ГоловнаОстанні новини1 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. В Управлінні соціального захисту населення Костянтинівської міської ради відбулось протипожежне тренування

Опубліковано: 01.06.2018, 14:04

Безпеці навчаються все життя. Адже абсолютна більшість людей впевнені, що біда пройде повз них. Але лихо може прийти до кожної родини, до кожного з нас. І, потрібно завжди думати, як зробити так, щоб воно не торкнулося ні вас, ні ваших близьких. На допомогу в цьому питанні завжди прийде Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області.

 Так, в Управлінні соціального захисту населення Костянтинівської міської ради (далі – УСЗН) (керівник – Зубахіна Світлана Володимирівна), відбулось протипожежне тренування.

Методичний супровід здійснювала завідувач Навчально-консультаційним пунктом у м. Костянтинівка Казак Оксана Семенівна. В якості консультанта залучався начальник циклу практичної підготовки обласних курсів удосконалення керівних кадрів лейтенант служби цивільного захисту Грідасов Іван Сергійович.  

Перед самим практичним заходом працівникам УСЗН було презентовано матеріали щодо основ цивільного захисту, про загрози природних явищ, види та наслідки виникнення природних пожеж, ще раз був нагаданий порядок дій при евакуації із приміщення. Іван Сергійович ознайомив аудиторію зі всіма стадіями пожежі, пояснив, що собою являє «трикутник» пожежі.

Детально зупинився на заходах пожежної безпеки, розкрив порядок дій у разі виявлення ознак пожежі, як посадовою особою органу, так і громадянином.

Далі вже відбувались практичні дій працівників УСЗН. І, не дивлячись на те, що колектив – суто жіночий, всі діяли чітко і злагоджено.

По закінченню заходу було продемонстровано документальний фільм про пожежу та її наслідки. За результатами тренування персонал отримала багато цікавої та корисної інформації для  вжиття заходів до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.
P80523-105938.jpg

P80523-111340.jpgP80523-112205.jpg

Інформацію підготувала:
завідувач НКП у м. Костянтинівка О.С. Казак


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини