ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту в КП «6-а міська клінічна лікарня»

Опубліковано: 09.10.2018, 09:15

Відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів ЦЗ, затвердженого заступником міського голови, 27-28 вересня поточного року на території КП «6-а міська клінічна лікарня» було проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту за темою «Дії керівного складу, формувань цивільного захисту, персоналу при проведенні аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт у ході ліквідації наслідків аварії пов’язаної з витоком газу у районі котельні».

Основною метою навчання було визначено опанування працівниками суб’єкту господарювання необхідного обсягу знань і вмінь з питань запобігання НС, реагування на них ліквідації їх наслідків та зменшення ризиків їх виникнення і пом’якшення наслідків, їх практичного застосування у ході проведення СОН з питань ЦЗ, корегування планів ЦЗ на підставі наданих пропозицій після проведення навчання.

Підготовка до навчання почалась з зустрічі представника НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Барабаша В.К. з відповідальною особою з питань ЦЗ лікарні Зобовим В.М. Усі питання щодо проведення методичного супроводу СОН з питань ЦЗ були узгоджені з головним лікарем КП «6-а міська клінічна лікарня» Познанською Н.К.

У підготовчий період відповідальною особою з питань цивільного захисту лікарні спільно з представником Центру були виконані навчально-виробничі завдання відповідно до вимог нормативно-правових актів з питань цивільного захисту щодо проведення СОН і СОТ з питань ЦЗ: розроблено та затверджено наказ керівника підприємства, розроблено календарний план підготовки навчання, розроблено задум проведення навчання, розроблено план проведення спеціального об’єктового навчання з питань ЦЗ.

У ході підготовки до проведення навчання представником НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Барабашом В.К. була проведена робота щодо надання методичної допомоги суб’єкту господарювання у підготовці учасників СОН з питань ЦЗ, методичної допомоги суб’єкту господарювання у підготовці навчально-виробничої бази з відпрацювання практичних заходів СОН з питань ЦЗ.

Під час навчання відпрацьовувались дії керівного складу та формувань ЦЗ при ліквідації аварії у зв’язку з витоком газу у котельні, гасіння пожежі у лікарняному корпусі, вміння працівників використовувати первинні засоби пожежогасіння та засоби індивідуального захисту.

Підсумки організації та проведення СОН з питань ЦЗ підвела керівник навчання – головний лікар КП «6-а міська клінічна лікарня» Познанська Н.К. Під час розбору вона нагадала учбові цілі та питання, а потім послідовно розібрала та проаналізувала дії тих, хто навчався по етапам навчання. В підведенні підсумків також взяв участь представник НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Барабаш В.К., який виконував обов’язки посередника при керівникові навчання.

В заключній частині розбору керівник навчання визначила ступінь досягнення учбових цілей, дала оцінку діям учасників навчання та поставила завдання щодо усунення виявлених недоліків.

 IMG_20180921_0847.jpgIMG_20180921_085555.jpgIMG_20180927_133058.jpgIMG_20180927_133811.jpg

 

Цикл практичної підготовки

обласних та м. Запоріжжя курсів

удосконалення керівних кадрів І категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
23 Жовтня16:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено вокшоп на тему «Із безпекою на «ти»
23 Жовтня12:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Об’єктове тренування з питань ЦЗ в Запорізькому державному медичному університеті
23 Жовтня09:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області . Подарунок для малечі
22 Жовтня16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. На Одещині «Тижні знань безпеки життєдіяльності» у самому розпалі
22 Жовтня15:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. «Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту формування цивільного захисту в ТОВ «Херсонхолод»
22 Жовтня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр провів обласний семінар-практикум з педагогами дошкільної освіти
22 Жовтня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. У взаємодії із закладами культури дбаємо про безпеку підростаючого покоління
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
Останні новини