ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Підведені підсумки роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області у І півріччі 2018 року

Опубліковано: 13.09.2018, 11:22

Підсумковим заходом першого півріччя 2018 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області стало засідання педагогічної ради, яке відбулося 10 вересня 2018 року.

З доповіддю про результати роботи Центру виступив заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Давиборщ Сергій Леонідович.

Про підсумки роботи з організації та проведення функціонального навчання на обласних та міста Суми курсів удосконалення керівних кадрів та проведення методичного супроводу практичних заходів на суб’єктах господарювання області за перше півріччя 2018 року доповів завідувач обласних та міста Суми курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Кочеров Сергій Михайлович.

Доповідач, у своєму виступі, акцентував увагу на проблемних питаннях та плануванні навчання слухачів та на 2019 рік в розрізі зміни нормативно-правової бази (вимог ПКМУ № 819 від 23.10.2013 та із змінами внесеними згідно ПКМУ № 230 від 28.03.2018 року).

Про роботу обласного методичного кабінету у першому півріччі звітував методист Чвалун С.В. Він зазначив, що одним з основних завдань діяльності методичного кабінету у першому півріччі було: методичний супровід міських курсів, навчально-консультаційних пунктів та надання через них допомоги керівництву підприємств, установ та організацій в підготовці та проведенні навчальних занять з працівниками за програмами загальної та спеціальної підготовки населення, організації просвітницької роботи з населенням за місцем проживання на базі консультаційних пунктів при об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських радах.

Кабінетом, на сьогоднішній день, розроблений Реєстр методичних матеріалів обласного методичного кабінету, який надає можливість бачити методичний матеріал Центру та застосовувати його в практичній роботі.

З інформаційними доповідями виступили завідувачі курсів міст Шостка, Конотоп та завідувачі НКП міст Глухів, Ромни, Лебедин, Охтирка.

Виступ начальника Центру Лукашенко Сергія Васильовича був присвячений уточненню та деталізації завдань на ІІ півріччя року. Практично кожний працівник та кожний структурний підрозділ отримали конкретні завдання щодо покращення своєї роботи задля покращення показників роботи Центру.

Лукашенко С.В. подякував колективу за роботу та зачитав наказ щодо заохочення кращих працівників Центру, вручив їм грамоти та цінні подарунки.


   
Останні новини
18 Вересня11:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Просвітницько-інформаційна робота і пропаганда знань з питань цивільного захисту
18 Вересня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Участь НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області у святкових заходах, присвячених Дню міста
18 Вересня08:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відзначили професійне свято – День рятівника
14 Вересня16:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День рятівника в Палаці дітей та юнацтва
13 Вересня14:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабні навчання з органами управління та силами ЦЗ Бердянської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту
13 Вересня11:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Підведені підсумки роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області у І півріччі 2018 року
12 Вересня16:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Участь у благодійному фестивалі для дітей «Мама + Я»
11 Вересня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Напередодні командно-штабних навчань (продовження)
10 Вересня12:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Проведено КОНКУРС малюнків про БЕЗПЕКУ біля ЗАЛІЗНИЦІ
10 Вересня12:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Заходи з підготовки плану комплектування Маріупольських курсів ІІ категорії НМЦ
7 Вересня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виховуємо культуру безпеки у дітей
7 Вересня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Тренінг «Домедична допомога»
4 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вікно безпеки
3 Вересня14:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у штабних тренуваннях з питань цивільного захисту
31 Серпня12:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Напередодні командно-штабних навчань
Останні новини