ГоловнаОстанні новини30 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. День професійної майстерності

Опубліковано: 30.11.2018, 10:36

Удосконалення педагогічної майстерності та поглиблення знань -

День професійної майстерності

 

На сьогодні, велику актуальність має питання забезпечення укриття усіх категорій населення під час надзвичайних ситуацій.

Основним способом захисту населення від надзвичайних ситуацій є евакуація. У разі неможливості евакуюватись, населення, укривається у захисних спорудах цивільного захисту.

З метою вдосконалення педагогічної майстерності та поглиблення своїх знань з відповідної теми, вироблення єдиних поглядів на методику викладання навчальних тем та проведення занять зі слухачами Центру на тему «Укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту. Евакуаційні заходи» проведено День професійної майстерності.

Під час розгляду теоретичних питань, з учасниками обговорено нормативно-правове забезпечення заходів з проведення евакуації населення,

проведено інструкторсько-методичне заняття на тему «Планування, організація і забезпечення евакуаційних заходів».

Педагогічні працівники Центру ознайомились з інтерактивною картою розташування захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Одеської області та переліком захисних споруд цивільного захисту комунальної власності Одеської області.

Практична частина навчальних зборів була проведена на базі захисної споруди ПАО «Одескабель».

Для учасників Дня професійної майстерності проведено цікаву ознайомчу екскурсію цехами підприємства, яке являється лідером з виробництва кабельної продукції в Україні і одним з ведучих кабельних виробництв Європи. Його спеціалізація – виробництво телекомунікаційних кабелів. Педагогічні працівники мали змогу побачити виробництво оптичних кабелів, радіочастотних та цифрових LAN-кабелів, номенклатура яких є самою широкою в країнах Євросоюзу.

Інструкторсько-методичне заняття «Захисна споруда. Вимоги та особливості укриття» проведено в захисній споруді ПАО «Одескабель», яка розрахована на укриття 1 тис. чоловік.

Особливу увагу учасники навчання звертали на приміщення для розміщення людей, пункт управління, приміщення для зберігання продовольства, захищеність входу та виходу, систему опалення, водопостачання, вентиляції і водовідведення, електрозабезпечення та зв'язок.

По закінченню практичного заняття учасники Дня професійної майстерності обговорили та обмінялись думками щодо отриманих нових знань та поглиблення спеціальних знань з теми «Укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту. Евакуаційні заходи»

IMG_1514.JPGIMG_1531.JPGIMG_1523.JPGIMG_2058.JPGIMG_1538.JPG


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини