ГоловнаПро ІнститутСтруктураЮрисконсульт
 Версія для друку

 

image.jpeg

Т.в.о. юрисконсульта Інституту

 

ПАВЛОВА

Оксана Степанівна

 

 Телефон: +38(044) 428-27-36

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Основними завданнями юридичної  служби є організація правової роботи спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог  законодавства, інших нормативних документів Інститутом, а також  його керівниками і  працівниками під час виконання покладених на них завдань та посадових обов’язків,  представлення інтересів Інституту в судах.

 Юридична служба Інституту підпорядковується безпосередньо його керівнику (начальнику Інституту).

У своїй діяльності юридична служба керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України і указами Президента України, прийнятими відповідно до  Конституції та законів України,  актами Кабінету Міністрів України, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

 З питань організації  та проведення правової роботи  юридична служба Інституту керується актами Міністерства юстиції України.

Для нормального функціонування юридичної служби Інститут створює умови для нормальної роботи і підвищення кваліфікації працівників юридичної служби, забезпечує їх окремим приміщенням, телефонним зв‘язком, сучасними засобами оргтехніки, законодавчими та іншими посібниками та літературою з правових питань.

На посаду юрисконсульта  Інституту призначаються особи з повною  вищою юридичною  освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем (магістр, спеціаліст) і стажем роботи за професією юрисконсульта не менше 2 років.

ПОЛОЖЕННЯ

    Твіт