ГоловнаОстанні новини11 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області.Розпочато підготовку резерву служби цивільного захисту

Опубліковано: 11.12.2018, 14:11

У Херсонській області розпочато підготовку резерву служби цивільного захисту України

 

У День Збройних Сил України, 6 грудня 2018-го року, у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області було розпочато навчальну підготовку осіб, призначених до резерву служби цивільного захисту.

 

Навчальний захід було поділено на дві частини: організаційну та лекційну. Метою організаційної частини було донести до резервістів служби цивільного захисту останні директиви та зміни у нормативно-правових актах, що стосуються резервного запасу служби цивільного захисту й особливостей призиву їх на службу, а також права та обов’язки громадян у резерві служби відповідно до Кодексу законів про працю України та документів сфери цивільного захисту. Доповів дану інформацію провідний фахівець сектору мобілізаційної роботи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Литвиненко Сергій Григорович.

Громаков Дмитро Леонідович, начальник відділу персоналу ГУ ДСНС, довів можливості та підстави для розірвання контракту зі службою цивільного захисту України.

 

Лекційну частину навчального заходу провів викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області Бетін Віктор Іванович. Він наголосив про необхідність вивчення та засвоєння резервістами основних нормативно-правових актів і документів у сфері цивільного захисту.

 

Лектор також нагадав про основні положення Кодексу цивільного захисту України. Особливу увагу на занятті було приділено особливостям надзвичайних ситуацій в період функціонування воєнного стану в Україні, а зокрема в Херсонській області. Розглянули також поняття мирного та особливого періодів, їх характеристики. До резервістів було доведено інформацію про заходи служби цивільного захисту та можливості реагування її на потенційні загрози, що можуть привести до надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

 

Також, акцентом обговорення були можливості негативних соціальних хвилювань серед населення області після введення воєнного стану на території, загрозу тероризму тощо. Ці питання було висвітлено в контексті загроз життю та умовам життєдіяльності населення України і Херсонської області в разі надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

У формі круглого столу було обговорено важливість та актуальність своєчасного ведення й корекції документації з цивільного захисту в установах та організаціях.

rezerv_1.JPGrezerv_4.JPGrezerv_3.JPGrezerv_2.JPG


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини