ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Засідання педагогічної ради Центру

Опубліковано: 04.06.2018, 17:36

31 травня 2018 року у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області відбулося засідання педагогічної ради.

Відкрив засідання педагогічної ради та оголосив порядок денний начальник Центру Тищенко Микола Анатолійович.

По першому питанню порядку денного щодо підсумків атестації педагогічних працівників Центру в 2017-2018 навчальному році, виступила секретар атестаційної комісії Центру Александрова Т.Ф. Вона доповіла про те, що в поточному навчальному році атестувались 2 педагогічних працівника Центру: начальник навчально-консультаційного пункту м. Олександрії Єрмаков В.В. та викладач обласних та м. Кропивницький курсів УКК Вареник С.І.

Александрова Т.Ф. нагадала, що на останньому засіданні атестаційної комісії Центру 29.03.2018 було прийнято рішення про відповідність займаним посадам вказаних педагогічних працівників та порушення клопотання перед атестаційною комісією ДСНС України щодо можливості встановлення викладачеві Варенику С.І. кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

25 квітня п.р. Вареник С.І. був присутній на засіданні атестаційної комісії ДСНС України, яка прийняла рішення про присвоєння йому кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

Завідувач обласного методичного кабінету Купріянов А.С. виступив по питанню аналізу та схвалення Графіку педагогічного контролю навчального процесу Центру на II півріччя 2018 року. Присутнім нагадали про види та форми педагогічного контролю, його періодичність та представили розроблений графік. Також була проаналізована кількість перевірок в другому півріччі та загалом за рік щодо кожного педагогічного працівника Центру.

Головний бухгалтер Центру Назаренко М. В. доповіла по питанню фінансової діяльності Центру та перспектив матеріально-технічного забезпечення навчально-методичного процесу,

Підбиваючи підсумки засідання педагогічної ради, начальник Центру Тищенко М.А. підкреслив, що обов’язкове виконання рішень, прийнятих педагогічною радою, є найбільш ефективним шляхом до розв’язання нагальних проблем, що стоять перед Центром.
ASN150324.jpgASN152246.jpg

Методист обласного методичного кабінету В. Нестеренко


   
Останні новини
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
8 Червня14:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Безпечна поведінка дітей в пришкільних таборах Львівщини
7 Червня10:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Робота з вчителями, які викладають предмет «Основи здоров’я»
6 Червня16:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
Останні новини