ГоловнаОстанні новини1 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

Опубліковано: 01.06.2018, 16:03

Сьогодні вже ні в кого не виникає сумніву те, що одним з найбільш ефективних способів навчання всіх верств населення порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій є добре організована інформаційна робота. Адже вона не тільки надає людям необхідні знання про засоби і способи захисту, а й готує їх психологічно правильно реагувати на можливі загрози і небезпеки.

Саме тому 1 червня на загальноміських заходах, присвячених Міжнародному дню захисту дітей та відкриттю курортного сезону у місті Бердянськ, в мікрорайоні «Округ №32» був розгорнутий мобільний навчально-консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Основною метою роботи пункту є навчання населення правильним діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вмінню вберегти себе від небезпек.

Даний пункт став осередком консультаційної, інформаційної, роз’яснювальної роботи і пропаганди знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності серед мешканців та гостей міста напередодні курортного сезону.

Робота мобільного навчально-консультаційного пункту була цікавою та насиченою, адже в його роботі, окрім організаторів – Бердянських курсів ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області, взяли участь також фахівці міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Кожний відвідувач мобільного навчально-консультаційного пункту мав змогу отримати вичерпну інформацію та роз’яснення щодо питань цивільного захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Крім того, всі бажаючі отримали інформацію про порядок дій у разі виникнення аварій, катастроф, стихійних лих, ймовірних для міста Бердянська.

Увагу громадян акцентували на небезпеках, які стосуються кожного під час літнього відпочинку.

Працівники курсів та фахівці ДСНС провели профілактичну роботу щодо дотримання правил поведінки людей у разі виникнення пожежі у людному місці. Тому ,що виникнення пожеж на об’єктах із масовим перебуванням людей завжди ускладняються тим, що існує ризик травмування, а іноді, навіть, загибелі людей. Тим більше, що при таких пожежах може виникнути масова паніка, яка може призвести до ще трагічніших наслідків, аніж сам вогонь. Тому дуже важливо знати та розуміти правила поводження при пожежах, аби уберегти своє життя своїх рідних та оточуючих.

Мешканці та гості міста з цікавістю підходили, задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.

Найактивнішою категорією відвідувачів були молоді мами з дітьми. Активність відвідувачів, під час проведення заходу, говорить про високий рівень зацікавленості та відповідальності їх про безпеку.

Діяльність мобільних навчально-консультаційних пунктів – саме та форма навчання населення, яка здатна ефективно налагодити зв'язок між населенням та фахівцями у сфері цивільного захисту.

Варто проводити таку інформативну роботу, адже до цього спонукають небезпечні події в країні.

А для того, щоб мешканці міста краще запам’ятали важливу для них інформацію, працівники курсів разом зі спеціалістами ДСНС розповсюдили профілактичні листівки та пам’ятки.

Мешканці міста із задоволенням ділилися враженнями від відвідування мобільного навчально-консультативного пункту.

Приємно було пересвідчитись у зацікавленому та небайдужому ставленні населення до питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
IMG_2521.JPGIMG_2523.JPGIMG_2531.JPGIMG_2533.JPGIMG_2541.JPGIMG_2544.JPG


Бердянські курси ІІІ категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини