ГоловнаОстанні новини1 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. «День професійної майстерності»

Опубліковано: 01.11.2018, 15:39

Відповідно до Плану роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області 31 жовтня 2018 року на базі циклу практичної підготовки обласних та міста Львова курсів удосконалення керівних кадрів відбувся «День професійної майстерності». Метою проведення заходу було підвищення теоретичних і практичних знань педагогічних працівників Центру, рівня їхньої фахової компетентності та професійної майстерності, якості навчального процесу відповідно до сучасних завдань та вимог у сфері цивільного захисту. До проведення заходу були залучено усіх педагогічних працівників Центру та його структурних підрозділів.

Цьогорічний «День професійної майстерності» відзначався своєю насиченістю та щільністю проведення запланованих заходів.

З вступним словом, привітавши учасників заходу, виступив начальник навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Львівської області полковник служби ЦЗ Рогуля А.О., який звернув увагу присутніх на необхідність постійного удосконалення фахової компетентності та професійної майстерності педагогічних працівників Центру. Наступним питанням Андрій Олексійович провів аналіз навчально-методичної діяльності Центру за 10-ть місяців поточного року та визначив завдання щодо забезпечення функціонального навчання у сфері цивільного захисту.

План «Дня професійної майстерності» був досить насиченим. Відкрите заняття на тему НЕ-30 “Організація та методичне забезпечення роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування (об’єднаних територіальних громадах)” провів майстер виробничого навчання ЦПП обласних та м. Львова курсів УКК Канафоцькій І.І.

Продовжився захід показовим заняттям на тему: «Надання само- та взаємодопомоги (Огляд потерпілого. Проведення заходів серцево-легеневої реанімації), яке дуже доступно та цікаво провів старший МВН ЦПП обласних та м. Львова курсів УКК Олійник М.Є. Захворювання серця є вбивцею номер один в Україні. Найбільш частою причиною смерті від серцевого нападу у дорослих є порушення електричного ритму серця. Тому дуже важливо навчити слухачів проводити штучне дихання і штучну підтримку циркуляції крові шляхом проведення серцево-легеневої реанімації. Михайло Євгенович приділив особливу увагу цьому питанню, адже, чим більше людей будуть володіти технікою надання серцево-легеневої реанімації, тим більша ймовірність успішності реанімаційних заходів.

Групове заняття з учасниками заходу за темою: «Засоби індивідуального захисту і правила користування ними. Промислові протигази марки BLS 3000. Призначення, устрій, принцип дії, правила користування. Призначення та характеристики коробок серії BLS 400 класа РЗ (пізнавальне фарбування, від яких НХР захищає)» провів заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи полковник служби ЦЗ Грачов В.Г.

Інструкторсько-методичне заняття на тему: «Планування роботи та звітність майстрів виробничого навчання у 2019 році» було проведено заступником завідувача обласних та м. Львова курсів УКК Писаренко В.В.

Завершився день професійної майстерності підведенням підсумків проведеного заходу. Начальник Центру полковник служби ЦЗ Рогуля А.О. зазначив, що індивідуальний творчий стиль викладання навчального матеріалу та вміння доступно довести його до присутніх, дав можливість перетворити процес навчання у цікаву та захоплюючу дію. Учасники заходу здобули педагогічний досвід, що сприяв росту їхньої фахової компетенції та підвищенню теоретичних знань.
IMG_1980.JPGIMG_1982.JPG


Ільчишин О.Ф., методист обласного методичного кабінету БЖД населення Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Львівської області.

 


   
Останні новини
17 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
17 Січня14:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
17 Грудня10:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Небезпечна піротехніка
14 Грудня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. В рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України
Останні новини