ГоловнаОстанні новини16 Липня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань

Опубліковано: 16.07.2018, 15:34

З метою належної організації навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях і попередження пожеж на об'єктах з масовим перебуванням людей,  з  21 червня по 5 липня 2018 року за участю кваліфікованих спеціалістів ГУ ДСНС України в Одеській області  та педагогічних працівників Центру були проведені виїзні семінар-навчання з представниками адміністрацій об'єктів соціального захисту, освіти та охорони здоров'я.

Заключним акордом проведення семінарів-навчання стало їх проведення в м. Одесі, де аудиторія присутніх склала 939 осіб.

Під час проведення занять педагогічними працівниками Центру  висвітлено проблемні питання, які виникають  під час роботи та проведення заходів на об’єктах з масовим перебуванням людей, ознайомлено присутніх з основними вимогами керівних документів з цивільного захисту, вивчено питання щодо дій  персоналу об’єкту під час виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій,  надано загальні рекомендації керівникам об’єктів щодо проведення заходів з забезпечення евакуації людей, роз'яснено присутнім керівникам визначені законодавством обов'язки та повноваження у галузі запобігання та реагування на надзвичайні ситуації та інші небезпечні події.

Під час практичної частини занять семінарів-навчання надано алгоритм дій керівництва та персоналу підприємств, установ та організацій під час виникнення пожежі та вивчені правила користування засобами пожежогасіння та індивідуальними засобами захисту.

Для  учасників семінарів-навчання ГУ ДСНС України в Одеській області та НМЦ розроблено «Рекомендації щодо здійснення дій  (у тому числі з евакуації) у разі пожежі, аварії на об’єкті підвищеної небезпеки (або потенційно небезпечному об’єкті),  виникнення загрози або вчинення терористичного акту на об’єктах  з масовим перебуванням людей, які є  навчальними (у тому числі дошкільними) закладами охорони здоров’я із стаціонаром, будинками для людей похилого віку та інвалідів, санаторіями і закладами відпочинку».

Заняття проводилися двома групами педагогічних працівників Центру: начальником циклу практичної підготовки обласних курсів підполковником служби ЦЗ Піддубним В.В. (керівник групи), завідувачем кабінету навчального (інформаційних технологій) обласних курсів Духаніним О.І.,  викладачем  1 категорії обласних курсів Басовим Ю.Д.,  МВН циклу практичної підготовки обласних курсів Крижановською О.Я.

Професіоналізм та роботу педагогічних працівників Центру високо оцінили керівники та учасники виїзних семінарів-практикумів.

Слід зазначити, що відповідно до доручення голови Одеської облдержадміністрації - начальника цивільного захисту області Максима Степанова, такі виїзні семінар-навчання проведені в 31 районі  та містах обласного значення  Одеської області, в яких прийняло участь 3051 особа (відповідальні за виконання заходів цивільного захисту та пожежної безпеки).

DSC_0188__-.JPGIMG_1084.JPGIMG_1065.JPGIMG_0983.JPG

 

Завідувач ОМК Центру                                           С. Б. Васильченко

 


   
Останні новини
17 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
17 Січня14:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
17 Грудня10:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Небезпечна піротехніка
14 Грудня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. В рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України
Останні новини