ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у «Фестивалі сім’ї – 2018»

Опубліковано: 04.06.2018, 17:23

2 травня у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся широкомасштабний захід «Фестиваль сім’ї – 2018» під гаслом «Щаслива родина – міцна країна». Фестиваль проходив з ініціативи ГО «Міський центр допомоги» за підтримки Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду.

Також до участі у Запорізькому фестивалі сім’ї долучився уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, який зазначив, що Запорізький фестиваль сім’ї є наймасштабнішим, що проводиться цього року в Україні.

В рамках заходу ГУ ДСНС України у Запорізькій області розгорнули Містечко рятувальників, яке складалося з наступних майданчиків: піротехнічної, водолазної, хіміко-розвідувальної групи, радіаційного контролю та газодимозахисної служби, групи психологічного та медичного забезпечення, виставка «Техніка, що рятує життя», майданчик «Конкурси, ігри, розваги» (рухливих ігор і вікторин), проведення конкурсу малюнку на асфальті «Рятувальник очима дітей», майданчик «Лисички Фокс» тощо.

Окрім цього на фестивалі у Містечку рятувальників працював мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Співробітники НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області, що працювали на мобільному навчально-консультаційному пункті, розповіли дітям та їх батькам про засоби індивідуального захисту органів дихання, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій характерних для Запорізької області і майстер-клас з виготовлення ватно-марлевих пов’язок.

На майданчиках Містечка рятувальників фахівці ГУ ДСНС України організували цікаві конкурси для дітлахів, на яких оцінювались знання дітей з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. За вірні відповіді учасники одержували цінні подарунки та призи.

Завдяки участі у конкурсі, діти змогли не тільки перевірити свої знання, відповідаючи на запитання, приміряючи захисний одяг та опановуючи аварійно-рятувальне обладнання, а й відчути себе справжнім рятувальниками.

Традиційно велику популярність серед присутніх мала виставка пожежної техніки, спеціального обладнання та технічних приладів. Гості фестивалю мали змогу на практиці побачити їх застосування.

Цей захід об’єднав десятки запорізьких родин разом та подарував посмішки не тільки дітям, але й дорослим.
IMG_8218.jpgIMG_8219.jpgIMG_8220.jpgIMG_8215.JPGIMG_8217.jpg8216.png

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини