ГоловнаОстанні новини21 Травня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Проведено тренування тренування ланки органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кам’янко Дніпровського району

Опубліковано: 21.05.2018, 11:18

Відповідно затвердженого плану голови Запорізької обласної державної адміністрації 15 травня було проведено тренування ланки органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кам’янко Дніпровського району, щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації при прориві греблі Кременчуцького водосховища.

Основною метою тренування було перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до дій в умовах катастрофічного затоплення; вдосконалення практики та навичок керівного складу, органів управління щодо організації проведення евакуаційних заходів та з’ясування проблемних питань щодо реалізації вимог нормативно-правових актів та інших керівних документів з питань цивільного захисту з метою їх подальшого усунення.

Очолював тренування заступник директора департаменту – начальник управління планування та з питань запобігання надзвичайним ситуаціям і організаційної роботи Булавінов Андрій Анатолійович. Обов’язки посередника на тренуванні виконував завідувач Енергодарських курсів ІІІ категорії Навчально-методичного центра цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області Кривопуск Олександр Володимирович, який надавав методичну допомогу в підготовці тренування. В період підготовки до тренування Олександр Володимирович спільно з начальником відділу з НС Кам’янко Дніпровської адміністрації Щербань Катериною Володимирівною підготували необхідну документацію для організації та проведення заходів практичної підготовки, під час яких були проведені інструктивно-методичні заняття з керівниками евакоорганів, інструктажі та консультації з учасниками тренування. Керівництвом райдержадміністрацїї видано наказ на проведення навчання, розроблені відповідні плани з додатками, схеми розгортання евакопунктів у разі катастрофічного затоплення, визначені заходи безпеки та надані пам’ятки населенню щодо дій у разі катастрофічного затоплення.

Під час проведення тренування були практично відпрацьовані заходи щодо оповіщення населення району про надзвичайну ситуацію, здійснена навчальна евакуація частки населення, перевірено алгоритми прийняття управлінських рішень при взаємодії спеціалізованих служб з формуваннями цивільного захисту суб’єктів господарювання.

Після відпрацювання усіх навчальних питань Булавінов Андрій Анатолійович провів загальний розбір, висловив свої висновки та пропозиції.

 DSCN0908.JPGDSCN0904.JPG

DSCN0746.JPGDSCN0897.JPGDSCN0900.JPG

 

Енергодарські курси ІІІ категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
8 Червня14:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Безпечна поведінка дітей в пришкільних таборах Львівщини
7 Червня10:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Робота з вчителями, які викладають предмет «Основи здоров’я»
6 Червня16:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
Останні новини