ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День міста Острог

Опубліковано: 04.06.2018, 17:49

3 червня історичне багатство Рівненщини – місто Острог святкувало День міста. До насиченої програми заходів, серед яких флеш-моб, спортивний легкоатлетичний забіг, показовий заїзд картингістів, дитячі ігри, конкурси, акції, танцювальний марафон, ярмарка „Містечко майстрів” долучилися працівники сфери ДСНС під керівництвом начальника Острозького міськрайсектору ГУ ДСНС України у Рівненській області полковника служби ЦЗ Володимира Заверухи. На проспекті Незалежності діяла виставка пожежно-рятувальної техніки, всі бажаючі дітлахи мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками, побувавши за кермом автомобілів.

Фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, що функціонує на постійній основі під керівництвом начальника Центру полковника служби ЦЗ Сергія Вовчука. Начальник Острозького комунального підприємства „Водоканал” Микола Скороход надав допомогу щодо організації розгортання пункту. Мешканці та гості міста, завітавши до пункту, отримували консультації щодо дій у різних нестандартних ситуаціях, мали змогу потренуватися у наданні домедичної допомоги, проведенні реанімаційних заходів з допомогою фахівця Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Для кращої обізнаності всі бажаючі отримували брошури, пам’ятки, буклети з тематики безпеки життєдіяльності.

Психологи Національного університету „Острозька академія” провели бесіди з формування стресостійкості у екстремальних ситуаціях.

Спеціалісти Рівненського обласного благодійного фонду „Майбутнє без СНІДу”, котрі надавали консультації щодо проходження тестування на ВІЛ, роздавали інформаційні матеріали та засоби контрацепції.

До роботи консультаційного пункту долучились заступник голови Рівненської облдержадміністрації Віталій Ундір, міський голова м. Острог Олександр Шикер, заступник міського голови Анатолій Лисий, від яких прозвучали пропозиції щодо покращення подальшої роботи навчально-консультаційного пункту.

Святковий настрій, приємне спілкування, нова інформація та радісні емоції – все до чого прагнули організатори було досягнуто!
DSC_0105.JPGDSC_0126.JPGDSC_0141.JPGDSC_0160.JPGDSC_0160.JPGDSC_0182.JPG

Наталія Зищук, методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини