ГоловнаОстанні новини27 Червня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності

Опубліковано: 27.06.2018, 11:15

З метою підвищення педагогічної майстерності, пошуку єдиних поглядів на методику проведення занять з теоретичної підготовки шляхом використання інноваційних форм та методів навчання, практичного навчання на об’єктах господарської діяльності та ефективного використання навчально-матеріальної бази 26 червня 2018 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Волинської області було проведено День професійної майстерності та підведення підсумків роботи центру у І- му півріччі 2018 навчального року.

Розпочав захід начальник центру полковник служби цивільного захисту Сергій Шмига, який у своєму виступі окреслив коло питань, які винесені на розгляд, визначив основні завдання, що стоять перед педагогічним колективом центру та побажав плідної роботи.

В ході підсумкової наради виступили керівники структурних підрозділів, які доповіли про результати навчально-методичної діяльності та розповіли про перспективні напрямки роботи у наступному півріччі. Начальник центру, підсумовуючи діяльність колективу у І- му півріччі, наголосив на необхідності модернізації навчального процесу та удосконаленні професійної компетентності педагогічних працівників.

Наступна частина заходу - День професійної майстерності - розпочався з виступу начальника дослідно-випробувальної лабораторії УДСНС України в області Олександра Новака, який проінформував присутніх щодо особливостей встановлення та використання автоматичних систем пожежогасіння та оповіщення.

В ході проведення Дня професійної майстерності заступник завідувача обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів Василь Ромко у взаємодії із завідувачем обласного методичного кабінету Лілією Богданович провели показове заняття з педпрацівниками центру на тему: «Пожежа у приміщенні навчального закладу» за методом кейс-стаді. Заздалегідь було підготовлено мультимедійну презентацію та відповідні роздаткові матеріали. Педпрацівники центру активно включились у роботу, досліджували ситуацію, розбирались в суті проблеми, пропонували власні рішення та вибирали кращі з них. У підсумку було вироблено єдині погляди щодо алгоритму дій учасників навчально - виховного процесу при виникненні такої надзвичайної ситуації як пожежа. Даний практичний захід ще раз продемонстрував необхідність рухатись вперед, підвищувати свою професійну майстерність, використовуючи інноваційні методи в ході функціонального навчання.

Відповідно до плану проведення «Дня професійної майстерності» перед педагогічними працівниками центру виступив викладач обласних та м. Луцька курсів Сергій Клименко з інформацією на тему: «Нормативні документи з планування заходів цивільного захисту на всіх рівнях». Він провів аналіз нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту, зупинився на основних розділах Плану реагування на надзвичайні ситуації у навчальних закладах та особливостях розроблення та затвердження Інструкції щодо дій персоналу підприємств при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій, що передбачено статтею 130 Кодексу цивільного захисту України.

Фахівець з персоналу Микола Прийма надав змістовну і вичерпну інформацію щодо порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників та дав вичерпні відповіді на запитання присутніх. А також провів заняття на тему: «Навчання з питань пожежної безпеки на суб’єктах господарювання. Нормативна база. Зразки документів, що при цьому ведуться».

Підсумовуючи «День професійної майстерності» начальник центру відмітив, що організація і проведення такого професійного заходу дійсно корисна та актуальна, тому що вона позитивно впливає на рівень професійної майстерності педагогів центру, сприяє відвертій діловій атмосфері.
DSCN2541.JPGDSCN2548.JPG

DSCN2572.JPG


Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини