ГоловнаОстанні новини20 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса

Опубліковано: 20.04.2018, 15:16

На базі загальноосвітньої школи № 85 пройшов показовий День ЦЗ для керівників ЦЗ – директорів навчальних закладів Київського району м.Одеса.

Методичний супровід підготовки до проведення заходу здійснював МВН обласних та м. Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І кат. Рудаков О.Ю. та методист обласного методичного кабінету Тішаєв О.А.

Основна мета проведеного заходу:
- удосконалення форм і методів роботи навчального закладу щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та відпрацювання практичних дій у разі їх виникнення, поширення досвіду роботи щодо формування в учнів практичних навичок поведінки у надзвичайних ситуаціях.

«День ЦЗ» розпочався загальношкільною лінійкою, на якій було визначено основні завдання у сфері безпеки життєдіяльності, акцентовано увагу на вмінні практично діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації, доведено мету та завдання «Дня ЦЗ» та порядок проведення заходів.

Програма показового «Дня ЦЗ» була насиченою, цікавою та пізнавальною.

З урахуванням вікової категорії учнів в ЗОШ пройшли класні години, практичні заняття та майстер-класи, відкриті уроки, вікторини та навчальні конкурси, складання нормативів цивільного захисту для кращого закріплення навчального матеріалу з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Всі учасники навчально-виховного процесу прийняли участь в об’єктовому тренуванні: дії у разі пожежі. Пройшла евакуація учнів та колективу навчального закладу з послідуючим шикуванням на пришкільній території, перевірки всіх евакуйованих.

За планом тренування, пожежа сталася на другому поверсі школи і на балконі залишилися три учні, які вже не мали змоги вийти, адже шляхи евакуації були відрізани вогнем.

Як завжди, видовищно та яскраво, за участі команди пожежних та юних рятівників, було продемонстровано вміння дітей гасити умовну пожежу вогнегасником та кошмою, та з пожежного ствола.

Допомогу в проведенні практичних заходів та активними учасниками їх проведення були лікар КУ «Одеський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф» Басаковська А.А., учасники ДОЮР «Школа безпеки».

Учасники показового «Дня ЦЗ» високо оцінили професійність організації та проведення даного практичного заходу.
IMG_9534.JPGIMG_9560.JPGIMG_9636.JPGIMG_9665.JPGIMG_9679.JPG

Завідувач обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області С.Б. Васильченко
   


   
Останні новини
22 Травня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Подяка з нагоди Дня науки
22 Травня15:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Завершився Тиждень безпеки дитини
21 Травня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Чергове засідання педагогічної ради Центру
21 Травня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий Тиждень безпеки дитини
21 Травня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Проведено тренування тренування ланки органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кам’янко Дніпровського району
21 Травня11:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області.Семінар-практикум з проведення «Тижня безпеки дитини», об’єктового та протипожежного тренування
21 Травня11:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області.«Семінар-практикум з проведення «Тижня безпеки дитини» та протипожежного тренування для керівників закладів дошкільної освіти Слобідського району м. Харкова»
18 Травня13:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчати учнів безпечній поведінці
18 Травня13:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Обласна студентська олімпіада з БЖД
18 Травня12:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. День цивільного захисту у Запорізькій гімназії № 5
17 Травня10:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Участь методистів центру в обласній методичній сесії з питань оновлення змісту нової української школи
17 Травня09:57 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підведені підсумки обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості "Безпека у житті – життя у безпеці"
17 Травня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведення спеціальних об’єктових навчань з питань цивільного захисту на суб’єкті господарювання – запорука безпеки працівників на підприємстві
16 Травня14:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні"
16 Травня14:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Навчання з пожежної безпеки працівників Азово-Чорноморського регіонального управління та Херсонського прикордонного загону
Останні новини