ГоловнаОстанні новини20 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса

Опубліковано: 20.04.2018, 15:16

На базі загальноосвітньої школи № 85 пройшов показовий День ЦЗ для керівників ЦЗ – директорів навчальних закладів Київського району м.Одеса.

Методичний супровід підготовки до проведення заходу здійснював МВН обласних та м. Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І кат. Рудаков О.Ю. та методист обласного методичного кабінету Тішаєв О.А.

Основна мета проведеного заходу:
- удосконалення форм і методів роботи навчального закладу щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та відпрацювання практичних дій у разі їх виникнення, поширення досвіду роботи щодо формування в учнів практичних навичок поведінки у надзвичайних ситуаціях.

«День ЦЗ» розпочався загальношкільною лінійкою, на якій було визначено основні завдання у сфері безпеки життєдіяльності, акцентовано увагу на вмінні практично діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації, доведено мету та завдання «Дня ЦЗ» та порядок проведення заходів.

Програма показового «Дня ЦЗ» була насиченою, цікавою та пізнавальною.

З урахуванням вікової категорії учнів в ЗОШ пройшли класні години, практичні заняття та майстер-класи, відкриті уроки, вікторини та навчальні конкурси, складання нормативів цивільного захисту для кращого закріплення навчального матеріалу з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Всі учасники навчально-виховного процесу прийняли участь в об’єктовому тренуванні: дії у разі пожежі. Пройшла евакуація учнів та колективу навчального закладу з послідуючим шикуванням на пришкільній території, перевірки всіх евакуйованих.

За планом тренування, пожежа сталася на другому поверсі школи і на балконі залишилися три учні, які вже не мали змоги вийти, адже шляхи евакуації були відрізани вогнем.

Як завжди, видовищно та яскраво, за участі команди пожежних та юних рятівників, було продемонстровано вміння дітей гасити умовну пожежу вогнегасником та кошмою, та з пожежного ствола.

Допомогу в проведенні практичних заходів та активними учасниками їх проведення були лікар КУ «Одеський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф» Басаковська А.А., учасники ДОЮР «Школа безпеки».

Учасники показового «Дня ЦЗ» високо оцінили професійність організації та проведення даного практичного заходу.
IMG_9534.JPGIMG_9560.JPGIMG_9636.JPGIMG_9665.JPGIMG_9679.JPG

Завідувач обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області С.Б. Васильченко
   


   
Останні новини
17 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
17 Січня14:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
17 Грудня10:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Небезпечна піротехніка
14 Грудня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. В рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України
Останні новини