ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Міжнародний день захисту дітей

Опубліковано: 04.06.2018, 17:18

Щороку 1 червня ми відзначаємо чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення наших мрій і сподівань на краще, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Адже немає більшого щастя, аніж їх посмішки.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками та гідними громадянами нашої Батьківщини.

У цей день для дітей влаштовуються різні розважальні та пізнавальні заходи. Вже традиційно педагогічні працівники Центру підключаються до проведення таких заходів. Не став виключенням і цей рік.

Силами педагогічних працівників Центру були створені відповідні умови для проведення цього заходу у Львові. На вул. Городоцькій, в районі Львівського цирку, куди в цей день з’їхалися школярі з усієї Львівщини, було встановлено і розгорнуто роботу мобільного навчально-консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях з відповідними навчально-інформаційним матеріалами, виставлені пам’ятки, плакати, буклети, дитячі творчі роботи. Діти мали можливість пригадати вивчені правила з безпеки життєдіяльності, правила надання само- та взаємодопомоги, призначення лікарської аптечки.

Головним завданням, реалізованим під час проведення даного заходу, було навчити усвідомлювати дітей, що найбільша цінність для них - це їхнє життя та здоров'я, яке необхідно оберігати, постійно навчатись, як подолати небезпеки сучасного світу, навчити їх необхідним навичкам безпечної поведінки, навчити цінувати своє життя і життя оточуючих.

Мета заходу була досягнута. Діти та організатори з піднесеним настроєм поверталися з дитячого свята. Адже ми з вами бажаємо нашим дітям безпечного, здорового та щасливого майбутнього і усі наші спроби вберегти їх від бід і негараздів продиктовані саме цим.
IMG_6144.JPGIMG_20180601_113423.jpg


Ільчишин О.Ф., методист обласного методичного кабінету БЖД населення Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Львівської області.

 


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини