ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Дітям про безпеку

Опубліковано: 04.06.2018, 17:40

Літо – пора канікул та активного відпочинку, коли можна на весь наступний рік набратися сили, здоров’я та енергії. Але, щоб відпочинок був корисним та безпечним, треба дотримуватись нескладних правил поведінки.

2 червня 2018 року Управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради були організовані тематичні інтерактивні лекторії в рамках реалізації культурно-просвітницького проекту «ChAC». Заходи були організовані в сквері імені Богдана Хмельницького.

На запрошення Управління культури та туризму в тематичних лекторіях прийняв активну участь навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області. На майданчику біля фонтанів обласним методичним кабінетом Центру було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт. Одне з основних завдань даного тематичного лекторію – сприяти донесенню інформації до дітей з безпеки життєдіяльності, техніки безпеки під час літніх канікул, навчити піклуватися про своє життя та здоров’я.

В мобільному навчально-консультаційному пункті дітям були показані кращі дитячі роботи, які приймали участь в обласному конкурсі дитячої творчості «Безпека в житті – життя в безпеці», що був організований та проведений навчально-методичним центром спільно з Управлінням освіти та науки Чернігівської ОДА. Дитячі роботи були представлені в віковій категорії від 6 до 17 років, а це в основному малюнки, плакати, різнопланові вироби рукоділля. Тобто представники Центру змогли зацікавити своєю інформацією будь-кого, хто виявив бажання відвідати мобільний пункт.

Дивлячись на ці роботи, діти ознайомилися з різними небезпеками, які можуть чекати людину в побуті, в природних умовах та в інших випадках, коли не дотримуються елементарних правил заходів безпеки. Крім того дітлахи отримали детальну інформацію - як вести себе в тій чи іншій життєвій ситуації. Всі бажаючі отримали пам’ятки «Аварійні служби міста», «Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Увага, кліщі!», «Будьте обережні на воді!» та «Перегрівання організму».

Роблячи висновок, можна сказати, що метою подібних заходів є те, щоб підростаюче покоління замислилось, як зробити так, щоб біда не торкнулась ні їх самих, ні їх близьких.
IMG_1999.JPGIMG_2001.JPGIMG_2009.JPG

Михайленко С.В.,
методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області


   
Останні новини
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
8 Червня14:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Безпечна поведінка дітей в пришкільних таборах Львівщини
7 Червня10:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Робота з вчителями, які викладають предмет «Основи здоров’я»
6 Червня16:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
Останні новини