ГоловнаОстанні новини14 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт – про безпеку студентам

Опубліковано: 14.12.2018, 10:04

З огляду на події останнього часу пропаганда здорового та безпечного способу життя, надання консультацій з питань цивільного захисту всім верствам населення є проблемою державної і суспільної значущості, адже невміння громадян діяти у екстремальних ситуаціях є причиною значних людських та матеріальних втрат. Для реалізації окреслених завдань в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області діє мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

11 грудня 2018 року на базі Луцького національного технічного університету працівниками Навчально-методичного центру у взаємодії з кафедрою «Цивільної безпеки» цього закладу та представниками громадського об’єднання «Тивер» було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Студенти Луцького національного технічного університету мали чудову нагоду отримати інформацію про небезпеки, що можуть виникнути за місцем навчання та методи реагування у разі їх виникнення, про прилади, які застосовуються для виміру радіоактивних речовин, про порядок надання домедичної допомоги, переглянути навчальні фільми щодо дій при надзвичайних ситуаціях, а також отримати пам’ятки з інформацією про безпечну поведінку взимку.

Вихованці громадського об’єднання "Школа безпеки та виживання "Тивер" провели практичний тренінг, в ході якого продемонстрували свої вміння як за допомогою підручних засобів надавати першу домедичну допомогу при кровотечах різного виду, як рятувати постраждалого та як проводити серцево-легеневу реанімацію.

Для студентів отримана інформація виявилися дуже корисною, тож вони мали нагоду поставити запитання, які їх цікавили та навіть самотужки спробувати зробити штучне дихання, або ж правильно накласти джгут. Педпрацівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області будуть і надалі шукати такі форми роботи, які б більш ефективно та оперативно наближали фахівців з цивільного захисту безпосередньо до слухацької аудиторії.

DSCN2672.JPGDSCN2697.JPGDSCN2723.JPGDSCN2728.JPG


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини