ГоловнаОстанні новини14 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів

Опубліковано: 14.06.2018, 10:32

У Сумах 7 червня 2018 року відбувся семінар-практикум для фахівців, які входять до складу рятувальних постів та керівників плавгуртків.

Участь у зборах взяло 62 відповідних фахівця із усієї області.

Організували захід Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, міська і обласна рятувально-водолазні служби, Департамент цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Розпочались заняття на базі обласного навчально-методичного центру. Учасників ознайомили з законодавчою базою з питань охорони життя людей на водних об’єктах, з правилами організації безпечного відпочинку та облаштування місць для купання, їх забезпечення рятувальними засобами. Присутнім розповіли про методи необхідної допомоги під час надзвичайних подій та продемонстрували тематичні відеоматеріали.

Продовжились заняття практикумом на березі річки Псел. Співробітники міської рятувально-водолазної служби та члени Сумської міської громадської організації дитячо-юнацького клубу рятувальників «Барс» продемонстрували прийоми порятунку потопаючих безпосередньо з поверхні води та за допомогою спорядження – рятувального круга, спеціальної мотузки.

Лікарі показали методи надання домедичної допомоги постраждалим: як звільняти дихальні шляхи від води, робити штучне дихання та непрямий масаж серця. Особливу увагу фахівці приділили специфіці проведення відповідних заходів при рятуванні дітей.

По завершенню семінару-практикуму учасники отримали посвідчення про опрацювання відповідного навчального курсу.
_DSC2221.JPG_DSC2231.JPGIMG_0820.JPGIMG_0801.JPG


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини