ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з керівниками (заступниками керівників) закладів освіти

Опубліковано: 06.11.2018, 13:24

На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 21.12.2017 № 710 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік», викладачами обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії з 31.10.2018 по 02.11.2018 були проведені виїзні заняття з керівниками (заступниками керівників) закладів освіти м. Мелітополя.

Згідно з розкладом занять, викладачі обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії провели заняття з використанням мультимедійних презентацій і показом навчальних фільмів.

Викладач Мельниченко М.Г. провів заняття методом лекції-дискусії, на якому ознайомив слухачів з єдиною державною системою цивільного захисту та її складовими; складом та основними завданнями сил цивільного захисту; основними заходами захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.

Слухачі активно приймали участь в проведенні групової вправи, яку провів викладач Юринський В.С. методом «кейз-стаді». На занятті розглянули питання з планування та організації заходів з підготовки працівників закладів освіти до дій у надзвичайних, аварійних ситуаціях та в умовах терористичного акту, а також було звернуто увагу на відпрацювання плануючих і звітних документів та розробку навчально-методичних матеріалів.

Наприкінці занять були надані відповіді на запитання слухачів. Разом з цим, пройшов обмін корисною інформацією щодо організації заходів цивільного захисту в закладах освіти, працівники яких були залучені до занять.

Для ефективної організації самостійної роботи на місцях слухачі отримали відеоматеріали, пам’ятки, методичні рекомендації, розроблені працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області.

Керівництво управління освіти Мелітопольської міської ради та слухачі висловили щиру подяку педагогічним працівникам обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії за високий професіоналізм та якість проведення занять.
IMG_3081.JPGIMG_3082.JPGIMG_3084.JPGIMG_3085.JPG

Мельниченко М.Г.,
викладач обласних та міста Запоріжжя
курсів удосконалення керівних кадрів І категорії


   
Останні новини
19 Листопада16:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпечне освітнє середовище
16 Листопада14:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Майбутнє починається сьогодні
16 Листопада11:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено міську олімпіаду з основ безпеки життєдіяльності
16 Листопада11:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання на БФ ДП «Адміністрація морських портів України»
15 Листопада16:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. У Херсонському морехідному училищі рибної промисловості «знешкодили» вибухонебезпечний предмет
15 Листопада16:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Питанням безпеки гідну увагу
15 Листопада16:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум з організації заходів цивільного захисту керівниками закладів освіти Бугринської сільської ради
15 Листопада09:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Національний урок безпеки для школярів
14 Листопада14:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Пройшли масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Рівненській АЕС
14 Листопада14:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Участь працівників Центру у семінарі для бібліотечних працівників, спрямований на вирішення питань стосовно формування культури безпечної життєдіяльності дітей
13 Листопада11:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показове спеціальне об’єктове навчання на Слов’янській ТЕС
13 Листопада11:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Черкаської області пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням у разі виникнення надзвичайної ситуацій на гідроспоруді Канівської ГЕС
13 Листопада09:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека на дорозі
13 Листопада09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Мова об’єднує країну
8 Листопада16:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Тиждень знань безпеки життєдіяльності
Останні новини