ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Підведені підсумки роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області у І півріччі 2018 року

Опубліковано: 13.09.2018, 11:22

Підсумковим заходом першого півріччя 2018 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області стало засідання педагогічної ради, яке відбулося 10 вересня 2018 року.

З доповіддю про результати роботи Центру виступив заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Давиборщ Сергій Леонідович.

Про підсумки роботи з організації та проведення функціонального навчання на обласних та міста Суми курсів удосконалення керівних кадрів та проведення методичного супроводу практичних заходів на суб’єктах господарювання області за перше півріччя 2018 року доповів завідувач обласних та міста Суми курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Кочеров Сергій Михайлович.

Доповідач, у своєму виступі, акцентував увагу на проблемних питаннях та плануванні навчання слухачів та на 2019 рік в розрізі зміни нормативно-правової бази (вимог ПКМУ № 819 від 23.10.2013 та із змінами внесеними згідно ПКМУ № 230 від 28.03.2018 року).

Про роботу обласного методичного кабінету у першому півріччі звітував методист Чвалун С.В. Він зазначив, що одним з основних завдань діяльності методичного кабінету у першому півріччі було: методичний супровід міських курсів, навчально-консультаційних пунктів та надання через них допомоги керівництву підприємств, установ та організацій в підготовці та проведенні навчальних занять з працівниками за програмами загальної та спеціальної підготовки населення, організації просвітницької роботи з населенням за місцем проживання на базі консультаційних пунктів при об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських радах.

Кабінетом, на сьогоднішній день, розроблений Реєстр методичних матеріалів обласного методичного кабінету, який надає можливість бачити методичний матеріал Центру та застосовувати його в практичній роботі.

З інформаційними доповідями виступили завідувачі курсів міст Шостка, Конотоп та завідувачі НКП міст Глухів, Ромни, Лебедин, Охтирка.

Виступ начальника Центру Лукашенко Сергія Васильовича був присвячений уточненню та деталізації завдань на ІІ півріччя року. Практично кожний працівник та кожний структурний підрозділ отримали конкретні завдання щодо покращення своєї роботи задля покращення показників роботи Центру.

Лукашенко С.В. подякував колективу за роботу та зачитав наказ щодо заохочення кращих працівників Центру, вручив їм грамоти та цінні подарунки.


   
Останні новини
14 Грудня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. 13 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права, НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
14 Грудня13:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Інноваційні методи організації цивільного захисту в закладах освіт
14 Грудня10:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення тематичного семінару з керівниками закладів освіти
14 Грудня10:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт – про безпеку студентам
14 Грудня09:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Пройшли масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Рівненській АЕС
11 Грудня14:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області.Розпочато підготовку резерву служби цивільного захисту
5 Грудня10:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підвищення кваліфікації – надійне підґрунтя для педагогічної діяльності
4 Грудня16:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тренінг тактичної медицини
4 Грудня16:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Національний урок безпеки
4 Грудня16:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Заняття відповідальних осіб з питань пожежної безпеки в закладах освіти міста Херсон
4 Грудня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Педагогічні працівники Центру долучилися до обговорення актуальних питань в рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека життєдіяльності в XXI столітті"
4 Грудня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство»
4 Грудня16:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Студентам Луцького коледжу про СНІД
4 Грудня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. На Хмельниччині проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Практичні семінари з питань цивільного захисту
Останні новини