ГоловнаОстанні новини1 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

Опубліковано: 01.06.2018, 16:03

Сьогодні вже ні в кого не виникає сумніву те, що одним з найбільш ефективних способів навчання всіх верств населення порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій є добре організована інформаційна робота. Адже вона не тільки надає людям необхідні знання про засоби і способи захисту, а й готує їх психологічно правильно реагувати на можливі загрози і небезпеки.

Саме тому 1 червня на загальноміських заходах, присвячених Міжнародному дню захисту дітей та відкриттю курортного сезону у місті Бердянськ, в мікрорайоні «Округ №32» був розгорнутий мобільний навчально-консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Основною метою роботи пункту є навчання населення правильним діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вмінню вберегти себе від небезпек.

Даний пункт став осередком консультаційної, інформаційної, роз’яснювальної роботи і пропаганди знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності серед мешканців та гостей міста напередодні курортного сезону.

Робота мобільного навчально-консультаційного пункту була цікавою та насиченою, адже в його роботі, окрім організаторів – Бердянських курсів ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області, взяли участь також фахівці міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Кожний відвідувач мобільного навчально-консультаційного пункту мав змогу отримати вичерпну інформацію та роз’яснення щодо питань цивільного захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Крім того, всі бажаючі отримали інформацію про порядок дій у разі виникнення аварій, катастроф, стихійних лих, ймовірних для міста Бердянська.

Увагу громадян акцентували на небезпеках, які стосуються кожного під час літнього відпочинку.

Працівники курсів та фахівці ДСНС провели профілактичну роботу щодо дотримання правил поведінки людей у разі виникнення пожежі у людному місці. Тому ,що виникнення пожеж на об’єктах із масовим перебуванням людей завжди ускладняються тим, що існує ризик травмування, а іноді, навіть, загибелі людей. Тим більше, що при таких пожежах може виникнути масова паніка, яка може призвести до ще трагічніших наслідків, аніж сам вогонь. Тому дуже важливо знати та розуміти правила поводження при пожежах, аби уберегти своє життя своїх рідних та оточуючих.

Мешканці та гості міста з цікавістю підходили, задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.

Найактивнішою категорією відвідувачів були молоді мами з дітьми. Активність відвідувачів, під час проведення заходу, говорить про високий рівень зацікавленості та відповідальності їх про безпеку.

Діяльність мобільних навчально-консультаційних пунктів – саме та форма навчання населення, яка здатна ефективно налагодити зв'язок між населенням та фахівцями у сфері цивільного захисту.

Варто проводити таку інформативну роботу, адже до цього спонукають небезпечні події в країні.

А для того, щоб мешканці міста краще запам’ятали важливу для них інформацію, працівники курсів разом зі спеціалістами ДСНС розповсюдили профілактичні листівки та пам’ятки.

Мешканці міста із задоволенням ділилися враженнями від відвідування мобільного навчально-консультативного пункту.

Приємно було пересвідчитись у зацікавленому та небайдужому ставленні населення до питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
IMG_2521.JPGIMG_2523.JPGIMG_2531.JPGIMG_2533.JPGIMG_2541.JPGIMG_2544.JPG


Бердянські курси ІІІ категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
8 Червня14:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Безпечна поведінка дітей в пришкільних таборах Львівщини
7 Червня10:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Робота з вчителями, які викладають предмет «Основи здоров’я»
6 Червня16:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
Останні новини