ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Міжнародний день захисту дітей

Опубліковано: 04.06.2018, 17:18

Щороку 1 червня ми відзначаємо чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення наших мрій і сподівань на краще, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Адже немає більшого щастя, аніж їх посмішки.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками та гідними громадянами нашої Батьківщини.

У цей день для дітей влаштовуються різні розважальні та пізнавальні заходи. Вже традиційно педагогічні працівники Центру підключаються до проведення таких заходів. Не став виключенням і цей рік.

Силами педагогічних працівників Центру були створені відповідні умови для проведення цього заходу у Львові. На вул. Городоцькій, в районі Львівського цирку, куди в цей день з’їхалися школярі з усієї Львівщини, було встановлено і розгорнуто роботу мобільного навчально-консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях з відповідними навчально-інформаційним матеріалами, виставлені пам’ятки, плакати, буклети, дитячі творчі роботи. Діти мали можливість пригадати вивчені правила з безпеки життєдіяльності, правила надання само- та взаємодопомоги, призначення лікарської аптечки.

Головним завданням, реалізованим під час проведення даного заходу, було навчити усвідомлювати дітей, що найбільша цінність для них - це їхнє життя та здоров'я, яке необхідно оберігати, постійно навчатись, як подолати небезпеки сучасного світу, навчити їх необхідним навичкам безпечної поведінки, навчити цінувати своє життя і життя оточуючих.

Мета заходу була досягнута. Діти та організатори з піднесеним настроєм поверталися з дитячого свята. Адже ми з вами бажаємо нашим дітям безпечного, здорового та щасливого майбутнього і усі наші спроби вберегти їх від бід і негараздів продиктовані саме цим.
IMG_6144.JPGIMG_20180601_113423.jpg


Ільчишин О.Ф., методист обласного методичного кабінету БЖД населення Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Львівської області.

 


   
Останні новини
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
8 Червня14:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Безпечна поведінка дітей в пришкільних таборах Львівщини
7 Червня10:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Робота з вчителями, які викладають предмет «Основи здоров’я»
6 Червня16:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
Останні новини