ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з керівниками (заступниками керівників) закладів освіти

Опубліковано: 06.11.2018, 13:24

На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 21.12.2017 № 710 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік», викладачами обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії з 31.10.2018 по 02.11.2018 були проведені виїзні заняття з керівниками (заступниками керівників) закладів освіти м. Мелітополя.

Згідно з розкладом занять, викладачі обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії провели заняття з використанням мультимедійних презентацій і показом навчальних фільмів.

Викладач Мельниченко М.Г. провів заняття методом лекції-дискусії, на якому ознайомив слухачів з єдиною державною системою цивільного захисту та її складовими; складом та основними завданнями сил цивільного захисту; основними заходами захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.

Слухачі активно приймали участь в проведенні групової вправи, яку провів викладач Юринський В.С. методом «кейз-стаді». На занятті розглянули питання з планування та організації заходів з підготовки працівників закладів освіти до дій у надзвичайних, аварійних ситуаціях та в умовах терористичного акту, а також було звернуто увагу на відпрацювання плануючих і звітних документів та розробку навчально-методичних матеріалів.

Наприкінці занять були надані відповіді на запитання слухачів. Разом з цим, пройшов обмін корисною інформацією щодо організації заходів цивільного захисту в закладах освіти, працівники яких були залучені до занять.

Для ефективної організації самостійної роботи на місцях слухачі отримали відеоматеріали, пам’ятки, методичні рекомендації, розроблені працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області.

Керівництво управління освіти Мелітопольської міської ради та слухачі висловили щиру подяку педагогічним працівникам обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії за високий професіоналізм та якість проведення занять.
IMG_3081.JPGIMG_3082.JPGIMG_3084.JPGIMG_3085.JPG

Мельниченко М.Г.,
викладач обласних та міста Запоріжжя
курсів удосконалення керівних кадрів І категорії


   
Останні новини
17 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
17 Січня14:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
17 Грудня10:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Небезпечна піротехніка
14 Грудня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. В рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України
Останні новини