ГоловнаОстанні новини1 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. В Управлінні соціального захисту населення Костянтинівської міської ради відбулось протипожежне тренування

Опубліковано: 01.06.2018, 14:04

Безпеці навчаються все життя. Адже абсолютна більшість людей впевнені, що біда пройде повз них. Але лихо може прийти до кожної родини, до кожного з нас. І, потрібно завжди думати, як зробити так, щоб воно не торкнулося ні вас, ні ваших близьких. На допомогу в цьому питанні завжди прийде Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області.

 Так, в Управлінні соціального захисту населення Костянтинівської міської ради (далі – УСЗН) (керівник – Зубахіна Світлана Володимирівна), відбулось протипожежне тренування.

Методичний супровід здійснювала завідувач Навчально-консультаційним пунктом у м. Костянтинівка Казак Оксана Семенівна. В якості консультанта залучався начальник циклу практичної підготовки обласних курсів удосконалення керівних кадрів лейтенант служби цивільного захисту Грідасов Іван Сергійович.  

Перед самим практичним заходом працівникам УСЗН було презентовано матеріали щодо основ цивільного захисту, про загрози природних явищ, види та наслідки виникнення природних пожеж, ще раз був нагаданий порядок дій при евакуації із приміщення. Іван Сергійович ознайомив аудиторію зі всіма стадіями пожежі, пояснив, що собою являє «трикутник» пожежі.

Детально зупинився на заходах пожежної безпеки, розкрив порядок дій у разі виявлення ознак пожежі, як посадовою особою органу, так і громадянином.

Далі вже відбувались практичні дій працівників УСЗН. І, не дивлячись на те, що колектив – суто жіночий, всі діяли чітко і злагоджено.

По закінченню заходу було продемонстровано документальний фільм про пожежу та її наслідки. За результатами тренування персонал отримала багато цікавої та корисної інформації для  вжиття заходів до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.
P80523-105938.jpg

P80523-111340.jpgP80523-112205.jpg

Інформацію підготувала:
завідувач НКП у м. Костянтинівка О.С. Казак


   
Останні новини
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
8 Червня14:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Безпечна поведінка дітей в пришкільних таборах Львівщини
7 Червня10:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Робота з вчителями, які викладають предмет «Основи здоров’я»
6 Червня16:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
Останні новини