ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Міжнародний день захисту дітей

Опубліковано: 04.06.2018, 17:18

Щороку 1 червня ми відзначаємо чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення наших мрій і сподівань на краще, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Адже немає більшого щастя, аніж їх посмішки.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками та гідними громадянами нашої Батьківщини.

У цей день для дітей влаштовуються різні розважальні та пізнавальні заходи. Вже традиційно педагогічні працівники Центру підключаються до проведення таких заходів. Не став виключенням і цей рік.

Силами педагогічних працівників Центру були створені відповідні умови для проведення цього заходу у Львові. На вул. Городоцькій, в районі Львівського цирку, куди в цей день з’їхалися школярі з усієї Львівщини, було встановлено і розгорнуто роботу мобільного навчально-консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях з відповідними навчально-інформаційним матеріалами, виставлені пам’ятки, плакати, буклети, дитячі творчі роботи. Діти мали можливість пригадати вивчені правила з безпеки життєдіяльності, правила надання само- та взаємодопомоги, призначення лікарської аптечки.

Головним завданням, реалізованим під час проведення даного заходу, було навчити усвідомлювати дітей, що найбільша цінність для них - це їхнє життя та здоров'я, яке необхідно оберігати, постійно навчатись, як подолати небезпеки сучасного світу, навчити їх необхідним навичкам безпечної поведінки, навчити цінувати своє життя і життя оточуючих.

Мета заходу була досягнута. Діти та організатори з піднесеним настроєм поверталися з дитячого свята. Адже ми з вами бажаємо нашим дітям безпечного, здорового та щасливого майбутнього і усі наші спроби вберегти їх від бід і негараздів продиктовані саме цим.
IMG_6144.JPGIMG_20180601_113423.jpg


Ільчишин О.Ф., методист обласного методичного кабінету БЖД населення Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Львівської області.

 


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини