ГоловнаОстанні новини29 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська безпека в бібліотеці

Опубліковано: 29.11.2018, 11:34

У відповідності до плану роботи навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка з працівниками закладу було проведена бесіду на тему «Громадська безпека в бібліотеці». До заходу були залучені представники вибухо-технічного відділу Головного управління національної поліції в Чернігівській області.

Тема бесіди була навіяна воєнними діями, що вже п’ятий рік поспіль відбуваються на сході нашої країни. В бойових діях приймають участь російські військові та найманці і це вже справжня визвольна війна, яка стосується усіх і кожного. В результаті війни мирні області нашої країни буквально нашпиговані різними вибухонебезпечними предметами. Крім того на території Чернігівської області продовжують мати місце випадки виявлення боєприпасів часів Другої світової війни, а та­кож сучасних засобів ураження, що випадково стали доступними в результаті злочинної халатності осіб, які відповідають за їх збереження чи внаслідок терористичної діяльності. Знайдені боєприпаси або предмети, що схожі на них, повинні бути знешкоджені тільки спеціалістами. Але, на жаль, не всі громадяни уявляють собі небезпеку при поводженні з цими предметами.

Представниками вибухо-технічного відділу були продемонстровані різноманітні вибухонебезпечні предмети, а саме ручні протитанкові гранатомети, патрони, різноманітні міни, гранати та багато чого іншого. Всі змогли не тільки візуально ознайомитися з цими предметами, а і потримати їх в своїх руках, задати питання фахівцям- піротехнікам.

Поліцейські в популярній і доступній формі довели правила поводження з вибухонебезпечними предметами, а також що робити, коли в бібліотеці або іншому громадському місці виявлено підозрілий предмет. Особливо це актуально, коли в десяти областях країни, в тому числі і в Чернігівській області оголошено воєнний стан.

Бесіда пройшла на високому рівні. Працівники бібліотеки дуже зацікавились висвітленими питаннями та поставили багато запитань.

IMG_3282.JPGIMG_3295.JPG


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини