ГоловнаОстанні новини1 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання працівників стратегічних підприємств енергетичної галузі

Опубліковано: 01.06.2018, 13:24

30 травня, на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік» №710 від 21.12.2017, обласними та міста Запоріжжя курсами удосконалення керівних кадрів І категорії організовані заняття з керівниками робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання ВП ЗАЕС, ВП «Атоменергомаш» та ДТЕК «Запорізька ТЕС».

Ідучи на зустріч проханням керівництва вищезазначених підприємств, керівництвом Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області заняття були проведені у навчальному центрі ВП ЗАЕС.

Підготовка до занять розпочалася завчасно. До початку занять провели нараду, на якій узгодили перелік мультимедійних презентацій, навчальних фільмів та навчально-наочних посібників, які потрібно було використати.

Викладачами обласних курсів удосконалення керівних кадрів проведення занять були заплановані з залученням мультимедійного обладнання (з показом мультимедійних презентацій та навчальних фільмів).

Згідно з розкладом занять, викладачі провели заняття з ілюстрацією свого матеріалу за допомогою мультимедійних презентацій, з показом навчальних фільмів, а також надали слухачам багато корисної інформації з питань цивільного захисту в електронному вигляді.

В кінці занять був відведений час для відповіді на запитання, які ставили слухачі викладачам обласних курсів. Разом з цим, пройшов обмін корисною інформацією щодо організації заходів цивільного захисту на підприємствах, працівники яких були залучені до занять.

Результатом співпраці обласних курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області та керівництва підприємств енергетичної галузі стало удосконалення професійної компетентності керівного складу підприємств при виконанні своїх функціональних обов’язків в разі виникнення та ліквідації надзвичайних, аварійних ситуацій та терористичних актів.
IMG_304.jpgIMG_305.jpgIMG_306.jpg


В.С. Юринський,
викладач обласних та міста Запоріжжя
курсів удосконалення керівних кадрів I категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
8 Червня14:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Безпечна поведінка дітей в пришкільних таборах Львівщини
7 Червня10:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Робота з вчителями, які викладають предмет «Основи здоров’я»
6 Червня16:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
Останні новини