ГоловнаОстанні новини12 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах

Опубліковано: 12.06.2018, 15:12

Безпека дитини в повсякденному житті завжди повинна ставитись на перший план. Особливо це актуально в період літніх канікул, днів активного відпочинку, коли можна на весь наступний рік набратися сили, здоров’я та енергії. Але, щоб відпочинок був корисним та безпечним, треба дотримуватись нескладних правил поведінки.

Протягом червня поточного року, на запрошення закладів загальної середньої освіти міста Чернігова №№5,14, 34, представниками навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області в пришкільних оздоровчих таборах були проведені просвітницькі заходи по правилам поводження на воді та правилам дорожнього руху.

Заходи пройшли в ігровій та цікавій для дітей формі. На кожному заході було присутньо біля 60 дітлахів. Від кожного загону пришкільного табору в змаганнях взяли участь команди та були призначені капітани.

Було організовано конкурс стосовно знань правил поводження на воді. Діти в основному знали ці правила і з задоволенням відповідали на всі запитання, що стосуються поведінки на водних об’єктах та які були показані в презентації. Журі, яке складалося з вихователів табору, підбило підсумки першого конкурсу, а в цей час діти переглянули мультфільм, в якому їм продемонстрували як себе поводити під час спеки, перебуванні на сонці та як вберегтися від сонячного удару.

Під час другого конкурсу, мета якого – це збагачення знань дітей новою інформацією про дороги і Правила дорожнього руху, розширення поняття про дорогу, перехрестя, дорожню розмітку й елементи дороги та пішохідний перехід, розвиток вміння і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, щоб уникнути травматизму і нещасних випадків, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати, діти відгадували загадки про дорожній рух та транспортні засоби, нагадали дорожні знаки та пограли в цікаві тематичні ігри.

Після цього журі підбило загальні підсумки та оголосило команду-переможця.

Заходи пройшли при високій активності дітей, весело та корисно. Як підсумок, можна сказати, що метою подібних заходів є те, щоб підростаюче покоління замислилось, як зробити так, щоб біда не торкнулась ні їх самих, ні їх близьких.
IMG_3051.JPGIMG_4313.JPG


Михайленко С.В., методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини