ГоловнаОстанні новини2 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підготовка до дій в умовах надзвичайної ситуації

Опубліковано: 02.11.2018, 13:42

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2018 рік та січень 2019 року, затвердженого розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10.01.2018 №10-р 30 жовтня п.р. на території Онуфріївського району проводилось командно-штабне навчання по відпрацюванню дій керівного складу районної ланки Кіровоградської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації на гідроспоруді Світловодської ГЕС.

Слід зауважити, що проведенню навчання передувала клопітка робота педагогічного складу Центру по підготовці керівного складу районної ланки до дій при виникненні надзвичайних ситуацій, надання методичної допомоги місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування при створенні тимчасових органів з евакуації, визначення збірних та приймальних пунктів з евакуації, планування заходів з евакуації.

Проведення вказаних заходів були надзвичайно корисні у зв’язку з тим, що значна частина району в разі надзвичайної ситуації на гідроспоруді, потрапляє в зону катастрофічного затоплення, крім того, у такій ситуації до Онуфріївського району повинна прибути значна кількість евакуйованого населення з м. Кременчука, тому швидкі, організовані та рішучі дії керівництва районної ланки забезпечать можливість вчасно відреагувати на ситуацію та прийняти вичерпні міри по наданню допомоги постраждалому населенню.

Як результат проведеної підготовчої роботи, стало проведення засідань районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та районної комісії з евакуації, на якому були присутні члени робочої групи обласної державної адміністрації на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації Коваленко С.П., під час яких члени вказаних комісій надали вичерпні доповіді щодо дій районних спеціалізованих служб цивільного захисту в умовах відповідно до тактичного задуму навчання, навели алгоритм дій районних формувань цивільного захисту.

Наступним етапом навчання був показ організації роботи приймального пункту евакуації, розміщеному в будинку культури селища Павлиш. Тут учасники навчання продемонстрували готовність до прийому евакуйованого населення, знання своїх обов’язків, забезпечили наявність всіх технічних засобів, зали для відпочинку населення, забезпечення його харчуванням та надання медичної допомоги.

Підведення підсумків командно-штабного навчання провів перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коваленко С.П., який звернув увагу присутніх на відповідальність посадових осіб при вирішенні завдань при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, значну роль проведення навчань та тренувань, зауважив на необхідність залучення на проведення таких заходів представників органів місцевого самоврядування.

Проведені заходи додають впевненості громадянам щодо власної безпеки та надання їм вчасної допомоги органами влади, місцевого самоврядування при виникненні надзвичайних ситуацій.
DSN11118.jpgDSN011118.jpg

Завідувач обласними та м. Кропивницький
курсами УКК Центру Л.В. Шевченко


   
Останні новини
14 Грудня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. 13 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права, НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
14 Грудня13:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Інноваційні методи організації цивільного захисту в закладах освіт
14 Грудня10:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення тематичного семінару з керівниками закладів освіти
14 Грудня10:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт – про безпеку студентам
14 Грудня09:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Пройшли масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Рівненській АЕС
11 Грудня14:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області.Розпочато підготовку резерву служби цивільного захисту
5 Грудня10:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підвищення кваліфікації – надійне підґрунтя для педагогічної діяльності
4 Грудня16:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тренінг тактичної медицини
4 Грудня16:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Національний урок безпеки
4 Грудня16:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Заняття відповідальних осіб з питань пожежної безпеки в закладах освіти міста Херсон
4 Грудня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Педагогічні працівники Центру долучилися до обговорення актуальних питань в рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції "Безпека життєдіяльності в XXI столітті"
4 Грудня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство»
4 Грудня16:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Студентам Луцького коледжу про СНІД
4 Грудня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. На Хмельниччині проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Практичні семінари з питань цивільного захисту
Останні новини