ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Дітям про безпеку

Опубліковано: 04.06.2018, 17:40

Літо – пора канікул та активного відпочинку, коли можна на весь наступний рік набратися сили, здоров’я та енергії. Але, щоб відпочинок був корисним та безпечним, треба дотримуватись нескладних правил поведінки.

2 червня 2018 року Управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради були організовані тематичні інтерактивні лекторії в рамках реалізації культурно-просвітницького проекту «ChAC». Заходи були організовані в сквері імені Богдана Хмельницького.

На запрошення Управління культури та туризму в тематичних лекторіях прийняв активну участь навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області. На майданчику біля фонтанів обласним методичним кабінетом Центру було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт. Одне з основних завдань даного тематичного лекторію – сприяти донесенню інформації до дітей з безпеки життєдіяльності, техніки безпеки під час літніх канікул, навчити піклуватися про своє життя та здоров’я.

В мобільному навчально-консультаційному пункті дітям були показані кращі дитячі роботи, які приймали участь в обласному конкурсі дитячої творчості «Безпека в житті – життя в безпеці», що був організований та проведений навчально-методичним центром спільно з Управлінням освіти та науки Чернігівської ОДА. Дитячі роботи були представлені в віковій категорії від 6 до 17 років, а це в основному малюнки, плакати, різнопланові вироби рукоділля. Тобто представники Центру змогли зацікавити своєю інформацією будь-кого, хто виявив бажання відвідати мобільний пункт.

Дивлячись на ці роботи, діти ознайомилися з різними небезпеками, які можуть чекати людину в побуті, в природних умовах та в інших випадках, коли не дотримуються елементарних правил заходів безпеки. Крім того дітлахи отримали детальну інформацію - як вести себе в тій чи іншій життєвій ситуації. Всі бажаючі отримали пам’ятки «Аварійні служби міста», «Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Увага, кліщі!», «Будьте обережні на воді!» та «Перегрівання організму».

Роблячи висновок, можна сказати, що метою подібних заходів є те, щоб підростаюче покоління замислилось, як зробити так, щоб біда не торкнулась ні їх самих, ні їх близьких.
IMG_1999.JPGIMG_2001.JPGIMG_2009.JPG

Михайленко С.В.,
методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини