ГоловнаОстанні новини26 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. День профмайстерності 2018

Опубліковано: 26.06.2018, 13:16

22 червня 2018 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області відбувся День професійної майстерності та підведення підсумків роботи Центру у І - півріччі 2018 навчального року. На заході були присутні працівники усіх підрозділів Центру, курсів 2, 3 категорії, навчально - консультаційного пункту м. Костянтинівка.

Розпочав захід начальник Центру Стародубцев С.Є., який підвів підсумки роботи за І – півріччя 2018 року. Зокрема, приділив увагу питанням функціонального навчання та спеціальної підготовки, які залишаються актуальними в роботі навчально-методичного центру з початку навчального року.

На заході виступили представники підрозділів, які зазначили на певні проблеми з проведенням практичних занять на підприємствах в установах та організаціях. Було вказано на необхідність структуризації роботи щодо проведення практичної підготовки та надання  методичного супроводу підприємствам, установам та організаціям, що проводять такі заходи.

З цією ж метою було порушено питання удосконалення організації та проведення спеціальної підготовки, яка за формою навчання містить в собі, у тому числі, практичне відпрацювання дій під час тренінгів, вправ, інструктажів з пожежної та техногенної безпеки на суб’єкті господарювання.

Під час проведення Дня професійної майстерності також, було звернуто увагу на питання співробітництва з об’єднаними територіальними громадами та подальше зростання їх ролі у процесі формування і реорганізації органів місцевого самоврядування.

На завершення заходу начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області у підсумковому виступі визначав основні завдання роботи центру на ІІ - півріччя 2018 року в сфері функціонального навчання та організації практичних заходів.
DSCN7272.JPGDSCN7274.JPGDSCN7278.JPGDSCN7287.JPGDSCN7290.JPG
Методичний кабінет центру


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини