ГоловнаОстанні новини1 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання працівників стратегічних підприємств енергетичної галузі

Опубліковано: 01.06.2018, 13:24

30 травня, на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік» №710 від 21.12.2017, обласними та міста Запоріжжя курсами удосконалення керівних кадрів І категорії організовані заняття з керівниками робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання ВП ЗАЕС, ВП «Атоменергомаш» та ДТЕК «Запорізька ТЕС».

Ідучи на зустріч проханням керівництва вищезазначених підприємств, керівництвом Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області заняття були проведені у навчальному центрі ВП ЗАЕС.

Підготовка до занять розпочалася завчасно. До початку занять провели нараду, на якій узгодили перелік мультимедійних презентацій, навчальних фільмів та навчально-наочних посібників, які потрібно було використати.

Викладачами обласних курсів удосконалення керівних кадрів проведення занять були заплановані з залученням мультимедійного обладнання (з показом мультимедійних презентацій та навчальних фільмів).

Згідно з розкладом занять, викладачі провели заняття з ілюстрацією свого матеріалу за допомогою мультимедійних презентацій, з показом навчальних фільмів, а також надали слухачам багато корисної інформації з питань цивільного захисту в електронному вигляді.

В кінці занять був відведений час для відповіді на запитання, які ставили слухачі викладачам обласних курсів. Разом з цим, пройшов обмін корисною інформацією щодо організації заходів цивільного захисту на підприємствах, працівники яких були залучені до занять.

Результатом співпраці обласних курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області та керівництва підприємств енергетичної галузі стало удосконалення професійної компетентності керівного складу підприємств при виконанні своїх функціональних обов’язків в разі виникнення та ліквідації надзвичайних, аварійних ситуацій та терористичних актів.
IMG_304.jpgIMG_305.jpgIMG_306.jpg


В.С. Юринський,
викладач обласних та міста Запоріжжя
курсів удосконалення керівних кадрів I категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини