ГоловнаОстанні новини1 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання працівників стратегічних підприємств енергетичної галузі

Опубліковано: 01.06.2018, 13:24

30 травня, на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік» №710 від 21.12.2017, обласними та міста Запоріжжя курсами удосконалення керівних кадрів І категорії організовані заняття з керівниками робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання ВП ЗАЕС, ВП «Атоменергомаш» та ДТЕК «Запорізька ТЕС».

Ідучи на зустріч проханням керівництва вищезазначених підприємств, керівництвом Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області заняття були проведені у навчальному центрі ВП ЗАЕС.

Підготовка до занять розпочалася завчасно. До початку занять провели нараду, на якій узгодили перелік мультимедійних презентацій, навчальних фільмів та навчально-наочних посібників, які потрібно було використати.

Викладачами обласних курсів удосконалення керівних кадрів проведення занять були заплановані з залученням мультимедійного обладнання (з показом мультимедійних презентацій та навчальних фільмів).

Згідно з розкладом занять, викладачі провели заняття з ілюстрацією свого матеріалу за допомогою мультимедійних презентацій, з показом навчальних фільмів, а також надали слухачам багато корисної інформації з питань цивільного захисту в електронному вигляді.

В кінці занять був відведений час для відповіді на запитання, які ставили слухачі викладачам обласних курсів. Разом з цим, пройшов обмін корисною інформацією щодо організації заходів цивільного захисту на підприємствах, працівники яких були залучені до занять.

Результатом співпраці обласних курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області та керівництва підприємств енергетичної галузі стало удосконалення професійної компетентності керівного складу підприємств при виконанні своїх функціональних обов’язків в разі виникнення та ліквідації надзвичайних, аварійних ситуацій та терористичних актів.
IMG_304.jpgIMG_305.jpgIMG_306.jpg


В.С. Юринський,
викладач обласних та міста Запоріжжя
курсів удосконалення керівних кадрів I категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини