ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у «Фестивалі сім’ї – 2018»

Опубліковано: 04.06.2018, 17:23

2 травня у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся широкомасштабний захід «Фестиваль сім’ї – 2018» під гаслом «Щаслива родина – міцна країна». Фестиваль проходив з ініціативи ГО «Міський центр допомоги» за підтримки Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду.

Також до участі у Запорізькому фестивалі сім’ї долучився уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, який зазначив, що Запорізький фестиваль сім’ї є наймасштабнішим, що проводиться цього року в Україні.

В рамках заходу ГУ ДСНС України у Запорізькій області розгорнули Містечко рятувальників, яке складалося з наступних майданчиків: піротехнічної, водолазної, хіміко-розвідувальної групи, радіаційного контролю та газодимозахисної служби, групи психологічного та медичного забезпечення, виставка «Техніка, що рятує життя», майданчик «Конкурси, ігри, розваги» (рухливих ігор і вікторин), проведення конкурсу малюнку на асфальті «Рятувальник очима дітей», майданчик «Лисички Фокс» тощо.

Окрім цього на фестивалі у Містечку рятувальників працював мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Співробітники НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області, що працювали на мобільному навчально-консультаційному пункті, розповіли дітям та їх батькам про засоби індивідуального захисту органів дихання, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій характерних для Запорізької області і майстер-клас з виготовлення ватно-марлевих пов’язок.

На майданчиках Містечка рятувальників фахівці ГУ ДСНС України організували цікаві конкурси для дітлахів, на яких оцінювались знання дітей з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. За вірні відповіді учасники одержували цінні подарунки та призи.

Завдяки участі у конкурсі, діти змогли не тільки перевірити свої знання, відповідаючи на запитання, приміряючи захисний одяг та опановуючи аварійно-рятувальне обладнання, а й відчути себе справжнім рятувальниками.

Традиційно велику популярність серед присутніх мала виставка пожежної техніки, спеціального обладнання та технічних приладів. Гості фестивалю мали змогу на практиці побачити їх застосування.

Цей захід об’єднав десятки запорізьких родин разом та подарував посмішки не тільки дітям, але й дорослим.
IMG_8218.jpgIMG_8219.jpgIMG_8220.jpgIMG_8215.JPGIMG_8217.jpg8216.png

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини