ГоловнаОстанні новини14 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. В рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України

Опубліковано: 14.12.2018, 14:41

Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні вже традиційно стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року. Відповідно до зазначеного указу Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається на згадку проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Право на соціальний захист є одним із загальновизнаних соціально-економічних прав людини.

Держава відповідно до ст. 46 Конституції України гарантує всім громадянам реалізацію їх прав у сфері соціального захисту.

Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутнім поколінням за рівень соціального захисту, забезпечують пріоритетність соціального захисту населення в діяльності держави, вдосконалення соціальної сфери і запровадження гідного рівня життя.

З метою підвищення рівня знань та поінформованості працівників Центру щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих ст. 46 Конституції України НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області 13 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

В ході заходу, працівникам Центру розповіли про ключові аспекти правової допомоги у питаннях пенсійного забезпечення, а саме: умови призначення, перерахунку, підвищення пенсії у зв’язку зі змінами в пенсійному законодавстві. Спеціалісти ГУ ПФУ у Вінницькій області проінформували про пенсійне забезпечення громадян області, підсумки перерахунків пенсій з 1 грудня та зміни у пенсійному законодавстві з 1 січня 2019 року. Було детально ознайомлено з порядком перерахунку пенсій військовослужбовцям та роллю страхового стажу в призначенні пенсії.

Також роз’яснено можливості взаємодії з органами Пенсійного фонду дистанційно через Веб-портал Пенсійного фонду України – сервіс без черг та зайвих витрат, який допоможе отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду, з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Одним з ключових питань стало обговорення та надання відповідних роз’яснень щодо порядку дій при оскарженні порушених прав громадян під час призначення та перерахунку пенсій.

Серед іншого було надано роз’яснення щодо порядку виконання рішень судів та виплати відповідної заборгованості згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду» від 22.08.2018 року №649.

 

1 (2).JPGP1030085.JPG

P1030084.JPG

Юрисконсульт С.В. Прилуцька 


   
Останні новини
22 Січня16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області.Про негативні явища в молодіжному середовищі
22 Січня15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підбиття підсумків роботи Рівненської обласної науково-методичної комісії
21 Січня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Початок нового навчального року у сфері цивільного захисту
21 Січня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Удосконалення методичної роботи у 2019 навчальному році
15 Січня15:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру визначила головні пріоритети у роботі на 2019 рік
15 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вчимося безпечно рибалити
14 Січня11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Тематичний семінар з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту створеними у селах
11 Січня14:37 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підбито підсумки роботи
11 Січня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Якісний початок нового року
11 Січня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Безпека життєдіяльності понад усе
27 Грудня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає
21 Грудня16:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Грудня13:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
18 Грудня13:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Грудня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»
Останні новини