ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у «Фестивалі сім’ї – 2018»

Опубліковано: 04.06.2018, 17:23

2 травня у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся широкомасштабний захід «Фестиваль сім’ї – 2018» під гаслом «Щаслива родина – міцна країна». Фестиваль проходив з ініціативи ГО «Міський центр допомоги» за підтримки Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду.

Також до участі у Запорізькому фестивалі сім’ї долучився уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, який зазначив, що Запорізький фестиваль сім’ї є наймасштабнішим, що проводиться цього року в Україні.

В рамках заходу ГУ ДСНС України у Запорізькій області розгорнули Містечко рятувальників, яке складалося з наступних майданчиків: піротехнічної, водолазної, хіміко-розвідувальної групи, радіаційного контролю та газодимозахисної служби, групи психологічного та медичного забезпечення, виставка «Техніка, що рятує життя», майданчик «Конкурси, ігри, розваги» (рухливих ігор і вікторин), проведення конкурсу малюнку на асфальті «Рятувальник очима дітей», майданчик «Лисички Фокс» тощо.

Окрім цього на фестивалі у Містечку рятувальників працював мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Співробітники НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області, що працювали на мобільному навчально-консультаційному пункті, розповіли дітям та їх батькам про засоби індивідуального захисту органів дихання, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій характерних для Запорізької області і майстер-клас з виготовлення ватно-марлевих пов’язок.

На майданчиках Містечка рятувальників фахівці ГУ ДСНС України організували цікаві конкурси для дітлахів, на яких оцінювались знання дітей з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. За вірні відповіді учасники одержували цінні подарунки та призи.

Завдяки участі у конкурсі, діти змогли не тільки перевірити свої знання, відповідаючи на запитання, приміряючи захисний одяг та опановуючи аварійно-рятувальне обладнання, а й відчути себе справжнім рятувальниками.

Традиційно велику популярність серед присутніх мала виставка пожежної техніки, спеціального обладнання та технічних приладів. Гості фестивалю мали змогу на практиці побачити їх застосування.

Цей захід об’єднав десятки запорізьких родин разом та подарував посмішки не тільки дітям, але й дорослим.
IMG_8218.jpgIMG_8219.jpgIMG_8220.jpgIMG_8215.JPGIMG_8217.jpg8216.png

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
8 Червня14:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Безпечна поведінка дітей в пришкільних таборах Львівщини
7 Червня10:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Робота з вчителями, які викладають предмет «Основи здоров’я»
6 Червня16:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
Останні новини