ГоловнаОстанні новини3 Липня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії

Опубліковано: 03.07.2018, 10:54

27 червня 2018 року у Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Рівненської області відбулось засідання методичної комісії. У ході засідання розглянуті об’ємні питання порядку денного, що актуальні для навчально-методичної діяльності установи.

Розпочалось засідання з приємної події: вручення Подяки ДСНС України Олені Мамчур, майстру виробничого навчання циклу практичної підготовки, за високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Конституції.

Андрій Мощук, заступник завідувача курсів, доповів про виконання у І півріччі поточного року Плану коплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області слухачами з функціонального навчання у сфері ЦЗ на 2018 рік, зазначивши що в основному план виконано.

Сергій Вовчук, начальник Центру полковник служби ЦЗ, зауважив, що підготовчу роботу щодо організації навчання окремих категорій слухачів необхідно проводити завчасно спільно з фахівцями ГУ ДСНС у області.

Із звітом щодо результатів підготовки та проведення Дня ЦЗ та Тижня безпеки дитини в опорних з питань ЦЗ та бепеки життєдіяльності закладах освіти перед учасниками засідання виступила Наталія Зищук, методист обласного методичного кабінету НМЦ, та проінформувала, що в ході надання методичної допомоги опорним (базовим) закладам виявлено ряд недоліків. Зокрема, щодо створення та облаштування навчально-методичних кабінетів відповідно до вимог розділу ІV. Положення про опорний навчальний заклад з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у мережі загальноосвітніх навчальних закладів Рівненської області, затвердженого Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області та погодженого з управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації 29.07.2016.

Плануючі документи з питань ЦЗ потребують коригування та доопрацювання відповідно до вимог наказу ДСНС України від 12.07.2016 №335 „Про затвердження примірного переліку документів з питань цивільного захисту, що розробляються центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання”. Особливої уваги слід приділяти новоствореним опорним закладам при об’єднаних територіальних громадах.

Також, Сергій Брикса, новопризначений майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії, провів пробне заняття з теми „Організаційні основи роботи консультаційних пунктів з питань ЦЗ”, яке за результатами обговорення членами комісії було зараховано.

Начальник центру полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук проаналізував діяльність усіх структурних підрозділів за звітний період з питань, що розглядались, та окреслив головні завдання у ІІ півріччі 2018 року.
DSC0271.JPGDSC0263.JPGDSC0260.JPGDSC0253.JPGDSC0246.JPG

Наталія Яковець, завідувач обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини