ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Дітям про безпеку

Опубліковано: 04.06.2018, 17:40

Літо – пора канікул та активного відпочинку, коли можна на весь наступний рік набратися сили, здоров’я та енергії. Але, щоб відпочинок був корисним та безпечним, треба дотримуватись нескладних правил поведінки.

2 червня 2018 року Управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради були організовані тематичні інтерактивні лекторії в рамках реалізації культурно-просвітницького проекту «ChAC». Заходи були організовані в сквері імені Богдана Хмельницького.

На запрошення Управління культури та туризму в тематичних лекторіях прийняв активну участь навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області. На майданчику біля фонтанів обласним методичним кабінетом Центру було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт. Одне з основних завдань даного тематичного лекторію – сприяти донесенню інформації до дітей з безпеки життєдіяльності, техніки безпеки під час літніх канікул, навчити піклуватися про своє життя та здоров’я.

В мобільному навчально-консультаційному пункті дітям були показані кращі дитячі роботи, які приймали участь в обласному конкурсі дитячої творчості «Безпека в житті – життя в безпеці», що був організований та проведений навчально-методичним центром спільно з Управлінням освіти та науки Чернігівської ОДА. Дитячі роботи були представлені в віковій категорії від 6 до 17 років, а це в основному малюнки, плакати, різнопланові вироби рукоділля. Тобто представники Центру змогли зацікавити своєю інформацією будь-кого, хто виявив бажання відвідати мобільний пункт.

Дивлячись на ці роботи, діти ознайомилися з різними небезпеками, які можуть чекати людину в побуті, в природних умовах та в інших випадках, коли не дотримуються елементарних правил заходів безпеки. Крім того дітлахи отримали детальну інформацію - як вести себе в тій чи іншій життєвій ситуації. Всі бажаючі отримали пам’ятки «Аварійні служби міста», «Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Увага, кліщі!», «Будьте обережні на воді!» та «Перегрівання організму».

Роблячи висновок, можна сказати, що метою подібних заходів є те, щоб підростаюче покоління замислилось, як зробити так, щоб біда не торкнулась ні їх самих, ні їх близьких.
IMG_1999.JPGIMG_2001.JPGIMG_2009.JPG

Михайленко С.В.,
методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини