розгортанні пожежних рукавів.

Для учнів 9-10 класів був проведений пізнавальний квест за тематикою безпеки життєдіяльності, який є одночасно і розвагою, і навчанням. Під час виконання завдань квесту діти пригадали правила безпеки, порядок дій та способи самопорятунку й порятунку постраждалих у різних екстремальних ситуаціях.

Сподіваємось, що проведення таких заходів під час Дня цивільного захисту сприятиме виробленню в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту здоров'я та життя.

DSC_1156.JPGDSC_1117.JPG

Методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області В. Нестеренко

 

 


   
Останні новини
23 Жовтня16:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено вокшоп на тему «Із безпекою на «ти»
23 Жовтня12:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Об’єктове тренування з питань ЦЗ в Запорізькому державному медичному університеті
23 Жовтня09:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області . Подарунок для малечі
22 Жовтня16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. На Одещині «Тижні знань безпеки життєдіяльності» у самому розпалі
22 Жовтня15:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. «Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту формування цивільного захисту в ТОВ «Херсонхолод»
22 Жовтня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр провів обласний семінар-практикум з педагогами дошкільної освіти
22 Жовтня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. У взаємодії із закладами культури дбаємо про безпеку підростаючого покоління
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
Останні новини