ГоловнаОстанні новини23 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!

Опубліковано: 23.04.2018, 16:50

Стартував XXІV фестиваль Дружин юних пожежних, міський етап якого пройшов 19 квітня 2018 року в приміщенні Міського палацу культури „Текстильник” за організації Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області, управління освіти Рівненського міськвиконкому.

Навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, популяризація серед молоді здорового й безпечного способу життя та професії пожежного-рятувальника –мета, яку ставить перед собою фестиваль щороку. Організувати сучасну молодь, сформувати навички правильних і рішучих дій в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях – завдання непрості та їх успішно виконують керівники команд-учасників з учнів закладів загальної середньої освіти міста Рівного. Цього року бажання взяти участь у фестивалі виявили 7 команд.

Знання з питань пожежної безпеки та акторську майстерність оцінювало компетентне журі: фахівці Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України області, управління освіти Рівненського міськвиконкому, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, а також завідувач класу-музею „Промінець”.

За традиційні конкурси „Візитка”, „Домашнє завдання”, „Гриби, ягоди”, та „Медичний” команди отримували певну кількість балів, які в результаті визначили переможців міського етапу фестивалю: І місце – ЗОШ №23 м. Рівне, ІІ місце – ЗОШ № 1 м. Рівне, ІІІ місце –НВК № 2 „школа-ліцей” м. Рівне.

За результатами фестивалю учасники отримали кубки, грамоти та подарунки, які вручив Віктор Бабак, начальник Рівненського міськрайонного управління, полковник служби ЦЗ.

У програму фестивалю входив конкурс малюнків. Переможцям цього конкурсу було вручено грамоти від управління освіти Рівненського міськвиконкому.

За кращі виступи у кожному конкурсі команди також отримали грамоти від навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Знання з пожежної безпеки, закріплені у такій цікавій театральній формі залишаться в учасників фестивалю назавжди разом з отриманими позитивними емоціями.


Наталія Зищук, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

DSC_0705.JPGDSC_0724.JPGDSC_0772.JPGIMG-677de8d3f21550546613f973abc75d2f-V.jpgIMG-ddca815e04203951ebc9262ea6934ac4-V.jpg


   
Останні новини
22 Травня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Подяка з нагоди Дня науки
22 Травня15:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Завершився Тиждень безпеки дитини
21 Травня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Чергове засідання педагогічної ради Центру
21 Травня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий Тиждень безпеки дитини
21 Травня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Проведено тренування тренування ланки органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кам’янко Дніпровського району
21 Травня11:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області.Семінар-практикум з проведення «Тижня безпеки дитини», об’єктового та протипожежного тренування
21 Травня11:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області.«Семінар-практикум з проведення «Тижня безпеки дитини» та протипожежного тренування для керівників закладів дошкільної освіти Слобідського району м. Харкова»
18 Травня13:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчати учнів безпечній поведінці
18 Травня13:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Обласна студентська олімпіада з БЖД
18 Травня12:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. День цивільного захисту у Запорізькій гімназії № 5
17 Травня10:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Участь методистів центру в обласній методичній сесії з питань оновлення змісту нової української школи
17 Травня09:57 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підведені підсумки обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості "Безпека у житті – життя у безпеці"
17 Травня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведення спеціальних об’єктових навчань з питань цивільного захисту на суб’єкті господарювання – запорука безпеки працівників на підприємстві
16 Травня14:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні"
16 Травня14:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Навчання з пожежної безпеки працівників Азово-Чорноморського регіонального управління та Херсонського прикордонного загону
Останні новини