ГоловнаОстанні новини30 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вчимо та навчаємось самі

Опубліковано: 30.11.2018, 10:45

Вчимо та навчаємось самі

 

27 листопада 2018 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області відбувся День викладача та майстра виробничого навчання (День професійної майстерності) за участі всіх педагогічних працівників та керівництва Центру.

Привітавши присутніх та оголосивши порядок денний заходу, начальник Центру Сергій Красюк представив першого гостя - заступника начальника управління - начальника відділу планування заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Луганській області Максима Іванова, який провів інформаційно-тематичне заняття «Актуальні питання захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій в умовах проведення операції об’єднаних сил». Було висвітлено такі теми, як стан справ в області із захисними спорудами, хімічно-небезпечними об’єктами, гуманітарним розмінуванням, забезпеченням населення засобами індивідуального захисту тощо.

Піднято гостро актуальні для Луганської області питання щодо виконання заходів цивільного захисту в умовах особливого періоду та завдань, що покладаються на підрозділи ДСНС в умовах режиму воєнного стану.

З важливою для працівників Центру інформацією виступила головний спеціаліст загального відділу апарату Луганської облдержадміністрації Ірина Молчан. Практичне заняття, яке вона провела, було присвячено темі «Застосування вимог Інструкції з діловодства в облдержадміністрації, Регламенту Луганської обласної державної адміністрації, а також удосконалення роботи з офіційно-ділового листування з дотриманням вимог Українського правопису».

Після невеликої перерви групове заняття з педагогічними працівниками Центру провів психолог відділу психологічного забезпечення Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Луганській області Олексій Вискубенко. Мова йшла про психологічну готовність до дій у надзвичайних ситуаціях та головні принципи надання першої психологічної допомоги потерпілим. Прийоми такої допомоги учасники відпрацьовували у формі рольової гри, де кожен мав можливість випробувати себе у ролі потерпілого або психолога в умовах уявної травматичної для людини надзвичайної ситуації.

З метою підвищення педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів Олена Єфімова провела майстер-клас із застосування методики «Впровадження, розробка та використання інтелект-карток на заняттях з функціонального навчання». Оволодіння даною методикою полегшує загальне розуміння проблем та призводить до нових ідей, допомагає виділити головне та другорядне, економити час, зручно та ємко записувати та представляти інформацію. Під час майстер-класу педагогічні працівники під керівництвом модератора спробували створити свої інтелект-картки за певними темами, після чого високо оцінили ефективність такої методики.

Під час підбиття підсумків Дня викладача та майстра виробничого навчання начальник Центру Сергій Красюк наголосив на необхідності активно впроваджувати у навчальну та виробничу роботу отримані нові знання й навички, не зупинятися на досягнутих результатах, постійно підвищувати майстерність, займатися самоосвітою та самовдосконаленням.

20181127_131125.jpgviber image16.jpgviber image22.jpgviber image55.jpgviber image441.jpgviber image60.jpgviber image6.jpg


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини