ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.

Опубліковано: 09.10.2018, 09:46

6 жовтня на Набережній магістралі в рамках святкування Дня міста Запоріжжя та за доброю традицією козацького краю пройшов Покровський ярмарок – 2018.

Привітати рідне місто прийшли очільники обласної та міської влади: голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, міський голова Володимир Буряк, керівники районів міста та області, інші почесні гості.

До участі у цьому масштабному заході були запрошені і запорізькі рятувальники, які вже традиційно провели Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

На ярмарку працював мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Завідувач обласного методичного кабінету Могілевець Ю.Є. та майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів Коваленко Г.В., що працювали на мобільному навчально-консультаційному пункті, провели масштабну інформаційно-просвітницьку роботу щодо правил поведінки в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій характерних для Запорізької області. Вони розповіли відвідувачам ярмарку про правила поведінки при екстремальних ситуаціях у побуті, під час загрози радіаційної та хімічної небезпеки, при загрозі вчинення терористичного акту, ознайомили їх із засобами індивідуального захисту органів дихання та шкіри, а також з правилами виготовлення ватно-марлевої пов’язки.

Приємно, що з кожним виїздом мобільного навчально-консультаційного пункту збільшується кількість бажаючих отримати відповіді на запитання щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

DSC00036.JPGDSC00047.JPGDSC00063.JPGDSC00064.JPG

 

Обласний методичний кабінет

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
23 Жовтня16:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено вокшоп на тему «Із безпекою на «ти»
23 Жовтня12:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Об’єктове тренування з питань ЦЗ в Запорізькому державному медичному університеті
23 Жовтня09:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області . Подарунок для малечі
22 Жовтня16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. На Одещині «Тижні знань безпеки життєдіяльності» у самому розпалі
22 Жовтня15:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. «Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту формування цивільного захисту в ТОВ «Херсонхолод»
22 Жовтня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр провів обласний семінар-практикум з педагогами дошкільної освіти
22 Жовтня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. У взаємодії із закладами культури дбаємо про безпеку підростаючого покоління
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
Останні новини